Rezultāti : PAJŪGU BRAUKŠANA : PAJŪGU BRAUKŠANA 2019 :

21.07.2019. LATVIJAS JĀTNIEKU FEDERĀCIJAS IESKAITES SACENSĪBAS PAJŪGU BRAUKŠANĀ “SKUDRU KAUSS 2019” - Tīrumi Skudras, Ropaži

 419944/Dalibniekusaraksts2172019.docx (13.61 KB)

STARTA KĀRTĪBA/STARTING ORDER – PROJEKTS/DRAFT >>>

 AMATPERSONU SARAKSTS (11.14 KB)

 Veterināro atskaite (46.48 KB)

 419944/RezultatiSkudrukauss2019lastwordlaboti.docx (30.69 KB)

REZULTĀTI/RESULTS :

 

 

LJF ieskaites sacensības pajūgu braukšanā "SKUDRU KAUSS 2019"

 

 

21.07.2019.

 

Galvenais tiesnesis:

Māra Lūkina

 

 

Sekretārs:

Kristaps Stumps

 

Nr

Vārds, uzvārds

Palīgs

Zirgs/i

Sporta klubs

Kopā

Vieta kopā

Manēža

Vieta iejāde

Konusi

Vieta

S/H2/1*C

32

Gedeminas Bardauskas

Raminta Bardauskiene

Imunitetas/ Talismanas

LT

65,50

1.

56,50

1.

9,00

1.

31

Dzintra Blūma

Inta Vanaga

Ricca/Ragacca

Kanu Atvars

68,50

2.

56,50

1.

12,00

2.

S/H1/1*C

13

Mareks Jedinaks

Inga Kursīte

Princis Narciss

Mežstrazdiņi

57,59

1.

48,59

1.

9,00

1.

12

Santa Berga

Dace Putriņa

Tulipan Talizman

Equilat

85,96

2.

70,96

3.

15,00

2.

11

Santa Berga

Dace Putriņa

Siluets

Equilat

85,99

3.

57,04

2.

28,96

3.

S/P1/1*C

21

Renāte Spirģe

Inta Vanaga

Brencis

Kanu Atvars

77,00

1.

56,00

1.

21,00

1.

S/H1/1*B

41

Laima Hamitova

Dzintra Blūma

Ragacca

Kanu Atvars

70,18

1.

61,18

1.

9,00

1.

S/H1/1*A

52

Anita Tašiņa

Zigmunds Tašiņš

Mokka

Caballos

55,40

1.

52,40

1.

3,00

1.

53

Anita Tašiņa

Sabīne Vītola

Sezams

Caballos

60,00

2.

57,00

3.

3,00

2.

51

Anita Tašiņa

Zigmunds Tašiņš

Rokoko

Caballos

62,80

3.

56,80

2.

6,00

3.

A/1*B

61

Agnese Bērziņa

Megija Sargsjane

Debra

Horses.eu

56,80

1.

53,80

1.

3,00

1.

A/1*A

71

Juris Juhņēvičs

Lauma Kļaviņa

Indigo

Laimes zeme

77,54

1.

65,54

1.

12,00

1.

JB/1*

83

Megija Sargsjane

Agnese Bērziņa

Serangeti

Horses.eu

55,40

1.

52,40

2.

3,00

1.

81

Loreta Aleksejeva

Dzintra Blūma

Ricca

Kanu atvars

55,80

2.

49,80

1.

6,00

2.

82

Sabīne Vītola

Anita Tašiņa

Sezams

Laimes zeme

61,60

3.

55,60

3.

6,00

3.

B/1*

91

Grēta Salmane

Anita Tašiņa

Rokoko

Caballos

55,31

1.

52,31

1.

3,00

2.

92

Sindija Alksne

Juris Juhņēvičs

Indigo

Laimes zeme

59,62

2.

56,62

2.

3,00

1.

 

S/H2/1*C – seniori, zirgu divjūgu klase, 1*C līmenis

S/H1/1*C – seniori, zirgu vienjūgu klase, 1*C līmenis

S/H1/1*B – seniori, zirgu vienjūgu klase, 1*B līmenis

S/H1/1*A – seniori, zirgu vienjūgu klase, 1*A līmenis

A/1*B – amatieri, 1*B līmenis

A/1*A- amatieri, 1*A līmenis

JB/1* - jaunie braucēji, 1*līmenis

B/1* - bērni, 1*līmenis

 

Manēžas braukšanas rezultāti - Skudru kauss 2019

 

 

 

C

Anita Mangale

 

 

 

 

 

 

 

E

Kristīne Lisovska

Ropaži, 21.7.2019.

 

 

 

 

 

 

Vieta

Braucēja vārds, uzvārds

Palīgs

Zirgs/i

C

E

Kopā

Soda punkti

Papildus SP

Kopā soda punkti

S/H2/1*C

1.

Dzintra Blūma

Inta Vanaga

Ricca/Ragacca

152

158,5

310,5

56,50

 

56,50

1.

Gedeminas Bardauskas

Raminta Bardauskiene

Imunitetas/ Talismanas

151,5

159

310,5

56,50

 

56,50

S/H1/1*C

1.

Mareks Jedinaks

Inga Kursīte

Princis Narciss

182,5

193,5

376

48,59

 

48,59

2.

Santa Berga

Dace Putriņa

Siluets

163

184,5

347,5

57,04

 

57,04

3.

Santa Berga

Dace Putriņa

Tulipan Talizman

142

158,5

300,5

70,96

 

70,96

S/P1/1*C

1.

Renāte Spirģe

Inta Vanaga

Brencis

166

185

351

56,00

 

56,00

S/H1/1*B

1.

Laima Hamitova

Dzintra Blūma

Ragacca

102

108

210

61,18

 

61,18

S/H1/1*A

1.

Anita Tašiņa

Zigmunds Tašiņš

Mokka

131,5

137,5

269

52,40

 

52,40

2.

Anita Tašiņa

Zigmunds Tašiņš

Rokoko

133,5

124,5

258

56,80

 

56,80

3.

Anita Tašiņa

Sabīne Vītola

Sezams

124,5

133

257,5

57,00

 

57,00

 

A/1*B

  1.

Agnese Bērziņa

Megija Sargsjane

Debra

131

134,5

265,5

53,80

 

53,80

A/1*A

1.

Juris Juhņēvičs

Lauma Kļaviņa

Indigo

77,5

76

153,5

65,54

 

65,54

JB/1*

1.

Loreta Aleksejeva

Dzintra Blūma

Ricca

134

141,5

275,5

49,80

 

49,80

2.

Megija Sargsjane

Agnese Bērziņa

Serangeti

134,5

134,5

269

52,40

 

52,40

3.

Sabīne Vītola

Anita Tašiņa

Sezams

124,5

136,5

261

55,60

 

55,60

B/1*

1.

Grēta Salmane

Anita Tašiņa

Rokoko

85

90

175

52,31

 

52,31

2.

Sindija Alksne

Juris Juhņēvičs

Indigo

83

85

168

56,62

 

56,62

 


 

 

Konusu braukšanas rezultāti – Skudru kauss 2019

Ropažos, 21.07.2019.                                                                      Galvenais tiesnesis: Māra Lūkina

Vieta

Braucēja vārds, uzvārds

Zirgs/i

Laiks (s)

SP par laiku

SP gāzti

konusi

Citi SP

Kopā SP

S/H2/1*C

1.

Gedeminas Bardauskas

Imunitetas/ Talismanas

162,59

0,00

9

 

9,00

2.

Dzintra Blūma

Ricca/Ragacca

171,16

0,00

12

 

12,00

S/H1/1*C

1.

Mareks Jedinaks

Princis Narciss

151,19

0,00

9

 

9,00

2.

Santa Berga

Tulipan Talizman

176,76

0,00

15

 

15,00

 

3.

Santa Berga

Siluets

207,91

10,96

18

 

28,96

S/P1/1*C

1.

Renāte Spirģe

Brencis

157,09

0,00

21

 

21,00

S/H1/1*B

1.

Laima Hamitova

Ragacca

188,82

0,00

9

 

9,00

 

 

S/H1/1*A

1.

Anita Tašiņa

Mokka

151,13

0,00

 

3,00

 

3,00

2.

Anita Tašiņa

Sezams

172,10

0,00

 

3,00

 

3,00

3.

Anita Tašiņa

Rokoko

168,79

0,00

 

6,00

 

6,00

A/1*B

1.

Agnese Bērziņa

Debra

183,85

0,00

 

3,00

 

3,00

A/1*A

1.

Juris Juhņēvičs

Indigo

196,63

0,00

 

12,00

 

12,00

JB/1*

1.

Megija Sargsjane

Serangeti

175,82

0,00

 

3,00

 

3,00

2.

Loreta Aleksejeva

Ricca

164,44

0,00

 

6,00

 

6,00

3.

Sabīne Vītola

Sezams

189,19

0,00

 

6,00

 

6,00

B/1*

1.

Sindija Alksne

Indigo

156,38

0,00

 

3,00

 

3,00

2.

Grēta Salmane

Rokoko

167,37

0,00

 

3,00

 

3,00

 

 

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX