Rezultāti : Latvijas Republikas labākais jātnieks - 2019 : Latvijas Republikas labākais jātnieks - 2019 :

kopā septembris

 420233/septembris kopa.xlsx (13.65 KB)

Pieaugušie Tautas klase
1 Kristaps Neretnieks JJS 8310 1 Kristīne Egle JSK TopSport 1093
2 Santa Šteinberga Rīgas JSK 1067 2 Līga Pētersone JSK Princis 330
3 Laura Penele ZS Lielceri 955 2 Terēze Zalte Golden Equestrian Club 330
4 Ģirts Bricis RJSK Sport De Lux 802 4 Anete Potošova JSK Eminent Sport 300
5 Aleksandrs Šakurovs Rīgas JSK 772 5 Anna Šellere JSK Telfas 191
6 Sintija Semeņkova JSK Kriķi 737 6 Aleksandra Voitenko Rīgas JSK 173
7 Anna Arhipova RIT Team 599 7 Annija Vārna JSK Kriķi 166
8 Aigars Bregže ZS Lielceri 536 8 Valters Celms JSS Kleisti 135
9 Andis Vārna ZS Lielceri 462 9 Valts Segliņš JSS Kleisti 130
10 Tatjana Rezņuka Ropažu JK 177 10 Dinija Poikāne RVA 118
Jaunie Jātnieki Amatieri
1 Mārtiņš Ernests Pilders ZA Burtnieki 514 1 Līva Girgensone-Čačka JSK Mustangs 337
2 Sabīne Siliņa JSK Mežstrazdiņi 500 2 Ilona Juraša ZA Burtnieki 262
3 Elīna Kaimiņa JSK Princis 158 3 Marta Brūniņa Buile JSK Princis 246
4 Keitija Racina JK Erceni 126 4 Unda Egendorfa JSK Demora 237
5 Laine Daila Muktupaule JSK EquiLat 14 5 Ilze Krūmiņa JSK Equilat 216
6 Monta Pareiza Brocēnu un Saldus JK 13 6 Sabīne Andersone ZS Lielceri 176
7 Maija Elizabete Smirnova ZA Kocēni 2 7 Atis Zariņš JSB Lagoss Dressage 168
Juniori 8 Anastasija Popova ZS Tīraines Staļļi 139
1 Una Adamoviča JSK Kriķi 367 9 Linda Ansone JSK Princis 116
2 Elizabete Krista Juraša Golden Equestrian Club 282 9 Ieva Katrīna Apalupa JK Erceni 116
3 Agnese Kroiča Veti Active 206        
4 Daniela Briņķe Ropažu JK 124
5 Anna Adriana Arāja RJSK Sport De Lux 82 Latvijas Šķirnes Zirgi 5 gadus veci
6 Kitija Bilinska SIA Princis 56
7 Elīza Stauža JSK Eridana 55 1 Andžella N/Elizabete Krista Juraša Golden Equestrian Club 290
8 Aleksandra Zumente RJSK Sport De Lux 39 2 Gladiola V/Jolanta Ādamsone LJAA 88
9 Liāna Meļņikova RJSK Sport De Lux 10 3 Corras/Maira Leja SIA V un partneri 64
10 Anna Ruķere ZS Tīraines Staļļi 6 4 Kaldero/Elīza Stauža JSK Eridana 48
Bērni 4 Awelina/Elīna Kainiņa JSK Princis 46
1 Madara Pētersone JSK Princis 494 6 Chiaro di Luna/Elīna Kaimiņa/A.Šellere JSK Princis 39
2 Laura Luīze Leinerte Rīgas JSK 469 7 Corents/Sintija Grundšoka JSK Princis 6
3 Tīna Dreimane JJSK Meždruvas 1 460        
4 Anna Annija Alsiņa ZS Tīraines Staļļi 389
5 Kristina Zomera JSK Mustangs 266
6 Odrija Roberta Brālēna ZA Kocēni 240 Poniji I grupa
7 Markuss Roberts Vasiļjevs JSK Mustangs 197 1 Māra Buša JSK Īriss 200
8 Marta Vildava JSK Princis 191 2 Līva Dreimane JJSK Meždruvas 1 198
9 Karīna Balonova JSK Princis 160 3 Žanete Bitmane Brocēnu un Saldus JK 196
10 Ance Anna Katkovska JJS  172 4 Viktorija Afanasjea JSK Princis 191
        5 Baiba Brokāne JSK Princis 95
6 Elza Buša JSK Īriss 94
7 Lāsma Vasiļjeva Saldus JSS 65
Poniji II grupa 8 Jeļizaveta Rezņuka Ropažu JK 50
1 Anna Salmiņa JSC Kaijas 358 9 Tīna Kļaviņa Brocēnu un Saldus JK 49
2 Ance Aleksandrova Brocēnu un Saldus JK 213 10 Roberta Birzule JJSK Meždruvas 1 31
3 Nikola Marčenkova Mēmeles JSK 205        
4 Alise Lūse JSK Demora 191
5 Velta Krustiņa Jūras Zirgi 190
6 Heidija Krastiņa Brocēnu un Saldus JK 185
7 Anna Čakstiņa JSK Demora 178
8 Luīze Lamberte Brocēnu un Saldus JK 109
9 Anete Freiberga Brocēnu un Saldus JK 106
10 Kate Dzenīte JSK Kriķi 89

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX