Rezultāti : ARHĪVS : 2019 : IEJĀDE 2019 : 29-30.06.2019. BALTIC DRESSAGE LEAGUE , Latvia -2019 - Kleisti, Rīga :
Seniors - Prix St.George 2018
Baltic Dressage League, Latvia - 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Riga, 29.-30.06.2019. |
|
RESULTS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Judge |
E |
Ellen Vatsel (EST) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Judge |
H |
Maria Todorovska (BUL) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Judge |
C |
Paulien Alberts (NED) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Judge |
M |
Kristīne Lisovska (LAT) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Judge |
B |
Agne Uzdavinyte (LTU) |
|
|
|
Final Placing |
Rider name, surname |
Rider NF |
Horse name |
Owner |
Results |
|
Total points |
% |
E |
% |
Placing |
H |
% |
Placing |
C |
% |
Placing |
M |
% |
Placing |
B |
% |
Placing |
Error |
Seniors - Prix St.George 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sandra Sysojeva |
LTU |
Furst |
S.Sysojeva |
234,0 |
68,82 |
1 |
238,5 |
70,15 |
1 |
236,5 |
69,56 |
1 |
237,5 |
69,85 |
1 |
247,0 |
72,65 |
1 |
|
1193,5 |
70,206 |
2 |
Elza Zake |
LAT |
A Splash of Class |
J.Trubanovs |
230,0 |
67,65 |
2 |
217,5 |
63,97 |
5 |
230,5 |
67,79 |
2 |
225,0 |
66,18 |
4 |
238,0 |
70,00 |
2 |
|
1141,0 |
67,118 |
3 |
Tiina Kuusmann |
EST |
Rimbaud |
|
227,0 |
66,76 |
3 |
226,5 |
66,62 |
2 |
220,0 |
64,71 |
5 |
228,5 |
67,21 |
2 |
231,0 |
67,94 |
4 |
|
1133,0 |
66,647 |
4 |
Heli Hussar |
EST |
Richard Lionheart |
OÜ Devoran |
220,5 |
64,85 |
6 |
219,0 |
64,41 |
3 |
222,5 |
65,44 |
4 |
221,0 |
65,00 |
7 |
219,5 |
64,56 |
7 |
|
1102,5 |
64,853 |
5 |
Marii-Heleen Raidmets |
EST |
Rokit |
Krista Raidmets |
218,0 |
64,12 |
8 |
202,5 |
59,56 |
9 |
223,0 |
65,59 |
3 |
226,0 |
66,47 |
3 |
231,5 |
68,09 |
3 |
|
1101,0 |
64,765 |
6 |
Inga Bistrova |
LAT |
F.B.I. |
I.Perkona |
221,5 |
65,15 |
5 |
218,5 |
64,26 |
4 |
217,0 |
63,82 |
6 |
225,0 |
66,18 |
4 |
211,0 |
62,06 |
9 |
|
1093,0 |
64,294 |
7 |
Laura Ivanova |
LAT |
Radamira |
J.Savickis |
214,0 |
62,94 |
10 |
212,5 |
62,50 |
6 |
214,0 |
62,94 |
7 |
222,0 |
65,29 |
6 |
228,0 |
67,06 |
5 |
|
1090,5 |
64,147 |
8 |
Indra Gabalina |
LAT |
Crystal |
I.Gabalina |
220,5 |
64,85 |
6 |
207,5 |
61,03 |
8 |
211,5 |
62,21 |
8 |
210,5 |
61,91 |
9 |
217,0 |
63,82 |
8 |
|
1067,0 |
62,765 |
9 |
Elena Tretjakova |
LAT |
Idalgo |
E.Tretjakova |
223,0 |
65,59 |
4 |
202,0 |
59,41 |
10 |
207,0 |
60,88 |
9 |
210,0 |
61,76 |
10 |
221,0 |
65,00 |
6 |
|
1063,0 |
62,529 |
10 |
Tatjana Maļikova |
LAT |
Landino |
D.Mileeva |
215,5 |
63,38 |
9 |
210,5 |
61,91 |
7 |
200,5 |
58,97 |
10 |
220,5 |
64,85 |
8 |
206,0 |
60,59 |
10 |
|
1053,0 |
61,941 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
President of Ground Jury: __________________________ (Maria Todorovska 2* (BUL)) |
|
|
Secretary: __________________________ (Tatjana Sadovina) |
|
|
|
|
|