Rezultāti : PAJŪGU BRAUKŠANA : PAJŪGU BRAUKŠANA 2019 : 21.07.2019. LATVIJAS JĀTNIEKU FEDERĀCIJAS IESKAITES SACENSĪBAS PAJŪGU BRAUKŠANĀ “SKUDRU KAUSS 2019” - Tīrumi Skudras, Ropaži :

21.07.2019. LATVIJAS JĀTNIEKU FEDERĀCIJAS IESKAITES SACENSĪBAS PAJŪGU BRAUKŠANĀ “SKUDRU KAUSS 2019” - STARTA KĀRTĪBA/STARTING ORDER – PROJEKTS/DRAFT

 

STARTA KĀRTĪBA/STARTING ORDER – PROJEKTS/DRAFT

LJF ieskaites sacensībās pajūgu braukšanā„SKUDRU KAUSS -2019”

Starta kārtība var mainīties, sekojiet līdzi informācijai/The starting order can be changed, please follow the possible changes

21.7.2019. 10.00 Manēžas braukšana/Dressage

Laiks

Starta Nr.

Braucējs

Zirgs

Sporta klubs

Kategorija

Klase

Līmenis

Shēma

10.00

51

Anita Tašiņa

Rokoko

Caballos

Seniori

H1

1*A

FEI 1*B

10.10

71

Juris Juhņēvičs

Indigo

Laimes zeme

Amatieri

H1

1*A

Shēma Nr.3

10.20

93

Megija Sargsjane

Serangeti

Horses.eu

Jaunie braucēji

H1

1*

FEI 1*B

10.30

31

Dzintra Blūma

Ricca/Ragacca

Kanu atvars

Seniori

H2

1*C

FEI 3*BHP2

10.40

32

Gedeminas Bardauskas

Imunitetas/

Talismanas

LT

Seniori

H2

1*C

FEI 3*BHP2

10.50

91

Grēta Salmane

Rokoko

Caballos

Bērni

H1

1*

Shēma Nr.3

11.00

92

Sindija Alksne

Indigo

Laimes zeme

Bērni

H1

1*

Shēma Nr.3

11.10

11

Santa Berga

Siluets

Equilat

Seniori

H1

1*C

FEI 3*BHP1

11.20

13

Mareks Jedinaks

Princis Narciss

Mežstrazdiņi

Seniori

H1

1*C

FEI 3*BHP1

11.30

81

Loreta Aleksejeva

Ricca

Kanu atvars

Jaunie braucēji

H1

1*

FEI 1*B

11.40

21

Renāte Spirģe

Brencis

Kanu atvars

Seniori

P1

1*C

FEI 3*BHP1

11.50

52

Anita Tašiņa

Mokka

Caballos

Seniori

H1

1*A

FEI 1*B

12.00

41

Laima Hamitova

Ragacca

Kanu atvars

Seniori

H1

1*B

FEI 2*A

Pārtraukums 20 minūtes

12.30

53

Anita Tašiņa

Sezams

Caballos

Seniori

H1

1*A

FEI 1*B

12.40

61

Agnese Bērziņa

Debra

Horses.eu

Amatieri

H1

1*B

FEI 1*B

12.50

12

Santa Berga

Tulipan Talizman

Equilat

Seniori

H1

1*C

FEI 3*BHP1

13.00

82

Sabīne Vītola

Sezams

Laimes zeme

Jaunie braucēji

H1

1*

FEI 1*B

Starti:17, dalībnieki:14, zirgi:14

Konusu braukšana/Cones

Konusu braukšanā sāksies 2,5 stundas pēc manēžas braukšanas sacensību beigām.

Cones driving will start 2,5 hours after the end of dressage competition.

 

Aptuvenais sacensību sākuma laiks 15.40/Approximate starting time 15.40.

Konkrēts laiks tiks paziņots pēc manēžas braukšanas sacensību beigām/

The exact time will be announced after the end of dressage competition.

 

 

Starta kārtība konusu braukšanai būs tāda pati kā manēžas braukšanai (sk.pielikumā)/The starting order for cones driving will be the same as for dressage test (see enclosed)

 

 

 

 

21.7.2019. Konusu braukšana/Cones

Starta Nr.

Braucējs

Zirgs

Sporta klubs

Kategorija

Klase

Līmenis

Konusu platums

ratu platums +cm

Kustības ātrums

Šķēršļu skaits

51

Anita Tašiņa

Rokoko

Caballos

Seniori

H1

1*A

+30

Z240

16-20

71

Juris Juhņēvičs

Indigo

Laimes zeme

Amatieri

H1

1*A

+40

Z220

16-20

93

Megija Sargsjane

Serangeti

Horses.eu

Jaunie braucēji

H1

1*

+30

Z230

16-20

31

Dzintra Blūma

Ricca/Ragacca

Kanu atvars

Seniori

H2

1*C

+20

Z250

16-20

32

Gedeminas Bardauskas

Imunitetas/

Talismanas

LT

Seniori

H2

1*C

+20

Z250

16-20

91

Grēta Salmane

Rokoko

Caballos

Bērni

H1

1*

+40

Z220

12-15

92

Sindija Alksne

Indigo

Laimes zeme

Bērni

H1

1*

+40

Z220

12-15

11

Santa Berga

Siluets

Equilat

Seniori

H1

1*C

+20

Z250

16-20

13

Mareks Jedinaks

Princis Narciss

Mežstrazdiņi

Seniori

H1

1*C

+20

Z250

16-20

Pārtraukums (apmēram 10 min)

81

Loreta Aleksejeva

Ricca

Kanu atvars

Jaunie braucēji

H1

1*

+30

Z230

16-20

21

Renāte Spirģe

Brencis

Kanu atvars

Seniori

P1

1*C

+20

P260

16-20

52

Anita Tašiņa

Mokka

Caballos

Seniori

H1

1*A

+30

Z240

16-20

Pārtraukums (apmēram 10 min)

41

Laima Hamitova

Ragacca

Kanu atvars

Seniori

H1

1*B

+30

Z240

16-20

53

Anita Tašiņa

Sezams

Caballos

Seniori

H1

1*A

+30

Z240

16-20

61

Agnese Bērziņa

Debra

Horses.eu

Amatieri

H1

1*B

+30

Z230

16-20

12

Santa Berga

Tulipan Talizman

Equilat

Seniori

H1

1*C

+20

Z250

16-20

82

Sabīne Vītola

Sezams

Laimes zeme

Jaunie braucēji

H1

1*

+30

Z230

16-20

 

 

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX