Sacensību grafiks :

2020 - PROJEKTS

 420304/sac.gr.2020.projekts.v8.xls (32.50 KB)

 

11.12.2019.                                                                                                                                 Apstiprinu :    
      LJF prezidents Agris Blaus  
               
LATVIJAS JĀTNIEKU FEDERĀCIJAS SACENSĪBU KALENDĀRAIS PLĀNS 2020.g.(PROJEKTS)
               

 

SACENSĪBAS LATVIJĀ     STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS
Datums   Sacensību nosaukums vieta Datums Sacensību nosaukums Valsts
Janvāris
               
04.01.       04.01.    
05.01.       05.01.    
             
             
11.01.       11.01.    
12.01.       12.01.    
             
        16.-19.01. CPEDI3* Ornago (ITA)
18.01.       18.01.    
19.01.       19.01.    
             
             
25.01. * LJF Ziemas sacensības konkūrā Kleisti 25.01.    
26.01.       26.01.    
             
Februāris
          30.01.-02.02 CSI2* Lubļina (Polija)
01.02.   JJS Ziemas kauss Inčukalns 30.01.-01.02. CPEDI3* Genemuiden(Holande)
02.02.       02.02.    
             
        06.-09.02. CDI3* ; CDI2*; CDIY; CDIJ; CDICh-A Maskava (Krievija)
08.02. * LR Ziemas čempionāts konkūrā 1.posms Kleisti 08.02.    
09.02.       09.02.    
             
             
15.02.   Klasisikācijas sacensības iejādē un paralimp. Iejādē Kleisti 15.02.    
16.02.       16.02.    
             
        20.-23.02. CSI2*-W Krakova (Polija)
22.02. * LR Ziemas čempionāts konkūrā 2.posms Kleisti 22.02.    
23.02.       23.02.    
             
        28.02.-01.03 CSI1*; CSIYH1* Helsinki (Somija)
29.02.   Klasisikācijas sacensības iejādē un paralimp. Iejādē Kleisti 29.02.    
Marts
01.03.         01.03.    
             
        06.-09.03. CDI3*; CDI2*; CDIY; CDIJ; CDICh-A Maskava (Krievija)
07.03. * LR Ziemas čempionāts konkūrā 3.posms Kleisti 07.03.    
08.03.       08.03.    
             
        12.-15.03. CSI3*-W LF, CSI1* Varšava (Polija)
14.03. * LR Ziemas čempionāts iejādē un paralimpiskajā iejādē 1.posms Kleisti 14.03.    
14.03.   JJS Pavasara kauss Inčukalns 15.03.    
             
             
21.03.       20.-22.03. CDI3*; CDIY; CDIJ; CDICh-A; CDIP Upaja (Somija)
22.03.       22.03.    
             
             
28.03. * LR Ziemas čempionāts konkūrā 4.posms Kleisti 28.03.    
29.03.     29.03.    
             
Aprīlis
               
04.04. * LR ziemas čempionāts iejādē un paralimpiskajā iejādē 2.posms Kleisti 02.-05.04. CDI3*; CDI2*; CDIY; CDIJ; CDICh-A; Maskava (Krievija)
05.04.       05.04.    
             
             
11.04.       11.04.    
12.04.       12.04.    
             
        17.-19.04. CSI2*; CSIYH1* Zeļona Gora (Polija)
18.04.       17.-19.04. CDI3*; CDI2*; CDIY; CDIJ; CDICh-A; CDIP Zakržova (Polija)
19.04.       15.-19.04. CSI-W Final Las Vegasa, NV (ASV)
             
25.04.   Klasisikācijas sacensības iejādē un paralimp. Iejādē Kleisti      
25.04. * JJS turnīrs konkūrā 1.posms Inčukalns 22.-26.04. CDI3*; CDI2*; CDIY; CDIJ; CDI-W; CDIU25 Ratomka (Baltkrievija)
26.04. * JJS turnīrs konkūrā 1.posms Inčukalns 26.04.    
             
Maijs
               
02.05. * LJF kauss konkūrā 1.posms Kleisti 02.05.    
03.05. * LJF kauss konkūrā 1.posms Kleisti 03.05.    
             
             
09.05. * LJF kauss iejādē un paralimp. Iejādē 1.posms Kleisti 07.-11.05. CDI2*; CDIY; CDIJ; CDICh-A Maskava (Krievija)
10.05. * LJF sacensības pajūgu braukšana Kleisti 10.05.    
             
        13.-17.05. CSI-W; CSI1*; CSIYH1*; CSIP; CSIU25-A; CSIAm-A Dargužiai (Lietuva)
16.05.       14.-17.05. CDI2*; CDI-W; CDI-J Dargužiai (Lietuva)
17.05.       15.-17.05. CPEDI3* Deauville (Francija)
             
23.05.   Klasifikācijas sacensības iejādē un paralimpiskajā iejādē Kleisti 19.-24.05. CSI2*; CSI1*; CSIYH1*  
23.05.   Durbes kauss konkūrā Durbe 19.-24.05 CSI2*; CSI1*; CSIYH1*; CSIOY; CSIP;CSIU25-A;CSIAm-A Dargužiai (Lietuva)
             
        26.-31.05. CSI2*; CSI1*; CSIYH1* Ciekocinko (Polija)
30.05. * LJF kauss konkūrā 2.posms Kleisti 29.-31.05. CAI3*; CAI2* Boguslovice (Polija)
31.05. * LJF kauss konkūrā 2.posms Kleisti 29.05.-07.06. CDI2*; CDI-W; CDIY; CDIJ; CDICh-A;CDIP Pērnava (Igaunija)
Jūnijs
          29.05.-07.06. CSI2*; CSIYH1* Pērnava (Igaunija)
06.06.       29.-05-07.06. CAI2*-H1; CAI2*-P1 Pērnava (Igaunija)
07.06.       04.-06.06. CAI2*-H4 Poznaņa (Polija)
        02.-07.06. CSI3*; CSI1*; CSIYH1* Ciekocinko (Polija)
        04.-06.06. CSI4*; CSI1*; CSIYH1*'; CSIU25* Poznaņa (Polija)
             
13.06. * LJF kauss iejādē un paralimpiskajā iejādē 2.posms Kleisti 11.-14.06. CSIO5* Sopota (Polija)
13.06. * Tērvetes-Ķirpju kauss I. posms Tērvetes nov.      
             
20.06. * Durbes novada kauss 2020 pajūgu braukšanā Durbes nov.      
20.06. * LJF kauss konkūrā 3.posms Kleisti 18.-21.06. CDI3*; CDI-W;CDIYH; CDIJ; CDIP Vazgaikiemis (Lietuva)
21.06. * LJF kauss konkūrā 3.posms Kleisti 18.-21.06. CSI3*-W; CSIYH1*; CSIJ-B; CSICh-B Maskava (Krievija)
             
27.06.       24.-28.06. CDI3*; CDIY; CDIJ; CDIP; CDICh-B; CDIU25; CPEDI3* Upaja (Somija)
28.06.       24.-28.06. CSI1*; CSIY-A; CSIJ-A; CSICh-A; CSIP Upaja (Somija)
        25.-28.06. CSI4*; CSI1*; CSIYH1* Varšava (Polija)
        25.-28.06. CSI2*; CSI1*; CSIYH1*; CSIP; CSIU25 Vazgaikiemis (Lietuva)
        25.-28.06. CSIO3* Maskava (Krievija)
             
Jūlijs
               
04.07. * LJF kauss konkūrā 4.posms Kleisti 03.-05.07. CSIO3* Jarvenpa (Somija)
05.07. * LJF kauss konkūrā 4.posms Kleisti 05.07.    
             
10.-12.07. * JJS turnīrs konkūrā 2.posms un Vislatvijas Zirgu Dienas Inčukalns 09.-12.07. CDI3*; CDIY; CDIJ;CDIYH; CDICh-A; CDIU25; CDIP Budapešta (Ungārija)
12.07.       09.-12.07. CSI2*-W; CSIYH1* Pēterburga (Krievija)
             
             
             
16.-19.07. * PK posms CSI2*-W, CSIYH1* - Riga Kleisti 16.-19.07. PK posms CSI2*-W; CSIYH1* Rīga (Latvija)
19.07.       18.-23.07. CSI2*; CSI1*;CSIYH1* ; Ciekocinko (Polija)
        17.-19.07. CAI3*; CAI2* Olustvere (Igaunija)
             
25.07.   Cesvaines kauss Cesvaine      
25.07. * Baltijas kauss iejādē Kleisti 23.-26.07. CDI2*; CDIY; CDIJ;CDICh-A Maskava (Krievija)
26.07. * Baltijas kauss iejādē Kleisti 24.07.-09.08. OLYMPIC GAMES Tokyo(Japāna)
26.07. * LJF ieskaites sacensības pajūgu braukšanā - Skudru kauss - 2020 Ropaži 27.07.-02.08. CH-EU-Y-D; CH-EU-J-D Hartpuri (Lielbritānija)
        29.07.-02.08. CSI2* Dubrava (Krievija)
Augusts
               
01.08. * LR čempionāts konkūrā Kleisti 01.08.    
02.08. * LR čempionāts konkūrā Kleisti 02.08.    
             
             
08.08. * LR Nacionālais čempionāts iejādē Kleisti 08.08.    
09.08. * LR Nacionālais čempionāts iejādē Kleisti 09.08.    
             
             
15.08. * Tērvetes-Ķirpju kauss II. posms Tērvetes nov. 15.08.    
16.08.       18.-23.08. CSI2*; CSI1*; CSIYH1*; Ciekocinko (Polija)
             
             
22.08. * LJF kauss iejādē un paralimp. Iejādē 3.posms Kleisti 22.08.    
23.08.       25.-30.08. CSI2*; CSI1*;CSIYH1* Ciekocinko (Polija)
             
28.-30.08. * Baltijas kauss pajūgu braukšanā un LR Nacionālais čempionāts pajūgu braukšanā Kocēni      
29.08.   Kocēnu kauss konkūrā Kocēni 29.08.    
30.08.       26.-30.08. CSI5* Maskava (Polija)
             
Septembris
               
05.09. * Rīgas atkl čemp. un jaunatnes meistarsac. iejādē un paralimp. iejādē Kleisti 05.09.    
05.-06.09. * JJS turnīrs konkūrā 3.posms (fināls) Inčukalns 03.-06.09. CSI3*; CSI1* Maskava (Krievija)
             
             
12.09. * Rīgas atkl čemp. un jaunatnes meistarsac. konkūrā Kleisti 12.09.    
13.09. * LJF sacensības pajūgu braukšanā Kleisti 10.-13.09. CSI3*; CSI1* Maskava (Krievija)
13.09.   Salaspils kauss 2020 Salaspils      
             
19.09.       19.09.    
20.09.       17.-20.09. CDI2*; CDI-W; CDIYH Maskava (Krievija)
             
             
26.09.   Rudens Pērle 2020 Kleisti 24.-27.09. CSI2*; CSIYH1* Jarvenpa (Somija)
27.09.       24.-27.09. CSI5* Maskava (Krievija)
             
Oktobris
               
03.10.       03.10.    
04.10.       02.-04.10. CSI2*-W; CSIYH1*; CSIYJ-A Tallina (Igaunija)
        02.-04.10. CDI-W Tallina (Igaunija)
             
10.10.   Klasisikācijas sacensības iejādē un paralimp. Iejādē Kleisti 08.-11.10. CSI2*-W; CSIYH1* Šauļi (Lietuva)
11.10.       11.10.    
             
             
17.10.       17.10.    
18.10.       15.-18.10. CSI2*; CSI1*; CSIYH1* Michalovice (Polija)
             
        22.-25.10. CSI2*; CSI1*; CSIYH1* Michalovice (Polija)
        22.-25.10. CSI5*-W Helsinki (Somija)
24.10. * LJF Rudens sacensības konkūrā Kleisti 22.-25.10. CDI3* Helsinki (Somija)
25.10. * LJF Rudens sacensības konkūrā Kleisti 23.-25.10. CDI2*; CDI-W; CDIY; CDIJ; CDICh-A; CDIP Zakržova (Polija)
             
             
31.10.       31.10.    
Novembris
01.11.         01.11.    
             
             
07.11. * LJF Rudens sacensības konkūrā Kleisti 07.11.    
08.11. * LJF Rudens sacensības konkūrā Kleisti 06.-08.11. CSI2*; CSIYH1* Vroclava (Polija)
             
             
14.11.   Klasisikācijas sacensības iejādē un paralimp. Iejādē Kleisti 14.11.    
15.11.       15.11.    
             
             
21.11. * LJF Rudens sacensības konkūrā Kleisti 21.11.    
22.11. * LJF Rudens sacensības konkūrā Kleisti 22.11.    
             
             
28.11. * LJF Rudens sacensības iejādē un paralimpiskajā iejādē Kleisti 28.11.    
29.11.       29.11.    
             
Decembris
               
05.12.       05.12.    
06.12.       03.-06.12. CSI4*-W; CSI1*; CSIYH1* Poznaņa (Polija)
             
             
12.12.   Klasisikācijas sacensības iejādē un paralimp. Iejādē Kleisti 12.12.    
13.12.       13.12.    
             
             
19.12.   Ziemassvētku kauss (sporta svētku pasākums) Kleisti 19.12.    
20.12.       20.12.    
             
             
26.12.       26.12.    
27.12.       27.12.    
             
 
  * - ieskaites sacensības konkursam Latvijas Republikas labākais jātnieks — 2020  

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX