Rezultāti : IEJĀDE : IEJĀDE 2019 : 3-4.08.2019. LR NACIONĀLAIS ČEMPIONĀTS IEJĀDĒ - Kleisti, Rīga :

Kopvērtējums

LR Nacionālais čempionāts iejādē

kopvērtējums

N.p.k. Vārds Uzvārds  Zirga vārds  Īpašnieks Sporta klubs 03.08.2019. 04.08.2019. Kopā:
Lielā balva
1 Terēze Rozenberga Kivi Juris Mežnieks JSK Mežstrazdiņi 67.065 72.458 139.523
2 Airisa Penele Licenciado JF Jekaterina Meļņika Z/s Lielceri 66.014 71.333 137.347
Vidēja  balva I
1 Inga Bistrova F.B.I Inga Pērkona JSS Kleisti 65.441 69.792 135.233
2 Laura Ivanova Radamira J.Savickis JSS Kleisti 66.618 68.542 135.160
3 Olga Korolenko Dustinov V Gunita Šumska-Žagata JSK Eminent Sport 63.725 66.167 129.892
Mazā balva 
1 Tatjana Maļikova Landino D. Mileeva Rīgas JSK 64.510 67.750 132.260
2 Kristīna Rozīte La Mason Patrīcija Kokina JSB "Lagoss Dressage" 66.520 63.792 130.312
3 Kristiāna Politere Glāsma LLU LLU 62.304 64.083 126.387
4 Jūlija Pumpure Vivaldi Ž. Splite JSS Kleisti 65.637 0.000 65.637
Shēma III  OC                
1 Kristiāna Politere Lupe SIA"HM Agro" LLU 64.848 67.750 132.598
2 Maksims Kadņikovs Catch Me Maksims Kadņikovs Z/s Lielceri 63.121 67.333 130.454
3 Olga Korolenko Kaivo A.Potošova JSK Eminent Sport 63.990 66.417 130.407
4 Kristīna Rozīte Kostarika Antra Zariņa JSB "Lagoss Dressage" 63.677 61.792 125.469
5 Jūlija Kmita Lazzam Jūlija Kmita JSK Eminent Sport 62.222 62.833 125.055
6 Vineta Kusiņa Marendo V.Kusiņa Veti Active 60.000 61.375 121.375
Jaunie jātnieki
1 Everita Daubure Kolers A.Mainiece LSVK "Harmonija" 66.716 67.958 134.674
2 Ilva Lazdiņa Flamenco A.Mainiece LSVK "Harmonija" 63.088 64.125 127.213
3 Elza Alma Graumane Loredo E.A. Graumane Z/s Lielceri 63.235 63.417 126.652
Juniori
1 Sintija Elizabete Apsīte De Lordo S.Dombrovska SK "Reiteri" 69.559 73.000 142.559
2 Aleksandra Sīle Lauren E.Sīle Rīgas JSK 69.755 68.417 138.172
3 Alise Grēta Baranovska Rhadamanthus S.Dombrovska SK "Reiteri" 66.618 68.042 134.660
4 Dominika Lela Lord Rubinstein A.Muravskis Rīgas JSK 66.569 67.750 134.319
5 Ieva Renāte Pētersone Karlo   JSB "Lagoss Dressage" 65.392 64.958 130.350
6 Poļina Poļitiko Lord Sinclair S.Politiko Rīgas JSK 57.745 61.208 118.953
Bērni      
1 Letīcija Politere Laso LLU LLU 65.192 65.673 130.865
2 Anda Cukermane Roxandra Antra Cukermane GREEN HORSE 66.731 63.462 130.193
3 Elina Rubene Darling Jolands Dišlers Z/S Tīraines Staļļi 65.865 61.058 126.923
4 Līva Pūre Pīrsons Sanita Veite JSK Ķirpju staļļi 57.769 0.000 57.769
  Anda Cukermane Rafaēls Antra Cukermane GREEN HORSE 64.712 63.077 127.789
Shēma II OC
1 Letīcija B Politere Kalando SIA "HM Agro" LLU 66.339 68.813 135.152
2 Dominika Lela Lloyd J.Savickis Rīgas JSK 67.054 63.375 130.429
3 Ieva Renāte Pētersone Camerons Gunita Bendrupa JSB "Lagoss Dressage" 64.821 64.125 128.946
Shēma II AM
1 Dina Endziņa Camelot Dina Endziņa JSK Temperaments 69.018 68.500 137.518
2 Līga Ansonska Leģions LLU LLU 63.036 61.750 124.786

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX