Rezultāti : KONKŪRS : KONKŪRS 2019 : 31.08-1.09.2019. LATVIJAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ - 2019 Bērniem, junioriem/ jaunajiem jātniekiem, pieaugušajiem, jaunzirgiem un poniju jātniekiem - Kleisti, Rīga :

LATVIJAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ - 2019 - koppvērtējums

 
LATVIJAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ - 2019
31.08-1.09.2019. Kleisti, Rīga
 Piedalās jātnieki ar I grupas ponijiem. 
  Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda M  1 M 9 Kopā
1 Viktorija Afanasjeva 5 Milky Way 2012 PV Amareto   L. Pētersone JSK Princis 25 21 46
2 Līva Dreimane 5 Black Velvet 2006 WB Bostorp Besk Ekbackens Krumelur N. Dreimane JJSK Meždruvas 1 10 25 35
3 Lāsma Vasiļjeva 5 Amēlija 2012 LS Amors Molstabergs Action Man RWM J.Vasiļjeva Salduss JSS 21 9 30
4 Māra Buša 5 Zibens Makvīns 2009 POK     E. Vāgnere JSK Īriss 12 16 28
5 Žanete Bitmane 5 Tra-La-La 2008 PV Tango   M.Pinte Brocēnu un Saldus JK 14 14 28
6 Tīna Kļaviņa 5 Tobago 2009 PV Tango   M.Pinte Brocēnu un Saldus JK 16 10 26
7 Elza Buša 5 Eiro 2004 PV Eho Ahpel 434 A.Bušs JSK Īriss 9 12 21
8 Marija Kiričenko 5 Peach Boy 2007 PV     A.Stafecka Z/S Tīraines Staļļi   18 18
9 Baiba Brokāne 5 Next Star 1997 DR     L. Pētersone JSK Princis 18   18
10 Poļina Obrazeja 5 Peach Boy 2007 PV - - A.Stafecka Z/S Tīraines Staļļi 8   8
  Jelizaveta Reznuka 5 Magic Dancer 2012 WP Moravikens Black Velvet FS Herry Potter T. Reznuka Ropažu JK     0

 

 

LATVIJAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ - 2019
31.08-1.09.2019. Kleisti, Rīga
Piedalās jātnieki ar II grupas ponijiem.  
    Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda M 2 M 10 Kopā
  1 Ance Aleksandrova 6 Rajur 2010 EST Rosett Rips A.Marčenoka Brocēnu un Saldus JK 16 25 41
  2 Velta Krustiņa 6 Deep Purple 2007 LV Dancing Princ   I.Kligins Biedrība "Jūras zirgi" 21 18 39
  3 Heidija Krastiņa 6 Tango 2005 PV     M.Pinte Brocēnu un Saldus JK 25 12 37
  4 Anna Salmiņa 6 Vetra 2007 LT     N.Salmiņš JSC Kaijas 8 16 24
  5 Loreta Ivanova 5 Princis   DR Papilons Rakim A. Pētersons JSK Princis 14 10 24
  6 Anete Freiberga 6 Malibu Blue 2014 WP Moravikens Malibu   M.Pinte Brocēnu un Saldus JK 2 21 23
  7 Tīna Leite 6 Mai Tai 2005 DR Almonte  N Aldan J.Vasiļjeva Salduss JSS 18 5 23
  8 Luīze Lamberte 6 Efekts 2009 PV Eho Eho A.Stafecka Z/S Tīraines Staļļi 7 14 21
  9 Alise Lūse 6 Džoana 2013 PV Džimmijs Antonio G. Apse JSK Demora 12 8 20
  10 Odrija Roberta Brālēna 4 Drongo 2015 LSK Deep Purple Gvidons A.Vārna SIA Z/A Kocēni 6 7 13
  11 Nikola Marčenkova 6 Dancing Grace 2009 PV Dancing Boss - V.Marčenkova Mēmeles JSK 10 2 12
  12 Roberta Birzule 5 Arafat 2003 IP Anakee Rips N. Dreimane JJSK Meždruvas 1 3 6 9
  13 Anna Čakstiņa 6 Veto 2007 EST Viks Aku M.Čakstiņa JSK Demora 4 4 8
  14 Marta Aleksandra Jansone 6 Minkakatinka 2000 DR     M. A.Jan JSK Mustangs 5   5
  15 Zoja Krisko 6 Dūja 2008 PV     G.Apse JSK Demora   3 3
  16 Kerija Līva Nīkrence 6 Raela 2007 IV Ranniks Elkar D.Kics Z/S Tīraines Staļļi 1   1

 

 

LATVIJAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ - 2019
31.08-1.09.2019. Kleisti, Rīga
Piedalās zirgi līdz 5 g.v. 
  Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda M 3 M 11 Kopā
1 Elizabete Krista Juraša 3 Andžella N 2014 LS Aromāts Numero Uno SIA IGL vet serviss Golden Equestrian Club 25 25 50
2 Terēze Zalte 7 Jakarta ME 2014 KWPN Kannan Heartbreaker SIA Fantasy unicorn Golden Equestrian Club 21 21 42
3 Andis Vārna 1 Bella de Paris 2014 OLD Balou du Rouet Pedro D. Frēlihs Z/s Lielceri 18 16 34
4 Ģirts Bricis 1 Wildstar 2014 ESHKS Wilander Wodan Ģirts Bricis RJSK Sport de Lux 12 18 30
5 Jolanta Adamsone 7 GladiolaV 2014 LS Ginness Wajgatsch J. Adamsone LJAA 14 14 28
6 Elīza Stauža 3 Kaldero 2014 LS Kvartet Džunglija S.Bertaitis JSK Eridana 16 12 28
7 Valters Celms 7 Laredo 2014 TR Londons Paezano D. Govinčuka JSS Kleisti 10   10
  Emīlija Elizabete Zandere 2 Catangro Quiz 2014 POL Corleolord L Quidam de Revel E.E.Zandere RJSK Sport de Lux     0
  Laila Bergsone 7 Darley 2014 Westf Duracell Frederiek L. Bergsone JSK Mustangs     0

 

 

LATVIJAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ - 2019
31.08-1.09.2019. Kleisti, Rīga
 Piedalās zirgi līdz 6/7 g.v.
  Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda M 4 M 12 Kopā
1 Andis Vārna 1 High Point VDL 2012 KWPN Tinka's Boy Indoctro A. Vārna Z/s Lielceri 25 25 50
2 Anna Annija Alsiņa 4 Cleo 2012 LS Colard Levantos I R.Ruķeris Z/S Tīraines Staļļi 18 18 36
3 Ģirts Bricis 1 Ilexta 2013 KWPN Montender Utopie Ģirts Bricis RJSK Sport de Lux 21 14 35
4 Maira Leja 1 Irtiš 2013 Ukr     A. Brālēns SIA"V un partneri" 12 21 33
5 Anete Potošova 7 For Pleasure II 2012 LS For Lorrado Kaptein Premium A.Potošova JSK Eminent Sport 14 16 30
6 Aleksandrs Šakurovs 1 Hoogheid 2012 KWPN Corlando Acobat 2 R.Ruķeris Rīgas JSK 16 6 22
7 Tatjana Reznuka 1 Hoppy.W.B. 2012 KWPN Indoctro   E. Kociņa Ropažu JK 6 12 18
8 Līga Pētersone 7 Nileone 2012 LS Neapoļ Kapteinis cukurs SIA Princis JSK Princis 7 10 17
9 Ģirts Bricis 1 Carlondra First 2013 OLD Cornetus Ampērs E. Bibikova RJSK Sport de Lux 10 7 17
10 Aija Grēna 1 Concorde 2013 LS Colard Corall "LATAGRO TRADE" SIA Golden Equestrian Club 5 8 13
11 Andis Vārna 1 Lerikona 2012 OLD Levantos I Rufs SIA 3 Vītolu Staļļi Z/s Lielceri 8 5 13
12 Maira Leja 1 Haribo 2012 KWPN Biscayo Concorde Saldus JSS SIA"V un partneri" 4   4
13 Monta Pareiza 2 Kelvedona 2013 LS Cristāls Gepatīts M.Pinte Brocēnu un Saldus JK 3   3

 

 

LATVIJAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ - 2019
31.08-1.09.2019. Kleisti, Rīga
Kopvērtējums junioriem līdz 18.g.v. un jauniem jātniekiem līdz 21.g.v.         
  Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda M 7 M 15 Kopā
1 Laura Luīze Leinerte 4 Alibi 2005 LS Aromats Gvidons D.Ozols RJSK 16 25 41
2 Elizabete Krista Juraša 3 Lagūna N 2003 LS Land Lover Gotārs SIA IGL vet serviss Golden Equestrian Club 25 16 41
3 Tīna Dreimane 4 Luis 2007 LWB Liberato H Hamlets N. Dreimane JJSK Meždruvas 1 21 18 39
4 Una Adamoviča 3 Candy 2013 LS Coleo Donald A.Vārna JSK EquiTop 14 21 35
5 Agnese Kroiča 3 Luzi 2011 LWB Colard Stedinger I. Kroiča Veti Active 18 14 32
6 Sabīne Siliņa 2 Kalgari 2000 LS     J.Mežnieks Mežstrazdiņi 12 12 24
7 Daniela Briņķe 3 Pikarda 2009 LS Princis-Prince Calliano Aija Briņķe Ropažu JK 10 10 20
8 Elīna Kaimiņa 2 Cipra 2011 LS Kapteinis Cukurs Princis-Prince A. Pravdins JSK Princis 6 7 13
9 Kitija Bilinska 3 Nilla 2010 LS Neapoļ Leuthen I E.Bilinskis Ropažu JK 5 6 11
10 Anna Annija Alsiņa 4 Rolex 2013 LS Robins Le Cowando SIA Muitnieki Z/S Tīraines Staļļi 2 8 10
11 Madara Pētersone 4 Lilions 2010 LS Lacapo Bleisbergs Liwius SIA Princis JSK Princis 3 5 8
12 Beatrise Kisiela 4 Klasika 2004 LS Capatino Disko A.Vārna JSS Kleisti 8   8
13 Adriāna Anna Arāja 3 Conterina 2008 HL Contendro ll Lortino A. A. Arāja RJSK Sport de Lux 7   7
14 Valters Celms 7 Caransa 2012 LS Carpaccio II Aromāts D.Govinčuka JSS Kleisti 4   4
  Aleksandra Zumente 3 Felix-Emaire 2010 KWPN Arizona Utrillo Z I. Zumente RJSK Sport de Lux     0

LATVIJAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ - 2019
31.08-1.09.2019. Kleisti, Rīga 2019.09.01 16:54
Kopvērtējums  pieagušo konkurencē
    Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda S.P.  M 5 Soda  p-ti Laiks S.p.par laiku K. KOPĀ
1 6 Anna Arhipova 1 For Sale 2010 HN For Edition Escudo2 RIT Team Z/s Lielceri 2,25 0 83,47 0 0 2,25
2 7 Ģirts Bricis 1 Donau 2008 KWPN Emilion Guidam Ģ.Bricis RJSK Sport de Lux 1,82 4 78,88 0 4 5,82
3 10 Sintija Semenkova 1 Clair de Lune 2008 Hann Contagio Graf Sponeck E.Treibergs JSK Kriķi 0 8 89,52 1 9 9,00
4 8 Mārtiņš Pilders 2 Kavallo 2006 LS Calano 2 Vintas A.Bušere ZA Burtnieki 1,23 8 83,54 0 8 9,23
6 5 Aleksandrs Šakurovs 1 Grietje-G 2011 KWPN Eldorado vd Zeshoek Unitaire O.Valters Rīgas JSK 3,23 8 85,08 0 8 11,23
7 9 Aigars Bregže 1 Val di Sole 2007 LS Valdajs Legato D.Samuša Z/s Lielceri 0,01 12 80,60 0 12 12,01
8 4 Dainis Ozols 1 Isidor 2008 LS Irasir Gvidons D.Ozols Golden Equestrian  Club 5,81 16 84,05 0 16 21,81
9 2 Tatjana Reznuka 1 Arribas T 2009 RHNL Acorados Ass Lanciano T. Reznuka Ropažu JK 30,74 12 88,01 0 12 42,74
5 3 Jaroslavs Trubanovs 1 Pekhorka 2011 TR Hlodwig 07 Sorro 136 SIA Laksta JSK Drostalas 10,74       izsl.  

 

LATVIJAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ - 2019
31.08-1.09.2019. Kleisti, Rīga 2019.09.01 16:54
Kopvērtejums bērniem līdz 16.g.
  Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda M 6 M 14 Kopā
1 Madara Pētersone 4 Nepals 2013 LS Neapoļ Ladiesman SIA Princis JSK Princis 18 21 39
2 Kristina Zomera 4 Quanta Costa 2007 Westf Quinta Real Pablo N. Zomera JSK Mustangs 21 16 37
3 Laura Luīze Leinerte 4 Passo 2006 LS Pipars Stasis L.L.Leinerte RJSK 10 25 35
4 Odrija Roberta Brālēna 4 Cielava 2012 LS Calliano Le Cowando O. Brālena SIA Z/A Kocēni 25 7 32
5 Marta Vildava 4 Kosta 2008 LS Kapteinis Cukurs Otbors SIA Princis JSK Princis 7 18 25
6 Luize Dinsdorfa 4 Agrīna 2012 LS Akapulko Gigants S.Dinsdorfs JSK Eminent Sport 16 6 22
7 Magdalēna Pildere 4 Kamilla 2013 LS Kelvins   M.Pilders JSK Zāgkalni 5 14 19
8 Nikita Aleksejevs 4 Cesko 2008 - Woopy   D. Janciauskas RJSK Sport de Lux 14 5 19
9 Annija Ane 4 Carthaga il Palazzetto 2010 SI Calido Carthago J.Anis JK Erceni 4 12 16
10 Tīna Dreimane 4 Galaktika 2008 LWB Gaultjers Amaretto N. Dreimane JJSK Meždruvas 1 8 8 16
11 Zane Rūse 4 Aģents 2004 LS Aromāts Fans T.Vilde VJS 12 2 14
12 Jana Zēberga 4 Self Lucky 2010 LS Serrano Lacantus J. Zēberga Baltic Equestrian Team   10 10
13 Laura Ziemele 4 Junona 2005 LS Jumis Horist I. Kligins Biedrība "Jūras zirgi" 6 3 9
14 Anna Annija Alsiņa 4 Karuna 2013 LS Kadilak Rantjē A. Blauberga Z/S Tīraines Staļļi   4 4
15 Anna Juraša 4 Funny Grace 2005 ZWEB Foiquet Charisma R. Jurašs VJS 3   3
16 Roze Kolomenska 4 Ciara 2010 LS Ciano Ishor E.Kolomenska JSK Eminent Sport 2   2
17 Liene Bernharde 4 Chambertina II 2004 HOL Chambertin Hanka III S.Sondore JK Erceni   1 1
18 Anna Līne 4 Clarimoos 2012 HOLST Clarimo   J. Līnis Z/S Tīraines Staļļi 1   1
  Liāna Mełnikova 4 Rigonda 2010 LS Royaldik Donnerbube II K.Ansone RJSK Sport de Lux      
  Anna Čakstiņa 6 Chikita 2013 BH Cisco Verso De Paulstra M. Čakstiņa JSK Demora      
  Velta Romāne 4 Revija 2008 LS Salana-Radiants Capatino A. Vārna JSK EquiTop      
  Markuss Roberts Vasiļjevs 4 Lango 2002 LS Leitons Fans A. Vasiļjevs JSK Mustangs      
  Santa Vibāne 4 Cadrills 2007 LS Kapteinis Cukurs Leons SIA Princis JSK Princis      
  Karīna Balonova 4 Nilans 2011 LS Neapoļ Leuthen I SIA Princis JSK Princis      
  Marta Tomasa 4 Lord N 2007 POL Ulco Landfuerst E. Tomasa Z/s Lielceri      

 

 

LATVIJAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ - 2019
31.08-1.09.2019. Kleisti, Rīga
Kopvērtējums  amatieriem 
  Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda M 8 M 16 Kopā
1 Līva Girgensone-Čačka 8 Cor Meum 2009 LWB Ciano Calibro L. Girgensone-Čačk JSK Mustangs 21 21 42
2 Atis Zariņš 8 Capella 2010 OLD Corall Amadeuss A. Zariņa JSB "Lagoss Dressage" 12 25 37
3 Marta Brūniņa-Buile 8 Cleo 2007 LS Cattio Guido M.Brūniņa-Buile JSK Princis 18 18 36
4 Irina Grase 8 Ceilona 2005 BH     SIA TGI BET 16 16 32
5 Unda Egendorfa 8 Lēdija 2003 LS Legato Zenīts G.Apse JSK Demora 25 6 31
6 Irina Aļeņina 8 Cadesta 2009 HOL Colbert GTI Stauffenberg L.Gustsone RJSK Sport de Lux 14 8 22
7 Anna Romašenko 8 Karl 2011 - Colard Levantinus A.Romašenko JK Mežezeri 10 10 20
8 Laura Kauliņa 8 Chalou 2012 LS Carpaccio II Fedijs I.Akolovs Rīgas JSK 4 14 18
9 Sigita Rāte 8 Kalveho 2009 LS Calano II Vintas S.Rāte JSK Atvases   12 12
10 Anastasija Popova 8 Lambo 2012 LSK     A.Popova Z/S Tīraines Staļļi 5 5 10
11 Katrīna Anna Krūklīte 8 Dilaila 2009 LS Donnerbube II Lagerfeld L. Neimane JSK Temperaments 6 4 10
12 Linda Ansone 8 Pina Kolada 2014 LS Princis-Prince Kosmoss L.Ansone JSK Princis 7 2 9
13 Inese Tītmane 8 Corado 2013 LWB Carmen Lear E.Tītmanis BET 8 1 9
14 Ilona Juraša 8 Chamer 2011 LS Chromas Hamlets I.Juraša Burtnieku Z/A 1 7 8
15 Elza Stumpe 8 Caldelero-S 2013 LS Chevers Solārs Z.Gaiķēna Veti Active 2 3 5
16 Nanete Laima Ozola 8 Roberts Lī 2009 LS Radalyn Ritms N.L. Ozola JSK Princis 3   3
  Agris Seilis 8 Lady Gaga 2011 LS Lancelots Deriks A.Freidenfelde Z/S PRIEŽKALNI      
  Agnija Janele 8 Korida 2008 LS Kapteinis Cukurs Dolārs Z/S Kalnblāķi Golden Equestrian Club      
  Ilze Krūmiņa 8 Pekina 2006 LS Pedro Calando IV I.Krūmiņa JSK EquiLat      

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX