Rezultāti : Latvijas Republikas labākais jātnieks - 2019 : Latvijas Republikas labākais jātnieks - 2019 :

kopā jūlijs

 419967/julijs kopa.xlsx (13.60 KB)

jūlijs
Pieaugušie Tautas klase
1 Kristaps Neretnieks JJS 6504 1 Kristīne Egle JSK TopSport 783
2 Santa Šteinberga Rīgas JSK 1067 2 Līga Pētersone JSK Princis 160
3 Laura Penele ZS Lielceri 809 3 Aleksandra Voitenko Rīgas JSK 151
4 Andis Vārna ZS Lielceri 428 4 Annija Vārna JSK Kriķi 148
5 Aleksandrs Šakurovs Rīgas JSK 361 5 Valters Celms JSS Kleisti 112
6 Aigars Bregže ZS Lielceri 310 5 Terēze Zalte ZA Kocēni 112
7 Sintija Semeņkova JSK Kriķi 301 7 Anete Potošova JSK Eminent Sport 99
8 Ģirts Bricis RJSK Sport De Lux 221 8 Anna Šellere JSK Telfas 95
9 Anna Arhipova RIT Team 217 9 Valts Segliņš JSS Kleisti 90
10 Jaroslavs Trubanovs JSK Drostalas 99 10 Kate Ansone RJSK SportDeLux 72
Jaunnie Jātnieki Amatieri
1 Sabīne Siliņa JSK Mežstrazdiņi 279 1 Sabīne Andersone ZS Lielceri 176
2 Mārtiņš Ernests Pilders ZA Burtnieki 210 2 Ilona Juraša ZA Burtnieki 175
3 Keitija Racina JK Erceni 125 3 Līva Girgensone-Čačka JSK Mustangs 157
4 Elīna Kaimiņa JSK Princis 45 4 Ilze Krūmiņa JSK EquiLat 141
5 Laine Daila Muktupaule JSK EquiLat 14 5 Ieva Katrīna Apalupa JK Erceni 116
6 Maija Elizabete Smirnova ZA Kocēni 2 6 Anastasija Popova ZS Tīraines Staļļi 84
7 Elizabete Reinholde JJS 75
Juniori 8 Marta Brūniņa Buile JSK Princis 67
1 Una Adamoviča JSK Kriķi 165 9 Marija Kļukina JSK Īriss 64
2 Daniela Briņķe Ropažu JK 97 10 Unda Egendorfa JSK Demora 63
3 Agnese Kroiča Veti Active 82
4 Elizabete Krista Juraša ZA Kocēni 77
5 Anna Adriana Arāja RJSK Sport De Lux 42 Latvijas Šķirnes Zirgi 5 gadus veci
6 Kitija Bilinska JSK Princis 38
7 Aleksandra Zumente RJSK Sport De Lux 26 1 Andžela N/ Elizabete Krista Juraša ZA Kocēni 92
8 Liāna Meļņikova RJSK Sport De Lux 10 2 Corras/Maira Leja SIA V un partneri 64
9 Anna Ruķere ZS Tīraines Staļļi 6 3 Awelina/Elīna Kaimiņa JSK Princis 44
4 Chiaro di Luna/ E. Kaimiņa/A.Šellere JSK Princis 39
Bērni 5 Corents/Sintija Grundštoka JSK Princis 6
1 Madara Pētersone JSK Princis 203 5 Gladiola V/Jolanta Ādamsone LJAA 6
2 Anna Annija Alsiņa ZS Tīraines Staļļi 182 7 Kaldero/ Elīza Stauža JSK Eridana 4
3 Tīna Dreimane JJSK Meždruvas 1 135 8 Lara/Mārtiņš Ernests Pilders Burtnnieku ZA 3
4 Karīna Balonova JSK Princis 130
5 Ance Anna Katkovska JJS  125
6 Markuss Roberts Vasiļjevs JSK Mustangs 111 Poniji I grupa
6 Odrija Roberta Brālēna ZA Kocēni 111 1 Žanete Bitmane Brocēnu un Saldus JK 55
8 Laura Luīze Leinerte Rīgas JSK 110 2 Māra Buša JSK Īriss 52
9 Kristina Zomera JSK Mustangs 87 3 Līva Dreimane JJSK Meždruvas 1 45
10 Eva Vīnava JSK Princis 75 4 Baiba Brokāne JSK Princis 38
        5 Jeļizaveta Rezņuka Ropažu JK 34
6 Elza Buša JSK Īriss 33
7 Viktorija Afanasjeva ZS Tīraines Staļļi 27
Poniji II grupa 8 Roberta Birzule JJSK Meždruvas 1 22
1 Anna Salmiņa JSC Kaijas 161 9 Loreta Ivanova JSK Princis 21
2 Nikola Marčenkova Mēmeles JSK 99 10 Diāna Rengarte JSK Īriss 12
3 Alise Lūse JSK Demora 91        
4 Kate Dzenīte JSK Kriķi 89
5 Anna Čakstiņa JSK Demora 86
6 Velta Krustiņa Jūras Zirgi 43
7 Zoja Krisko JSK Demora 38
8 Anete Freiberga Brocēnu un Saldus JK 28
9 Luīze Lamberte ZS Tīraines Staļļi 26
10 Luīze Grosbaha JSK Ķirpju Staļļi 19

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX