Rezultāti : ARHĪVS : 2019 : IEJĀDE 2019 : 29-30.06.2019. BALTIC DRESSAGE LEAGUE , Latvia -2019 - Kleisti, Rīga :

Young Riders

Baltic Dressage League, Latvia - 2019

 
Riga, 29.-30.06.2019.   RESULTS            
                  Judge E Kristīne Lisovska (LAT)
                  Judge H Ellen Vatsel (EST)
            Judge C Maria Todorovska (BUL)
              Judge M Paulien Alberts (NED)
              Judge B Agne Uzdavinyte (LTU)
         
Final Placing Rider name, surname Rider NF  Horse name  Owner Results Error % Total points %
E % Placing H % Placing C % Placing M % Placing B % Placing
Young Riders - FEI  YR Team Test 2018
1 Everita Daubure LAT Kolers A.Mainiece 228,0 67,06 1 221,0 65,00 3 206,0 60,59 4 211,0 62,06 1 225,0 66,18 1   1091,0 64,176
2 Ilva Lazdina LAT Flamenco A.Mainiece 223,0 65,59 2 220,5 64,85 4 210,0 61,76 2 206,0 60,59 3 219,5 64,56 4   1079,0 63,471
3 Maribel Tuiken EST Jazz Hit Piret Tuiken 218,0 64,12 4 222,5 65,44 1 205,0 60,29 5 205,5 60,44 4 221,0 65,00 2   1072,0 63,059
4 Elza Alma Graumane LAT Loredo E.A.Graumane 213,0 62,65 5 221,5 65,15 2 210,5 61,91 1 209,0 61,47 2 213,5 62,79 5   1067,5 62,794
5 Maian Keskull  EST  Kevins  Maian Keskull 222,0 65,29 3 220,0 64,71 5 208,5 61,32 3 193,5 56,91 5 220,0 64,71 3   1064,0 62,588
Judge E Ellen Vatsel (EST)
Judge H Maria Todorovska (BUL)
Judge C Paulien Alberts (NED)
Judge M Maija Kleinberga (LAT)
Judge B Agne Uzdavinyte (LTU)
Final Placing Rider name, surname Rider NF  Horse name  Owner Results Error % Total points %
E % Placing H % Placing C % Placing M % Placing B % Placing
Young Riders -  YR Freestyle
1 Everita Daubure LAT Kolers A.Mainiece 267,2 66,80 1 256,0 64,00 1 247,0 61,75 1 272,5 68,13 1 263,8 65,95 1   1306,5 65,325
2 Ilva Lazdina LAT Flamenco A.Mainiece 257,1 64,28 2 256,0 64,00 1 242,0 60,50 2 260,0 65,00 3 253,1 63,28 2 0,5 1268,2 62,910
3 Elza Alma Graumane LAT Loredo E.A.Graumane 244,5 61,13 3 242,0 60,50 3 232,0 58,00 3 264,5 66,13 2 241,6 60,40 3   1224,6 61,230
4 Maribel Tuiken EST Jazz Hit Piret Tuiken 243,2 60,80 4 244,0 61,00 4 230,5 57,63 4 258,5 64,63 4 245,1 61,28 4   1221,3 61,065
President of Ground Jury: __________________________ (Maria Todorovska 2* (BUL)) Secretary: __________________________ (Tatjana Sadovina)

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX