Rezultāti : Latvijas Republikas labākais jātnieks - 2019 : Latvijas Republikas labākais jātnieks - 2019 :

kopā jūnijs

 419878/junijs kopa.xlsx (13.53 KB)

kopā jūnijs
Pieaugušie Tautas klase
1 Kristaps Neretnieks JJS 5600 1 Kristīne Egle JSK TopSport 397
2 Santa Šteinberga Rīgas JSK 1067 2 Aleksandra Voitenko Rīgas JSK 151
3 Laura Penele ZS Lielceri 785 3 Annija Vārna JSK Kriķi 136
4 Andis Vārna ZS Lielceri 346 4 Līga Pētersone JSK Princis 133
5 Aleksandrs Šakurovs Rīgas JSK 256 5 Valters Celms JSS Kleisti 107
6 Aigars Bregže ZS Lielceri 213 6 Valts Segliņš JSS Kleisti 90
7 Sintija Semeņkova JSK Kriķi 180 7 Anna Šellere JSK Telfas 86
8 Ģirts Bricis RJSK Sport De Lux 165 8 Terēze Zalte ZA Kocēni 85
9 Jaroslavs Trubanovs JSK Drostalas 99 9 Kate Ansone RJSK Sport De Lux 72
10 Anna Arhipova RIT Team 84 10 Anete Potošova JSK Eminent Sport 63
Jaunnie Jātnieki Amatieri
1 Mārtiņš Ernests Pilders ZA Burtnieki 141 1 Sabīne Andersone ZS Lielceri 173
2 Sabīne Siliņa JSK Mežstrazdiņi 124 2 Ilona Juraša ZA Burtnieki 154
3 Keitija Racina JK Erceni 122 3 Līva Girgensone-Čačka JSK Mustangs 132
4 Elīna Kaimiņa JSK Princis 32 4 Ilze Krūmiņa JSK EquiLat 127
5 Laine Daila Muktupaule JSK EquiLat 14 5 Ieva Katrīna Apalupa JK Erceni 116
6 Maija Elizabete Smirnova ZA Kocēni 2 6 Anastasija Popova ZS Tīraines Staļļi 77
7 Elizabete Reinholde JJS 75
Juniori 8 Marta Brūniņa Buile JSK Princis 67
1 Una Adamoviča JSK Kriķi 140 9 Marija Kļukina JSK Īriss 64
2 Daniela Briņķe Ropažu JK 97 10 Unda Egendorfa JSK Demora 63
3 Agnese Kroiča Veti Active 77
4 Elizabete Krista Juraša ZA Kocēni 38
5 Anna Adriana Arāja RJSK Sport De Lux 37 Latvijas Šķirnes Zirgi 5 gadus veci
6 Kitija Bilinska JSK Princis 32
7 Liāna Meļņikova RJSK Sport De Lux 10 1 Andžela N/ Elizabete Krista Juraša ZA Kocēni 92
8 Anna Ruķere ZS Tīraines Staļļi 6 2 Corras/Maira Leja SIA V un partneri 64
9 Helēna Toomingas JSK EquiLat 4 3 Awelina/Elīna Kaimiņa JSK Princis 44
4 Chiaro di Luna/ E. Kaimiņa/A.Šellere JSK Princis 39
Bērni 5 Corents/Sintija Grundštoka JSK Princis 6
1 Madara Pētersone JSK Princis 196 5 Gladiola V/Jolanta Ādamsone LJAA 6
2 Karīna Balonova JSK Princis 128 7 Kaldero/ Elīza Stauža JSK Eridana 4
3 Ance Anna Katkovska JJS  125 8 Lara/Mārtiņš Ernests Pilders Burtnnieku ZA 3
4 Anna Annija Alsiņa ZS Tīraines Staļļi 123
5 Tīna Dreimane JJSK Meždruvas 1 90
6 Markuss Roberts Vasiļjevs JSK Mustangs 86 Poniji I grupa
7 Odrija Roberta Brālēna ZA Kocēni 83 1 Žanete Bitmane Brocēnu un Saldus JK 55
8 Eva Vīnava JSK Princis 75 2 Māra Buša JSK Īriss 50
9 Paula Pikāne ZS Lielceri 73 3 Līva Dreimane JJSK Meždruvas 1 33
9 Laura Luīze Leinerte Rīgas JSK 73 4 Elza Buša JSK Īriss 32
        5 Baiba Brokāne JSK Princis 24
6 Viktorija Afanasjeva JSK Princis 20
6 Jeļizaveta Rezņuka Ropažu JK 20
Poniji II grupa 8 Roberta Birzule JJSK Meždruvas 1 19
1 Anna Salmiņa JSC Kaijas 141 9 Diāna Rengarte JSK Īriss 12
2 Nikola Marčenkova Mēmeles JSK 96 10 Antuanete Prince JSK Demora 10
3 Anna Čakstiņa JSK Demora 64        
4 Alise Lūse JSK Demora 60
5 Kate Dzenīte JSK Kriķi 45
6 Zoja Krisko JSK Demora 38
7 Anete Freiberga Brocēnu un Saldus JSK 28
8 Luīze Lamberte ZS Tīraines Staļļi 26
9 Rūta Vicinska Brocēnu un Saldus JSK 18
10 Marta Aleksandra Jansone JSK Mustangs 15

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX