Saraksti :

Amatieri

 420052/Amatieri_2019.09.03.docx (21.97 KB)

Latvijas Jātnieku Federācijas biedru iesniegtais saraksts ar 2019. gada amatieru klases jātniekiem

 

Nr.

Vārds

Uzvārds

Dz. Gads

Piezīmes

1

Unda

Egendorfa

1992

JSK Demora

2

Artūras

Stonkus

1975

JSK Demora

3

Kristaps

Grosbahs

1980

JSK Ķirpju staļļi

4

Laura

Rancāne

1984

JSK “Mustangs”

5

Ieva

Krieviņa

1970

JSK “Mustangs”

6

Sandija

Zaļupe

1980

JSK “Mustangs”

7

Līva

Girgensone-Čačka

1986

JSK “Mustangs”

8

Kalvis

Penka

1993

JSK “Mustangs”

9

Keita

Filatova

2001

SK ’’Reiteri”

10

Aiga

Marčenoka

1985

SK ’’Reiteri”

11

Valērija

Guste

2002

SK ’’Reiteri”

12

Līga

Krūmiņa

1983

“JSK Atēna”

13

Santa

Šorņikova

1995

“JSK Atēna”

14

Sendija

Bergmane

1985

“JSK Atēna”

15

Sandra

Jēkabsone

1978

“JSK Atēna”

16

Signe

Zujeva

1980

“Tīraines staļļi”

17

Anastasija

Popova

1992

“Tīraines staļļi”

18

Darja

Berkova

2001

“Tīraines staļļi”

19

Pavels

Kulaga

1975

“Tīraines staļļi”

20

Anna

Drozda

1984

“Tīraines staļļi”

21

Daiga

Gavere

1971

“Tīraines staļļi”

22

Liene

Kalvāne

1994

“Tīraines staļļi”

23

Solvita

Strāķe

1972

“Tīraines staļļi”

24

Anželika

Aļabjeva

2002

“Tīraines staļļi”

25

Oksana

Ņikitenko

1981

“JSK Eminent Sport”

26

Irina

Turlo

1977

“JSK Eminent Sport”

27

Jana

Loseva

1995

“JSK Eminent Sport”

28

Elza

Stumpe

1995

Veti Active

29

Linda

Kovāne

1995

Veti Active

30

Normunds

Zelčāns

1965

Veti Active

31

Anita

Piekuse

1996

Veti Active

32

Natālija

Ļekanova

1993

Veti Active

33

Jana

Saulīte

1987

LLU Sporta klubs

34

Līga

Ansonska

1990

LLU Sporta klubs

35

Ieva

Haitova

1997

LLU Sporta klubs

36

Ance

Koškina

2002

LLU Sporta klubs

37

Sanita

Auniņa

1976

JSK DELTA

38

Marta Elizabete

Vaišļa

1999

JSK DELTA

39

Mārīte

Kāršeniece

1993

JSK „Pakavs”

40

Anna

Briljante

1975

JSK „Pakavs”

41

Eva

Barane

1994

JSK „Pakavs”

42

Ance

Vilmane

2002

JSK „Pakavs”

43

Aija

Freidenfelde

1981

JSK Lejnieki

44

Anastasija

Čižika

2002

JSK Kriķi

45

Vladislavs

Žukovskis

1959

JSK „Pakavs”

46

Tina

Nagle

2001

JSK „Pakavs”

47

Loreta

Umperoviča

1975

JSK „Pakavs”

48

Ilze

Krūmiņa

1976

JSK EquiLat

49

Sindija

Fjodorova

1999

“Latvijas jātnieku amatieru apvienība”

50

Maruta

Bērziņa

1993

“JK Erceni”

51

Inese

Ziediņa

1988

“JK Erceni”

52

Nora

Rause

1992

“JK Erceni”

53

Ieva

Apalupa

1995

“JK Erceni”

54

Annija

Valdmane

2001

Saldus jātnieku klubs

55

Kitija

Līniņa

1992

Saldus jātnieku klubs

56

Anna

Romašenko

1990

Jātnieku klubs Mežezeri

57

Agnija

Janele

1998

Zirgaudzētava Kocēni

58

Irina

Verhovcova

1990

Zirguskola

59

Laima

Jansone

1993

Zirguskola

60

Daniela

Peipiņa

2002

Zirguskola

61

Daina

Luksa

1992

Zirguskola

62

Veronika

Īvāne

1993

“JSK ĪRISS”

63

Patrīcija

Zelča

2000

“JSK ĪRISS”

64

Anastasija

Koļesņikova

1993

“JSK ĪRISS”

65

Rūta

Račko

1989

“JSK ĪRISS”

66

Marija

Kļukina

1995

“JSK ĪRISS”

67

Ilze

Rūja

1986

“JSK ĪRISS”

68

Anita

Boldāne

1979

Zirguskola

69

Dina

Endziņa

1987

JSK Temperaments

70

Līga

Ģīle

1977

JSK Temperaments

71

Katrīna Anna

Krūklīte

1998

JSK Temperaments

72

Beatrise

Dinsberga

1997

SK “GKSPORT”

73

Beate

Bertrama

1995

JSK Temperaments

74

Svetlana

Lopatina

1986

“Jāšanas sporta skola’’Kleisti’’”

75

Digna

Kasparoviča

1995

“Jāšanas sporta skola’’Kleisti’’”

76

Ilona

Juraša

1973

“-Burtnieku Zirgaudzētavas SIA

77

Jānis

Jurašs

1982

“-Burtnieku Zirgaudzētavas SIA

78

Agris

Seilis

1997

z/s Priežkalni

79

Lāsma Liesma

Birğele

1996

z/s Priežkalni

80

Annija Ance

Valdmane

2001

“Brocēnu un Saldus JK”

81

Nanete Laima

Ozola

1997

JSK Princis

82

Kristīne

Baradovska

1991

JSK Princis

83

Linda

Ansone

1978

JSK Princis

84

Lelde

Bāra

1995

JSK Princis

 

 

 

 

 

85

Marta

Brūniņa Buile

1995

JSK Princis

86

Amanda

Tartilova

1998

JSK Princis

87

Gunārs

Arbidāns

1964

JSK Eridana

88

Elizabete

Reinholde

1995

JJS

89

Sabīne

Andersone

1985

“Z/s Lielceri”

90

Agnese

Upīte

1981

“Z/s Lielceri”

91

Agnese

Pallo

1983

“Z/s Lielceri”

92

Alina

Sidorova

1990

“Z/s Lielceri”

93

Sintija

Samohvalova

1999

“RVA”

94

Loreta

Dišlere

2002

z/s Priežkalni

95

Sigita

Rāte

1985

z/s Atvases

96

Lāsma

Petrevica

1984

z/s Atvases

97

Madara

Enkuzena

1986

z/s Atvases

98

Atis

Zariņš

1996

Lagoss dressage JSB

99

Inese

Tītmane

1998

JJSK Meždruvas 1

100

Laura

Kauliņa

2001

RJSK

101

Irina

Grase

 

Baltic Equestrian Team

101

Sandra

Sondore

 

Baltic Equestrian Team

102

Inga

Perkona

 

Baltic Equestrian Team

103

Irina

Aļeņina

1993

RJSK Sport De Lux

 

 

 

 

 

 

·       Ar dzeltenu ir atzīmēti iejādes amatieri

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX