Rezultāti : ARHĪVS : 2019 : IEJĀDE 2019 : 29-30.06.2019. BALTIC DRESSAGE LEAGUE , Latvia -2019 - Kleisti, Rīga :

Total

Baltic Dressage League, Latvia - 2019

Riga, 29.-30.06.2019.    
Results
Final Placing Rider name, surname Rider NF  Horse name  Owner 29.06. 30.06.  
2019. 2019. Total
Seniors
1 Sandra Sysojeva LTU Furst S.Sysojeva 70,206 65,925 136,131
2 Tiina Kuusmann  EST  Rimbaud    66,647 68,085 134,732
3 Elza Zake LAT A Splash of Class J.Trubanovs 67,118 66,785 133,903
4 Laura Ivanova LAT Radamira J.Savickis 64,147 66,765 130,912
5 Marii-Heleen Raidmets EST Rokit Krista Raidmets 64,765 65,655 130,420
6 Inga Bistrova  LAT  F.B.I.  I.Perkona 64,294 65,115 129,409
7 Heli Hussar  EST  Richard Lionheart  OÜ Devoran 64,853 64,250 129,103
8 Elena Tretjakova  LAT  Idalgo  E.Tretjakova 62,529 65,030 127,559
9 Indra Gabalina LAT Crystal I.Gabalina 62,765 64,440 127,205
10 Tatjana Maļikova LAT Landino D.Mileeva 61,941 0,000 61,941
Seniors OC
1 Tereze Rozenberga LAT Kivi J.Meznieks 63,522 67,530 131,052
2 Tiina Kuusmann  EST  Romantika   61,739 64,735 126,474
3 Marika Vunder  EST  Helifar  Õie Malmberg 59,196 59,645 118,841
 Young Riders
1 Everita Daubure LAT Kolers A.Mainiece 64,176 65,325 129,501
2 Ilva Lazdina LAT Flamenco A.Mainiece 63,471 62,910 126,381
3 Maribel Tuiken EST Jazz Hit Piret Tuiken 63,059 61,065 124,124
4 Elza Alma Graumane LAT Loredo E.A.Graumane 62,794 61,230 124,024
5 Maian Keskull  EST  Kevins  Maian Keskull 62,588 0,000 62,588
Juniors
1 Sintija Elizabete Apsite LAT De Lordo S.Dombrovska 66,818 70,350 137,168
2 Laurel Leisna EST Calendula OU Niitvalja Ratsakool 68,030 67,833 135,863
3 Aleksandra Sile LAT Lauren E.Sile 67,677 68,167 135,844
4 Natalija Dmuchovska LTU Forvater S.Sysojeva 64,848 68,475 133,323
5 Alise Greta Baranovska  LAT  Rhadamantus  S.Dombrovska 65,505 66,567 132,072
6 Maian Keskull  EST  Kevins  Maian Keskull 64,091 67,458 131,549
7 Ieva Renate Petersone LAT Karlo G.Bendrupa 64,192 66,342 130,534
8 Dominika Lela LAT Lord Rubinstein A.Muravskis 65,556 61,467 127,023
9 Polina Politiko  LAT  Lord Sinclair  M.Cesniece 57,071 57,542 114,613
  Aleksandra Sile LAT Feniks N.Sakurova 67,273 67,933 135,206
Children
1 Maria Magi  EST  Jerry Red Von Seeder  Erdevar  OU 68,333 65,595 133,928
2 Annaliis Prodel  EST Herr Ilves  Annaliis Prodel 65,705 67,500 133,205
3 Kenry Kikkas  EST Charleston  Jekaterina Rastostenkova 62,628 63,631 126,259
4 Kregory Kikkas  EST  Odrino B van Het Juxschot  OU Novearendus 63,269 60,357 123,626
5 Anda Cukermane LAT Roxandra A.Cukermane 62,115 61,250 123,365
6 Anda Cukermane LAT Rafaels A.Cukermane 62,372 56,488 118,860
  Maria Magi  EST  Shampagna  Erdevar OU 67,051 64,048 131,099
Pony  
1 Laurel Leisna  EST  Rant  Bestamer OU 68,611 66,333 134,944
2 Maria Magi  EST  Raigo  Pille Magi 66,065 66,429 132,494
3 Annaliis Prodel  EST Herr Ilves  Annaliis Prodel 66,481 63,810 130,291
4 Marta Siim EST Mon Lady Egle Kalev 63,935 61,429 125,364
5 Kenry Kikkas  EST Charleston  Jekaterina Rastostenkova 62,870 61,048 123,918
         
Amateurs
1 Liga Gile LAT Milenium A.Kukaine 70,192 70,449 140,641
2 Dina Endzina LAT Camelot ERLAIN 66,538 67,115 133,653
3 Erle Raudam  EST Knudsmark's Rubin  Erle Raudam 63,590 64,167 127,757
4 Jevgenia Kask Savchenko  EST Chanel L  Win Win Solutions OU  65,321 61,987 127,308
5 Eliis Paasuke EST ZinZina   64,038 61,859 125,897
6 Alise Steinberga LAT Crystal Claud A.Steinberga 62,372 62,564 124,936
7 Sanita Aunina LAT Lambordzini G.Zake 62,115 59,692 121,807
8 Inga Perkona  LAT  Mariscal SP  I.Perkona 61,538 59,744 121,282
9 Katarina Molla LAT Lukas M. H.Moll 62,949 0,000 62,949
               
L Class - Open
1 Katlin Nogu  EST  Lily  OU Niitvalja Ratsakool 68,654 70,000 138,654
2 Maria Filimonenko  EST  Edel Art  Maria Filimonenko  68,141 65,833 133,974
3 Dominika Lela  LAT  Lloyds  J.Savickis 66,474 64,702 131,176
4 Leticija Politere  LAT  Kalando  SIA HM Agro 65,897 65,143 131,040
5 Marta Siim EST Mon Lady Egle Kalev 65,769 64,464 130,233
6 Beatrise Dinsberga LAT Don De Fieros B.Dinsberga 66,218 63,810 130,028
7 Grete Hussar EST ZinZina   64,103 64,226 128,329
8 Deina Zalane LAT Venda D. Zalane 64,936 62,024 126,960
9 Diana Suvorova  LAT  Cardello  A.Oskins 66,346 0,000 66,346
10 Erle Raudam  EST Knudsmark's Rubin  Erle Raudam 65,385 0,000 65,385
11 Julija Ravinska LAT Ladans I.Enkuzena-Seki 60,769 0,000 60,769
M Class - Open
1 Sandra Sysojeva LTU Jack Daniels S.Sysojeva 71,278 72,879 144,157
2 Heli Hussar  EST  Miss Smila  OÜ Devoran 63,778 63,990 127,768
3 Miriam Tamm  EST Sir Forsythe CL  RANGI TALU 2 63,333 62,879 126,212
4 Gunita Sumska-Zagata LAT Dustinov V G.Sumska -Zagata 63,278 61,722 125,000
5 Antra Cukermane  LAT  Roxandra  A.Cukermane 61,389 63,384 124,773
6 Maria Filimonenko  EST  Edel Art  Maria Filimonenko  61,500 61,667 123,167
7 Kalev Kasperson EST Beltario Kaidi Bork 59,611 59,899 119,510
8 Airisa Penele LAT Latoki Secret A.Penele 71,111 0,000 71,111
9 Katlin Nogu  EST  Lily  OU Niitvalja Ratsakool 66,333 0,000 66,333
10 Maksims Kadnikovs LAT Catch Me M.Kadnikovs 62,500 0,000 62,500
11 Jevgenia Kask Savchenko  EST Chanel L  Win Win Solutions OU  61,944 0,000 61,944
12 Vineta Kusina  LAT Marendo V.Kusina 0,000 56,414 56,414

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX