Rezultāti : IEJĀDE : IEJĀDE 2019 :

LJF kausa izcīņas sacensības iejādē – 2019.g. - Kopvērtējums

LJF kauss iejādē 2019

     

kopvērtējums

   
N.p.k. Vārds Uzvārds  Zirga vārds  Īpašnieks Sporta klubs I posms II posms III posms Kopā:
Lielais aplis                
1 Airisa Penele Licenciado JF Jekaterina Meļņika Z/s Lielceri 0.000 72.969 65.978 138.947
2 Terēze Rozenberga Kivi Juris Mežnieks JSK Mežstrazdiņi 0.000 70.844 66.775 137.619
Vidējais aplis                
1 Elza Zaķe A Splash Of Class J.Trubanovs JSK Drostalas 67.843 71.938 69.020 140.958
2 Inga Bistrova F.B.I. Inga Pērkona JSS Kleisti 0.000 69.031 67.990 137.021
3 Indra Gabaliņa Crystal Indra Gabaliņa JSS Kleisti 65.245 68.594 61.667 133.839
4 Laura Ivanova Radamira J.Savickis JSS Kleisti 65.294 67.063 0.000 132.357
5 Agnese Kukaine Funky Andis Kukainis JSK Temperaments 63.480 0.000 68.039 131.519
6 Jeļena Tretjakova Idaļgo J.Tretjakova LSVK "Harmonija" 64.020 64.000 0.000 128.020
Mazais aplis                
1 Everita Daubure Kolers A.Mainiece LSVK "Harmonija" 0.000 70.625 67.108 137.733
2 Tatjana Maļikova Landino D. Mileeva Rīgas JSK 63.480 67.500 66.618 134.118
3 Ilva Lazdiņa Flamenco A.Mainiece LSVK "Harmonija" 61.471 66.750 65.686 132.436
4 Jūlija Pumpure Vivaldi Ž. Splite JSS Kleisti 65.784 0.000 65.980 131.764
5 Elza Alma Graumane Loredo E.A. Graumane Z/s Lielceri 63.824 0.000 64.020 127.844
6 Kristiāna Politere Glāsma LLU LLU 60.980 63.938 60.196 124.918
  Jūlija Pumpure Lengli N. Uvarova JSS Kleisti 64.755 0.000 63.824 128.579
Shēma III
1 Aleksandra J Sīle Lauren E.Sīle Rīgas JSK 68.434 71.417 0.000 139.851
2 Sintija Elizabete J Apsīte De Lordo S.Dombrovska SK "Reiteri" 67.828 71.542 0.000 139.370
3 Gunita Šumska-Žagata Dustinov V G. Šumska-Žagata Z/s Lielceri 0.000 69.500 65.775 135.275
4 Ieva Renāte J Pētersone Karlo   JSK "Lagoss Dressage" 66.919 0.000 65.441 132.360
5 Alise Grēta J Baranovska Rhadamanthus S.Dombrovska SK "Reiteri" 61.818 68.000 0.000 129.818
6 Olga Korolenko Kaivo A.Potošova JSK Eminent Sport 62.475 65.583 63.775 129.358
7 Jūlija Kmita Lazzam Jūlija Kmita JSK Eminent Sport 61.263 65.958 61.029 127.221
8 Dominika J Lela Lord Rubinstein A.Muravskis Rīgas JSK 62.828 0.000 64.118 126.946
9 Polina J Politiko Lord Sincleir M.Cēsniece RJSK 56.919 60.958 59.794 120.752
10 Vineta Kusiņa Marendo V.Kusiņa Veti Active 54.854 58.333 60.931 119.264
11 Iveta Titova Donrado A.Mainiece LSVK "Harmonija" 57.626 61.458 0.000 119.084
12 Beatrise Dinsberga Don De Fieros B.Dinsberga GKSPORT 57.121 61.917 0.000 119.038
  Aleksandra J Sīle Fenikss Natālija Šakurova Rīgas JSK 68.030 69.833 0.000 137.863
  Sintija Elizabete J Apsīte Doloresa S.Dombrovska SK "Reiteri" 65.051 0.000 66.422 131.473
Shēma II AM                
1 Līga Ģīle Milenium Agnese Kukaine JSK Temperaments 67.596 69.863 69.821 139.684
2 Ance Koškina Abula LLU LLU 65.288 65.275 64.018 130.563
3 Jana Saulīte Laso LLU LLU 64.904 65.338 0.000 130.242
4 Sanita Auniņa Lambordžini G.Zaķe JSS Kleisti 63.750 65.263 64.732 129.995
5 Gereda Madara Ziemele Allcando   JSK "Lagoss Dressage" 63.750 62.413 62.679 126.429
6 Deina Zalāne Venda Dagnija Zalāne z/s Ekvi 61.827 62.675 0.000 124.502
Jaunzirgi - 4.g.v.
1 Raina Šmelde Cloud Dancer Laima Eihmane JSK "Reiteri" 0.000 66.400 69.600 136.000
2 Maija Briška Ludgers K. Kadaša Tukuma JSK 62.800 65.200 0.000 128.000
Shēma II OC                
1 Ieva Renāte Pētersone Camerons Gunita Bendrupa JSB "Lagoss Dressage" 0.000 66.925 65.357 132.282
2 Sintija Ģīle Leksija Agnese Kukaine JSK Temperaments 64.615 63.338 64.911 129.526
3 Diāna Suvorova Cardello Aleksandrs Oskins Harmonija 62.500 65.888 0.000 128.388
4 Ennī Žuka Lausks Diāna Kazina JSK Temperaments 64.519 0.000 63.571 128.090
5 Agnese Kukaine Pasifikss Dina Lukša JSK Temperaments 60.769 0.000 66.071 126.840
6 Dominika Lela Lloyd J.Savickis Rīgas JSK 60.865 61.825 62.232 124.057
Shēma II bērni                
1 Letīcija B Politere Kalando SIA "HM Agro" LLU 64.404 65.714 67.411 133.125
2 Anda B Cukermane Rafaēls Antra Cukermane GREEN HORSE 61.923 63.214 62.232 125.446
  Anda B Cukermane Roxandra Antra Cukermane GREEN HORSE 61.923 0.000 61.696 123.619
Shēma I OC                
1 Sintija Elizabete Apsīte Day Star S.Dombrovska SK "Reiteri" 0.000 68.846 68.017 136.863
2 Everita Daubure Akventino I.Kursīte LSVK "Harmonija" 63.750 67.692 68.017 135.709
3 Kristīne Fiļipova Don Dior Kristīne Fiļipova JSB "Lagoss Dressage" 0.000 65.096 66.293 131.389
4 Jūlija Ravinska Ladans Irita Enkūzena-Seki Laimīgais pakavs 0.000 62.885 63.190 126.075
5 Kristiāna Ramiņa Kadija D.Ramiņa Tukuma JSK 60.769 60.769 0.000 121.538
Shēma I AM                
1 Keita Filatova Don Diamond Ilze Muižniece JSK "Reiteri" 0.000 67.981 67.672 135.653
2 Loreta Neško Pajero Antra Cukermane GREEN HORSE 63.750 66.250 68.448 134.698
3 Sabīne Andersone Caruzo S.Andersone Z/s Lielceri 66.827 66.923 67.759 134.682
1 Ance Koškina Laso LLU LLU 67.788 66.827 0.000 134.615
2 Katarīna Molla Lukass Markuss Helmuts Moll Z/S Tīraines Staļļi 0.000 62.788 66.983 129.771
3 Ieva Haitova Leģions LLU LLU 62.596 64.423 0.000 127.019
4 Irina Turlo Lakmus Irina Turlo JSK Eminent Sport 0.000 58.462 64.138 122.600

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX