Rezultāti : KONKŪRS : KONKŪRS 2019 : 31.08-1.09.2019. LATVIJAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ - 2019 Bērniem, junioriem/ jaunajiem jātniekiem, pieaugušajiem, jaunzirgiem un poniju jātniekiem - Kleisti, Rīga :

Maršruts Nr.13 - 145 cm (Art.238.2.2.) Viena pārlekšana uz laiku. (Starta kārtība apgrieztā secībā uzrādītājiem rezultātiem maršrutā Nr5., sekundes pārvēršot soda punktos) € 1450,- (500,-400,-250,-150,-100,-60,-)

LATVIJAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ - 2019
31.08-1.09.2019. Kleisti, Rīga 2019.09.01 15:08
Maršruts Nr.13 - 145 cm (Art.238.2.2.) Viena pārlekšana uz laiku.
(Starta kārtība apgrieztā secībā uzrādītājiem rezultātiem maršrutā Nr.5., sekundes pārvēršot soda punktos)
  €  1450,- (500,-400,-250,-150,-100,-60,-)
Distance (m) 510 Distance (m) 350
Laika norma (sek) 89 Laika norma (sek) 60
    Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda S.P.  M 5 Soda  p-ti Laiks S.p.par laiku K.
1 6 Anna Arhipova 1 For Sale 2010 HN For Edition Escudo2 RIT Team Z/s Lielceri 2,25 0 83,47 0 0
2 7 Ģirts Bricis 1 Donau 2008 KWPN Emilion Guidam Ģ.Bricis RJSK Sport de Lux 1,82 4 78,88 0 4
3 11 Valdemaras Zukauskas 1 Liviana 2012 HAN     B.Laseviča Lietuva   4 87,32 0 4
4 8 Mārtiņš Pilders 2 Kavallo 2006 LS Calano 2 Vintas A.Bušere ZA Burtnieki 1,23 8 83,54 0 8
5 5 Aleksandrs Šakurovs 1 Grietje-G 2011 KWPN Eldorado vd Zeshoek Unitaire O.Valters Rīgas JSK 3,23 8 85,08 0 8
6 10 Sintija Semenkova 1 Clair de Lune 2008 Hann Contagio Graf Sponeck E.Treibergs JSK Kriķi 0 8 89,52 1 9
7 9 Aigars Bregže 1 Val di Sole 2007 LS Valdajs Legato D.Samuša Z/s Lielceri 0,01 12 80,60 0 12
8 1 Danielius Gutkauskas 0 Cosidos Victory 2011 - Cosidos   A. Orlova D.G Horses 0 12 86,79 0 12
9 2 Tatjana Reznuka 1 Arribas T 2009 RHNL Acorados Ass Lanciano T. Reznuka Ropažu JK 30,74 12 88,01 0 12
10 13 Ģirts Bricis 1 Garvey 2011 KWPN Wietvot Numero Uno A.Vasiļjevs,Ģ.Bricis RJSK Sport de Lux   8 111,10 6 14
11 4 Dainis Ozols 1 Isidor 2008 LS Irasir Gvidons D.Ozols Golden Equestrian  Club 5,81 16 84,05 0 16
12 14 Aigars Bregže 1 Avellyna 2010 LS Avellynus Guido K.Krūmiņa Z/s Lielceri   24 83,82 0 24
  3 Jaroslavs Trubanovs 1 Pekhorka 2011 TR Hlodwig 07 Sorro 136 SIA Laksta JSK Drostalas 10,74       izsl.
  12 Danielius Gutkauskas 0 Venezio of coco 2009 SF     UAB Bensera D.G Horses         izst.

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX