Rezultāti : KONKŪRS : KONKŪRS 2019 :

6.07.2019. Latvijas Jaunatnes Olimpiādes sacensības jātnieku sportā - JSK “Princis”, Ozolnieki

6.07.2019. Latvijas Jaunatnes Olimpiādes sacensības jātnieku sportā -Dalībnieku saraksts >>>

6.07.2019. Latvijas Jaunatnes Olimpiādes sacensības jātnieku sportā - Starta kārtība konkūrā >>>

 

VIII Latvijas Jaunatnes Olimpiāde

Kopvertējums Konkūra disciplīnā
Sporta veids: Jātnieku sports
Disciplīna: konkūrs (kopā)
Vieta: Ozolnieki, JSK “Princis”, 2019.gada 6.jūlijā
Vieta Vards Uzvards Zirga vards Pašvaldība Vieta
maršruts
Nr 1
Punkti
maršruts
Nr 1
Vieta
maršruts
Nr 2
Punkti
maršruts
Nr 2
Punkti
kopā
1 Elizabete Krista Juraša Lagūna N Kocēni 2 25,0 1 40,5 65,5
2 Kristina Zomera Quanta Costa   Valmieras pilsēta 1 30,0 8 18,9 48,9
3 Amanda Zariņa Clea Salaspils 7 15,0 3 29,7 44,7
4 Kitija Bilinska Nilla Garkalnes nov. 10 12,0 4 27,0 39,0
5 Katrīna Aiga Asare Nolda Jelgava 20 0,0 2 33,8 33,8
6 Estere Ošeniece Krēta Kocēni 5 18,0 14 10,8 28,8
7 Aleksandra Ņikonova Rio-Rio Baldones novada 15 7,0 6 21,6 28,6
8 Adriāna Anna Arāja Conterina Babītes
novads
9 13,0 12 13,5 26,5
9 Aleksandra Zumente Felix-Emaire Jūrmalas pilsēta 12 10,0 10 16,2 26,2
10 Beatrise Kisiela Klasika Rīgas pilsēta 6 16,0 15 9,5 25,5
11 Zane Rūse Aģents Valmiera 22 0,0 5 24,3 24,3
12 Daniela Briņķe Pikarda Ogres nov. 3 22,0 20 0,0 22,0
13 Annija Ane Carthaga IL Plazzetto Garkalnes nov. 27 0,0 7 20,3 20,3
14 Jana Zēberga Self Lucky Ķekavas paš. 4 20,0 17 0,0 20,0
15 Laura Luīze Leinerte Alibi Garkalnes nov. 16 0,0 9 17,6 17,6
16 Santa Vibāne Cadrills Jelgava 25 0,0 11 14,9 14,9
17 Karīna Balonova Cipra Jelgava 8 14,0 21 0,0 14,0
18 Rihards Brīnums Chan Z Ādaži 23 0,0 13 12,2 12,2
19 Agate Ļevčenoka Val di Sole Jelgava 11 11,0 24 0,0 11,0
20 Heidija Krastiņa Kelvedona Saldus 13 9,0 22 0,0 9,0
21 Tīna Dreimane Luis Garkalnes nov. 14 8,0 16 0,0 8,0
- Anna Juraša Gvarneri Valmiera 26 0,0 24 0,0 0,0
- Madara Pētersone Pandors Ozolnieki 19 0,0 18 0,0 0,0
- Eva Vīnava Graciuss Ozolnieki Izsl 0,0 24 0,0 0,0
- Evita Jansone Le Grands Olaines novads Izsl 0,0 24 0,0 0,0
- Magdalēna Pildere Kamilla Kuldīga 21 0,0 19 0,0 0,0
- Ance Anna Katkovska Falko Kocēnu nov. 29 0,0 24 0,0 0,0
- Megija Dambe Calipso Kocēni 18 0,0 23 0,0 0,0
- Aleksa Laura Kļaviņa California Tukuma nov 28 0,0 24 0,0 0,0
- Helena Tomingasa Lektra Salaspils 24 0,0 24 0,0 0,0

 

VIII Latvijas Jaunatnes Olimpiāde
Sporta veids: Jātnieku sports
Disciplīna: konkūrs
Maršruts Nr 1 - 110cm Sacensības 2 fāzēs
Rezultāti















Vieta: Ozolnieki, JSK “Princis”, 2019.gada 6.jūlijā I fāze II fāze
Vieta NPK Vards Uzvards Zirga vards Novads S.p Laiks S.p Laiks
1 22 Kristina Zomera Quanta Costa Valmieras pilsēta o 49.36 o 26.76
2 9 Elizabete Krista Juraša Lagūna N Kocēni o 54.84 o 27.11
3 31 Daniela Briņķe Pikarda Ogres nov. o 51.97 o 27.48
4 28 Jana Zēberga Self Lucky Ķekavas paš. o 59.58 o 28.73
5 13 Estere Ošeniece Krēta Kocēni o 56.20 o 30.03
6 16 Beatrise Kisiela Klasika Rīgas pilsēta o 55.71 o 31.09
7 20 Amanda Zariņa Clea Salaspils o 57.94 o 37.08
8 2 Karīna Balonova Cipra Jelgava o 56.47 4 25.88
9 5 Adriāna Anna Arāja Conterina Babītes
novads
o 52.49 4 28.32
10 30 Kitija Bilinska Nilla Garkalnes nov. o 54.24 4 28.82
11 18 Agate Ļevčonoka Val di Sole Jelgava o 56.22 6 44.99
12 32 Aleksandra Zumente Felix-Emaire Jūrmalas pilsēta o 50.82 6 45.36
13 24 Heidija Krastiņa Kelvedona Saldus o 51.14 8 27.87
14 29 Tīna Dreimane Luis Garkalnes nov. o 54.76 8 30.71
15 19 Aleksandra Ņikonova Rio-Rio Baldones novada o 52.39 8 32.42
16 27 Laura Luīze Leinerte Alibi Garkalnes nov. 4 52.12 0
17 14 Markuss Roberts Vasiļjevs Lango Valmieras pilsēta 4 53.00 0
18 17 Megija Dambe Calipso Kocēni 4 54.96 0
19 12 Madara Pētersone Pandors Ozolnieki 4 55.51 0
20 34 Katrīna Aiga Asare Nolda Jelgava 4 55.52 0
21 3 Magdalēna Pildere Kamilla Kuldīga 4 55.56 0
22 21 Zane Rūse Aģents Valmiera 5 66.99 0
23 4 Rihards Brīnums Chan Z Ādaži 5 69.42 0
24 23 Helena Tomingasa Lektra Salaspils 6 72.87 0
25 6 Santa Vibāne Cadrills Jelgava 8 52.46 0
26 15 Anna Juraša Gvarneri Valmiera 8 55.21 0
27 25 Annija Ane Carthaga IL Plazzetto Garkalnes nov. 8 55.71 0
28 11 Aleksa Laura Kļaviņa California Tukuma nov 9 69.88 0
29 33 Ance Anna Katkovska Falko Kocēnu nov. 12 60.06 0

1 Anna Annija Alsiņa Krīgers Mārupes nov. izsl.
0

7 Evita Jansone Le Grands Olaines novads izsl.
0

8 Eva Vīnava Graciuss Ozolnieki izsl.
0

10 Megija Štrausa Solero Rīgas pilsēta izsl.
0

26 Keita Amanda Rava Safīrs Tukuma nov izsl.
0

 

VIII Latvijas Jaunatnes Olimpiāde
Sporta veids: Jātnieku sports
Disciplīna: konkūrs
Maršruts Nr 2 - 115cm Sacensības ar 1 pārlekšanu uz laiku
Rezultāti










Vieta: Ozolnieki, JSK “Princis”, 2019.gada 6.jūlijā

pārlēkšana
Vieta NPK1 Vards Uzvards Zirga vards Novads S.p. Laiks S.p. Laiks pār-lekšana
1 22 Elizabete Krista Juraša Lagūna N Kocēni o 78.10 o 42.33
2 27 Katrīna Aiga Asare Nolda Jelgava o 76.58 o 48.19
3 13 Amanda Zariņa Clea Salaspils o 81.07 o 52.96
4 1 Kitija Bilinska Nilla Garkalnes nov. o 74.51 4 43.55
5 12 Zane Rūse Aģents Valmiera o 81.36 4 49.28
6 14 Aleksandra Ņikonova Rio-Rio Baldones novada o 77.98 8 51.57
7 8 Annija Ane Carthaga IL Plazzetto Garkalnes nov. o 79.83 8 52.35
8 11 Kristina Zomera Quanta Costa Valmieras pilsēta 4 72.87 0
9 7 Laura Luīze Leinerte Alibi Garkalnes nov. 4 75.20 0
10 3 Aleksandra Zumente Felix-Emaire Jūrmalas pilsēta 4 75.32 0
11 25 Santa Vibāne Cadrills Jelgava 4 75.44 0
12 26 Adriāna Anna Arāja Conterina Babītes novads 4 76.61 0
13 28 Rihards Brīnums Chan Z Ādaži 4 78.16 0
14 19 Estere Ošeniece Krēta Kocēni 4 78.22 0
15 17 Beatrise Kisiela Klasika Rīgas pilsēta 4 79.57 0
16 5 Tīna Dreimane Luis Garkalnes nov. 4 80.89 0
17 6 Jana Zēberga Self Lucky Ķekavas paš. 4 82.02 0
18 20 Madara Pētersone Pandors Ozolnieki 4 83.13 0
19 29 Magdalēna Pildere Kamilla Kuldīga 6 93.26 0
20 2 Daniela Briņķe Pikarda Ogres nov. 6 94.22 0
21 30 Karīna Balonova Cipra Jelgava 8 76.60 0
22 9 Heidija Krastiņa Kelvedona Saldus 8 77.03 0
23 16 Megija Dambe Calipso Kocēni 8 80.20 0

18 Anna Juraša Gvarneri Valmiera izsl.
0

23 Eva Vīnava Graciuss Ozolnieki izsl.
0

24 Evita Jansone Le Grands Olaines novads izsl.
0

4 Ance Anna Katkovska Falko Kocēnu nov. izsl.
0

21 Aleksa Laura Kļaviņa California Tukuma nov izsl.
0

10 Helena Tomingasa Lektra Salaspils izsl.
0

 

 

 

 

 

 

 419883/2019 LATVIJAS Jaunatnes Olimpiade prot Konkurs[1].xls (105.50 KB)

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX