Rezultāti : IEJĀDE : IEJĀDE 2019 : 23.11.2019. LJF KLASIFIKĀCIJAS SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ - Kleisti, Rīga :

Shēma Nr.1

 
 LJF KLASIFIKĀCIJAS SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ    IEJĀDĒ      
      REZULTĀTU   PROTOKOLS              
                Tiesnesis C Sandra Karisa  
23.11.2019. SC "Kleisti", Rīgā           Tiesnesis M Diana Suvorova  
N.p.k. Vārds Uzvārds  Zirga vārds  Īpašnieks Sporta klubs Tiesnešu vērtējums Kļūda Summa %
C % vieta M % vieta
  Shēma Nr.1                   
1 Agnese Kukaine Pasifikss Dina Lukša JSK Temperaments 185.0 68.519 1 187.5 69.444 1   372.5 68.981
2 Nora Ņukša Rekorder SIA Hevonen SK GKSPORT 182.0 67.407 3 181.5 67.222 2   363.5 67.315
3 Nora Ņukša Acorda N.Ņukša SK GKSPORT 184.5 68.333 2 173.5 64.259 5   358.0 66.296
4 Kristiāna Ramiņa Kalima I.Jēkabsone Tukuma JSK 177.0 65.556 4 174.5 64.630 3   351.5 65.093
5 Gunita Berkmane Clea Natālija Austere Dārtes zirgi 173.0 64.074 5 174.5 64.630 3   347.5 64.352
6 Šarlote Simsone Leksija Agnese Kukaine JSK Temperaments 170.0 62.963 6 169.5 62.778 8   339.5 62.870
7 Diāna Kazina Lausks Diāna Kazina JSK Temperaments 162.5 60.185 9 171.5 63.519 6   334.0 61.852
8 Dina Lukša Pasifikss Dina Lukša JSK Temperaments 161.0 59.630 10 171.5 63.519 6   332.5 61.574
9 Anete Ance Berkmane Landess Dārtes zirgi Dārtes zirgi 163.5 60.556 8 167.5 62.037 9   331.0 61.296
10 Deina Paula Dakša Mūkas A.Dakša Tukuma JSK 163.7 60.611 7 167.2 61.907 10 1 330.8 61.259
11 Jūlija Zoriča Dins Jūlija Zoriča Erceni 158.0 58.500 11 157.0 58.130 12 2 314.9 58.315
12 AFINA KHASINA PRELUDIJA IGOR KHASIN ZS TIRAINES STALLI 151.7 56.167 12 163.2 60.426 11 1 314.8 58.296
13 Līga Broduža Faira Līga Broduža Biedrība DABAS ZIRGI 147.0 54.426 13 143.0 52.944 13 2 289.9 53.685
  Galvenais tiesnesis ___________________ A.Mangale Sekretāre ___________________ T.Sadovina      

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX