Rezultāti : KONKŪRS : KONKŪRS 2019 : 31.08-1.09.2019. LATVIJAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ - 2019 Bērniem, junioriem/ jaunajiem jātniekiem, pieaugušajiem, jaunzirgiem un poniju jātniekiem - Kleisti, Rīga :

Maršruts Nr.16 - 105 cm (Art.238.2.2.) Viena pārlekšana uz laiku. Piedalās amatieri. € 360,- (120,-80,-60,-40,-30,-30,-)

LATVIJAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ - 2019
31.08-1.09.2019. Kleisti, Rīga 2019.09.01 19:35
Maršruts Nr.16 - 105 cm (Art.238.2.2.) Viena pārlekšana uz laiku
Piedalās amatieri. €  360,- (120,-80,-60,-40,-30,-30,- Distance (m) 480 Distance (m) 320
Laika norma (sek) 83 Laika norma (sek) 55   Pārlekšana
    Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda Soda  p-ti Laiks S.p.par laiku Kopā Soda  p-ti Laiks S.p.par laiku Kopā
1 15 Atis Zariņš 8 Capella 2010 OLD Corall Amadeuss Antra Zariņa JSB "Lagoss Dressage" 0 81,48 0 0 0 50,56 0 0
2 18 Līva Girgensone-Čačka 8 Cor Meum 2009 LWB Ciano Calibro L.Girgensone-Čačk JSK Mustangs 0 66,62 0 0 4 35,39 0 4
3 17 Marta Brūniņa-Buile 8 Cleo 2007 LS Cattio Guido M.Brūniņa-Buile JSK Princis 0 70,54 0 0 4 36,11 0 4
4 12 Irina Grase 8 Ceilona 2005 Baltic HN     SIA TGI Baltic Equestrian Team 0 69,97 0 0 4 42,02 0 4
5 7 Laura Kauliņa 8 Chalou 2012 LS Carpaccio II Fedijs Ingus Akolovs Rīgas JSK 0 74,39 0 0 8 43,80 0 8
6 20 Irina Grase 8 Dendelin 2008 KWPN Vigaro Voltaire Irina Grase Baltic Equestrian Team 4 70,58 0 4        
7 3 Sigita Rāte 8 Kalveho 2009 LS Calano II Vintas Sigita Rāte JSK Atvases 4 71,06 0 4        
8 14 Anna Romašenko 8 Karl 2011 - Colard Levantinus A. Romašenko JK Mežezeri 4 76,19 0 4        
9 16 Irina Aļeņina 8 Cadesta 2009 HOL Colbert GTI Stauffenberg L.Gustsone RJSK Sport de Lux 4 76,33 0 4        
10 4 Ilona Juraša 8 Chamer 2011 LS Chromas Hamlets Ilona Juraša Burtnieku Zirgaudzētava 4 84,81 1 5        
11 13 Unda Egendorfa 8 Lēdija 2003 LS Legato Zenīts Gelinta Apse JSK Demora 8 67,59 0 8        
12 8 Anastasija Popova 8 Lambo 2012 LSK     A.Popova Z/S Tīraines Staļļi 8 73,56 0 8        
13 9 Katrīna Anna Krūklīte 8 Dilaila 2009 LS Donnerbube II Lagerfeld Laila Neimane JSK Temperaments 8 84,17 1 9        
14 19 Unda Egendorfa 8 Red Grace 2013 LS Regress Antonio Gelinta Apse JSK Demora 12 75,84 0 12        
15 5 Elza Stumpe 8 Caldelero-S 2013 LS Chevers Solārs Zane Gaiķēna Veti Active 12 76,07 0 12        
16 10 Linda Ansone 8 Pina Kolada 2014 LS Princis-Prince Kosmoss L.Ansone JSK Princis 12 76,30 0 12        
17 11 Inese Tītmane 8 Corado 2013 LWB Carmen Lear E.Tītmanis Baltic Equestrian Team 12 76,37 0 12        
18 6 Nanete Laima Ozola 8 Roberts Lī 2009 LS Radalyn Ritms N.L. Ozola JSK Princis 12 77,27 0 12        
19 2 Agris Seilis 8 Lady Gaga 2011 LS Lancelots Deriks A.Freidenfelde Z/S PRIEŽKALNI 16 80,18 0 16        
  1 Agnija Janele 8 Korida 2008 LS Kapteinis Cukurs Dolārs Z/S Kalnblāķi Golden Equestrian Club       izsl.        

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX