Rezultāti : Latvijas Republikas labākais jātnieks - 2019 : Latvijas Republikas labākais jātnieks - 2019 :

kopā oktobris

 420262/oktobris kopa.xlsx (13.63 KB)

Pieaugušie Tautas klase
1 Kristaps Neretnieks JJS 9861 1 Kristīne Egle JSK TopSport 1193
2 Laura Penele ZS Lielceri 1519 2 Terēze Zalte Golden Equestrian Club 379
3 Santa Šteinberga Rīgas JSK 1241 3 Līga Pētersone JSK Princis 335
4 Sintija Semeņkova JSK Kriķi 1005 4 Anete Potošova JSK Eminent Sport 305
5 Aleksandrs Šakurovs Rīgas JSK 902 5 Anna Šellere JSK Telfas 267
6 Ģirts Bricis RJSK Sport De Lux 802 6 Aleksandra Voitenko Rīgas JSK 192
7 Anna Arhipova RIT Team 631 7 Annija Vārna JSK Kriķi 166
8 Aigars Bregže ZS Lielceri 609 8 Valters Celms JSS Kleisti 158
9 Andis Vārna ZS Lielceri 558 9 Valts Segliņš JSS Kleisti 140
10 Tatjana Rezņuka Ropažu JK 261 10 Dinija Poikāne RVA 130
Jaunie Jātnieki Amatieri
1 Sabīne Siliņa JSK Mežstrazdiņi 603 1 Līva Girgensone-Čačka JSK Mustangs 337
2 Mārtiņš Ernests Pilders ZA Burtnieki 514 2 Ilona Juraša ZA Burtnieki 265
3 Elīna Kaimiņa JSK Princis 184 3 Marta Brūniņa Buile JSK Princis 248
4 Keitija Racina JK Erceni 136 4 Unda Egendorfa JSK Demora 247
5 Laine Daila Muktupaule JSK EquiLat 14 5 Ilze Krūmiņa JSK Equilat 231
6 Monta Pareiza Brocēnu un Saldus JK 13 6 Sabīne Andersone ZS Lielceri 176
7 Maija Elizabete Smirnova ZA Kocēni 2 7 Atis Zariņš JSB Lagoss Dressage 168
Juniori 8 Anastasija Popova ZS Tīraines Staļļi 139
1 Una Adamoviča JSK Kriķi 370 9 Linda Ansone JSK Princis 116
2 Elizabete Krista Juraša Golden Equestrian Club 282 9 Ieva Katrīna Apalupa JK Erceni 116
3 Agnese Kroiča Veti Active 224        
4 Daniela Briņķe Ropažu JK 124
5 Anna Adriana Arāja RJSK Sport De Lux 82 Latvijas Šķirnes Zirgi 5 gadus veci
6 Kitija Bilinska SIA Princis 56
7 Elīza Stauža JSK Eridana 55 1 Andžella N/Elizabete Krista Juraša Golden Equestrian Club 290
8 Aleksandra Zumente RJSK Sport De Lux 40 2 Gladiola V/Jolanta Ādamsone LJAA 88
9 Liāna Meļņikova RJSK Sport De Lux 10 3 Corras/Maira Leja SIA V un partneri 64
10 Anna Ruķere ZS Tīraines Staļļi 6 4 Kaldero/Elīza Stauža JSK Eridana 48
Bērni 4 Awelina/Elīna Kainiņa JSK Princis 46
1 Laura Luīze Leinerte Rīgas JSK 550 6 Chiaro di Luna/Elīna Kaimiņa/A.Šellere JSK Princis 39
2 Madara Pētersone JSK Princis 513 7 Corents/Sintija Grundšoka JSK Princis 6
3 Tīna Dreimane JJSK Meždruvas 1 477        
4 Anna Annija Alsiņa ZS Tīraines Staļļi 398
5 Odrija Roberta Brālēna ZA Kocēni 291
6 Kristina Zomera JJS 266 Poniji I grupa
7 Markuss Roberts Vasiļjevs JSK Mustangs 258 1 Līva Dreimane JJSK Meždruvas 1 218
8 Marta Vildava JSK Princis 200 2 Māra Buša JSK Īriss 208
9 Ance Anna Katkovska JJS 179 3 Žanete Bitmane Brocēnu un Saldus JK 202
10 Karīna Balonova JSK Princis 164 4 Viktorija Afanasjea JSK Princis 197
        5 Baiba Brokāne JSK Princis 97
6 Elza Buša JSK Īriss 96
7 Lāsma Vasiļjeva Saldus JSS 66
Poniji II grupa 8 Jeļizaveta Rezņuka Ropažu JK 50
1 Anna Salmiņa JSC Kaijas 402 9 Tīna Kļaviņa Brocēnu un Saldus JK 49
2 Ance Aleksandrova Brocēnu un Saldus JK 284 10 Roberta Birzule JJSK Meždruvas 1 31
3 Heidija Krastiņa Brocēnu un Saldus JK 259        
4 Nikola Marčenkova Mēmeles JSK 228
5 Alise Lūse JSK Demora 191
6 Velta Krustiņa Jūras Zirgi 190
7 Anna Čakstiņa JSK Demora 181
8 Luīze Lamberte ZS Tīraines Staļļi 109
9 Anete Freiberga Brocēnu un Saldus JK 106
10 Kate Dzenīte JSK Kriķi 89

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX