Rezultāti : IEJĀDE : IEJĀDE 2019 :

13-14.07.2019. BALTIC DRESSAGE LEAGUE 2019, LITHUANIA & Lithuanian Dressage Championships - „Harmony Park“, Vazgaikiemis, LTU

 

Rider Nation H.No Horse Born Sex Country Studbook Color Sire Sire of dam Breeder Owner LTU BDL
Heli Hussar EST 27 Richard Lionheart 2006 Gelding EST Dwb Brown Relevant Heslegard Louis Liivaku Oü Devoran No Yes
Kätlin Nõgu EST 17 Lily 2008 Mare EST Ristand Ritsikas Ball Lily Marlen OÜ Niitvälja Ratsakool No Open
Kenry Kikkas EST 39 Charleston 2008 Gelding Jekaterina Raštšostsenkova No Yes
Kenry Kikkas EST 40 Mc Morgan J 2013 Mare Kenry Kikkas No Yes
Kregory Kikkas EST 42 Odrino B van het Juxschot 2010 Stallion No Yes
Kristina Lätti EST 44 Fulinde D.V. 2010 Mare NED Chestnut Boss Voltaire Tige Tihane OÃœ No Yes
Laurel Leisna EST 36 Rant 2007 Gelding EST EHS Chestnut Rannik Ando TÜ Pihtla Hobusekasvndus Bestamer OÜ No Yes
Laurel Leisna EST 31 Calendula 2007 Mare EST ESHKS Bay Calibro False Pass Terje Anderson OÜ Niitvälja Ratsakool No Yes
Maria Mathilda Teder EST 31 Calendula 2007 Mare EST ESHKS Bay Calibro False Pass Terje Anderson OÜ Niitvälja Ratsakool No Yes
Miriam Tamm EST 37 Sir Forsythe CL 2007 Gelding EST ESHKS Bay Sandreo Heops Rangi Talu 2 Rangi Talu 2 No Open
Riin Ingre Saare EST 12 Kaliber DP 2015 Gelding NED KWPN Glock's Toto Jr Olivi Denise Nurgel and Peter Hilderink Riin Ingre Saare Nečsk. Open
Riin Ingre Saare EST 21 ST Federfürst 2013 Gelding FIN FWB Fernet Inselfürst Sammelsito OY Noora Pajari No Open
Airisa Penele LAT 16 Licenciado JF 2007 Stallion ESP SEVILLANO J.F.I BOTIJO II YEGUADA J.F.MINO S.L. JEKATERINA MELNIKA No Yes
Airisa Penele LAT 15 Latoki Secret 2012 Gelding LAT BLEISBERGS LIWIUS LE COWANDO Z/S NARVAISI AIRISA PENELE No Open
Anda Cukermane LAT 46 Roxandra 2008 Mare LAT Bay Rubin Class Don Weltmeyer Kaspars Cukermanis Antra Cukermane No Yes
Antra Cukermane LAT 46 Roxandra 2008 Mare LAT Bay Rubin Class Don Weltmeyer Kaspars Cukermanis Antra Cukermane No Yes
Beatrise Dinsberga LAT 6 Don De Fieros 2010 Gelding LAT LWB De Lordo Daims Beatrise Dinsberga No Open
Deina Zalčne LAT 49 Venda 1999 Mare LAT LW Black Včgners Donors Dagnija Zalčne No Open
Diana Suvorova LAT 30 Cardello 2013 Gelding LAT LV Cadillac Donnerbube II Aleksandrs Oskins No Open
Dina Endzina LAT 38 Camelot 2012 Gelding LAT Latvian Warmblood Bay Stolpegardens Castello Ludvigs Zviedru Birzes Zirgi Dina Endzina No Yes
Dominika Lela LAT 33 Lord Rubinstein 2000 Stallion A.Muravskis No Yes
Dominika Lela LAT 32 Lloyd 2008 Gelding J.Savickis No Open
Elza Alma Graumane LAT 34 Loredo 2009 Gelding LAT LS Loredo Pedro Elza Alma Graumane No Yes
Elza Zaķe LAT 28 A Splash Of Class 2009 Mare GER Westf Bay Arthur Grannus SIA "LAKSTA" No Yes
Everita Daubure LAT 14 Kolers 2009 Gelding LAT LWB Korlandos Lakmus A. Mainiece No Yes
Ilva Lazdiņa LAT 11 Flamenco 2010 Gelding GER RHLD Fleury Feinsinn A. Mainiece No Yes
Inga Bistrova LAT 10 F.B.I. 2010 Gelding I.Pērkona No Yes
Inga Perkona LAT 18 Mariscal SP 2010 Gelding ESP PRE Palancar II Victor III Inga Perkona No Yes
Laura Ivanova LAT 35 Radamira 2003 Mare J.Savickis No Yes
Liga Gile LAT 41 Milenium 2013 Gelding LAT LS Mondeo  Louis J Agnese Kukaine  No Yes
Maksims Kadņikovs LAT 25 Catch Me  2010 Gelding POL Polish warm-blooded  Landor  Landjonker S Maksims Kadņikovs No Open
Sabine Andersone LAT 60 Caruzo 2003 Gelding No Yes
Sintija Elizabete Apsč«te LAT 65 De Lordo 2006 Stallion Brown De Fiero Daims Sanita Dombrovska Sanita Dombrovska No Yes
Ada  Stankevičiūtė LTU 3 Chordena MG 2010 Mare LRH Chanas Edelveis Marius Gūdė Dalia Katinaitė - Pranckevičienė Yes No
Amelija Vasiliauskaitė LTU 59 Blomnaths Little Lady 2010 Mare Grey S. Malinauskienė No Open
Brigita Vitkaitė LTU 13 Kokete 2006 Mare LAT Yes No
Dalia Katinaitė - Pranckevičienė LTU 1 Amica 2014 Mare GER Hann Ampere Rohdiamant Dr. Frank Nordhausen Dalia Katinaite - Pranckeviciene 5-ečiai No
Deimantė Budnikaitė LTU 61 Largo II MG 2014 Gelding LTU M. Gūdė Deimantė Budnikaitė 5-ečiai Open
Dovilė Paulauskaitė LTU 8 Elbrusas 2006 Gelding Temple Wind Stekas Dalia Katinaitė - Pranckevičienė Yes No
Eglė Drackytė LTU 64 Sevilija 2004 Mare LTU Bay Viskis Reims XX Eglė Drackytė Yes No
Emilė Mikailaitė LTU 29 Atlanta 2014 Mare Bay No Open
Emilija Svetulevičiūtė LTU 8 Elbrusas 2006 Gelding Temple Wind Stekas Dalia Katinaitė - Pranckevičienė Yes No
Giedrė Kliukaitė LTU 9 Eltėja 2013 Mare LTU Trakėnai Teo Esaul Rimas Bajorinas Yes No
Giedrė Kliukaitė LTU 7 Echo 2014 Stallion LTU TRAKč–NAS Chromas Esaul Rimas Bajorinas Yes No
Gintarė Kraskadomskytė LTU 5 Dobraja Skazka 2015 Mare LAT Gubernator unknown Gintarė Kraskadomskytė No No
Henrika Grinevičienė LTU 4 Čibas 2014 Gelding Čadas-S Laval II Henrika Grinevičienė Yes No
Ivona Čekenienė LTU 45 Lailis 2012 Gelding LAT Levantos 1 Kristina Lukauskaitė I mėgėjų gr. BDL Amateurs 22+
Julija Arbačiauskaitė LTU 2 Cheta 2006 Mare Yes Yes
Julija Arbačiauskaitė LTU 23 Torinas 2005 Gelding LTU E. Malijauskas E. Malijauskas Yes Yes
Julija Arbačiauskaitė LTU 22 Tartaras 2013 Gelding LTU Tanatas Bosas R. Sakalauskas Julija Arbačiauskaitė Yes Yes
Justina Vanagaitė LTU 43 Donatela MG 2011 Mare LTU Chanas Labradoras II MG M. Grudė Justina Vanagaitė Yes Yes
Justina Vanagaitė LTU 55 Nabab 2013 Gelding Sir Donovan Krack C Justina Vanagaitė 6-ečiai Open
Kamile Kulyte LTU 2 Cheta 2006 Mare Yes Yes
Kornelija Zubrytė LTU 19 Pokerface WE 2009 Mare GER FS Chicago Viktoria's Chirac Vitas Zubrys/Kornelija Zubrytė No Open
Laura Lumbytė LTU 47 Sir Paul 2005 Stallion Sandro Hit Patriarch Justina Vanagaitė Jaunučiai Yes
Mantė Malinauskienė LTU 48 Vasilijus 2004 Gelding LTU Mantė Malinauskienė Yes No
Meida Lileikytė LTU 58 Wiktor 2011 Gelding POL Yes Yes
Melisa Alpay LTU 57 Titus Kaštonas 2010 Gelding Jaunučiai BDL Pony Riders
Milda Lisauskaitė LTU 56 Safaris 2005 Gelding Jaunučiai Yes
Natalija Dmuchovska LTU 51 Forvater 2000 Gelding Sandra Sysojeva Yes Yes
Raimonda Palionytė LTU 24 Bavaras 2008 Gelding LTU TRAK Raimonda Palionytė Yes Yes
Raimonda Palionytė LTU 59 Blomnaths Little Lady 2010 Mare Grey S. Malinauskienė No Open
Rasa Augustienė LTU 20 Rabina 2010 Mare LTU R&R žirgai Relevantas Ramazotti Star Genutė Å akienė Rasa Augustienė Yes Yes
Rasa Kavaliauskaitė LTU 20 Rabina 2010 Mare LTU R&R žirgai Relevantas Ramazotti Star Genutė Å akienė Rasa Augustienė Yes Yes
Rasa Lukosiunaite LTU 50 Clinton J Son 2013 Gelding UKR Clinton Heartbreaker Uab Paupio Slenis 6-ečiai No
Sandra Sysojeva LTU 53 Furst 2008 Gelding GER WESTF Florenciano Furst Piccolo Sandra Sysojeva Yes Yes
Sandra Sysojeva LTU 54 Jack Daniel's 2013 Gelding GER German stook book Reinassance Florencio Sandra Sysojeva 6-ečiai Open
Sandra Sysojeva LTU 52 Found Boy 2014 Stallion GER Oldenburg Foundation  Furstenball  Sandra Sysojeva Sandra Sysojeva 5-ečiai Open
Saulė Karpavičiūtė LTU 26 Ice Candy 2010 Mare LTU LTU002520229310 Saulė Yes Open
Ugnė Žymančiūtė LTU 63 Santiago 2006 Gelding Loreta Augaitytė No Open
Viktorija Kundrotaitė LTU 62 Mr. Despo 2013 Stallion GER Viktorija Kundrotaitė No Open

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX