Rezultāti : Latvijas Republikas labākais jātnieks - 2019 : Latvijas Republikas labākais jātnieks - 2019 :

kopā augusts

 420130/augusts kopa.xlsx (13.68 KB)

augusts
Pieaugušie Tautas klase
1 Kristaps Neretnieks JJS 6504 1 Kristīne Egle JSK TopSport 941
2 Santa Šteinberga Rīgas JSK 1067 2 Anete Potošova JSK Eminent Sport 245
3 Laura Penele ZS Lielceri 859 3 Līga Pētersone JSK Princis 240
4 Ģirts Bricis RJSK Sport De Lux 617 4 Terēze Zalte Golden Equestrian Club 211
5 Sintija Semeņkova JSK Kriķi 547 5 Aleksandra Voitenko Rīgas JSK 173
6 Aigars Bregže ZS Lielceri 515 6 Annija Vārna JSK Kriķi 154
7 Aleksandrs Šakurovs JSK Kriķi 485 7 Valters Celms JSS Kleisti 135
8 Anna Arhipova RIT Team 477 8 Dinija Poikāne RVA 100
9 Andis Vārna ZS Lielceri 428 9 Anna Šellere JSK Telfas 95
10 Jaroslavs Trubanovs JSK Drostalas 133 10 Valts Segliņš JSS Kleisti 90
Jaunnie Jātnieki Amatieri
1 Mārtiņš Ernests Pilders ZA Burtnieki 465 1 Līva Girgensone-Čačka JSK Mustangs 337
2 Sabīne Siliņa JSK Mežstrazdiņi 210 2 Ilona Juraša ZA Burtnieki 216
3 Keitija Racina JK Erceni 125 3 Marta Brūniņa Buile JSK Princis 193
4 Elīna Kaimiņa JSK Princis 82 4 Sabīne Andersone ZS Lielceri 176
5 Laine Daila Muktupaule JSK EquiLat 14 5 Unda Egendorfa JSK Demora 162
6 Monta Pareiza Brocēnu un Saldus JK 2 6 Atis Zariņš JSB Lagoss Dressage 156
7 Maija Elizabete Smirnova ZA Kocēni 2 7 Ilze Krūmiņa JSK Equilat 146
Juniori 8 Ieva Katrīna Apalupa JSK Erceni 116
1 Una Adamoviča JSK Kriķi 276 9 Anastasija Popova ZS Tīraines Staļļi 96
2 Elizabete Krista Juraša ZA Kocēni 216 10 Elizabete Reinholde JJS 90
3 Agnese Kroiča Veti Active 145 10 Irina Grase BET 90
4 Daniela Briņķe Ropažu JK 123
5 Anna Adriana Arāja RJSK Sport De Lux 66 Latvijas Šķirnes Zirgi 5 gadus veci
6 Kitija Bilinska SIA Princis 56
7 Elīza Stauža JSK Eridana 52 1 Andžela N/ Elizabete Krista Juraša ZA Kocēni 220
8 Aleksandra Zumente RJSK Sport De Lux 26 2 Corras/Maira Leja SIA V un partneri 64
9 Liāna Meļņikova RJSK Sport De Lux 10 3 Kaldero/ Elīza Stauža JSK Eridana 48
10 Anna Ruķere ZS Tīraines Staļļi 6 4 Gladiola V/Jolanta Ādamsone LJAA 46
Bērni 4 Awelina/Elīna Kainiņa JSK Princis 46
1 Laura Luīze Leinerte Rīgas JSK 371 6 Chiaro di Luna/Elīna Kaimiņa/A.Šellere JSK Princis 39
2 Madara Pētersone JSK Princis 369 7 Corents/Sintija Grundšoka JSK Princis 6
3 Anna Annija Alsiņa ZS Tīraines Staļļi 321        
4 Tīna Dreimane JJSK Meždruvas 1 285
5 Kristina Zomera JSK Mustangs 222
6 Odrija Roberta Brālēna ZA Kocēni 192 Poniji I grupa
7 Markuss Roberts Vasiļjevs JSK Mustangs 186 1 Viktorija Afanasjeva JSK Princis 147
8 Marta Vildava JSK Princis 144 2 Līva Dreimane JJSK Meždruvas 1 129
9 Karīna Balonova JSK Princis 133 3 Māra Buša JSK Īriss 114
10 Ance Anna Katkovska JJS  126 4 Žanete Bitmane Brocēnu un Saldus JK 107
        5 Lāsma Vasiļjeva Saldus JSS 65
6 Baiba Brokāne JSK Princis 56
7 Elza Buša JSK Īriss 49
Poniji II grupa 8 Tīna Kļaviņa Brocēnu un Saldus JK 47
1 Anna Salmiņa JSC Kaijas 306 8 Jeļizaveta Rezņuka Ropažu JK 47
2 Velta Krustiņa Jūras Zirgi 185 10 Roberta Birzule JJSK Meždruvas 1 25
3 Ance Aleksandrova Brocēnu un Saldus JK 165        
4 Nikola Marčenkova Mēmeles JSK 134
5 Heidija Krastiņa Brocēnu un Saldus JK 133
6 Alise Lūse JSK Demora 121
7 Anna Čakstiņa JSK Demora 119
8 Anete Freiberga Brocēnu un Saldus JK 106
9 Kate Dzenīte JSK Kriķi 89
10 Luīze Lamberte ZS Tīraines Staļļi 71

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX