Kursi un semināri : ARHĪVS : 2020 :

15-16.02.2020. Seminārs konkūrā ar Egīlu Broku - z/s Amatas, Talsu nov.

E. Broka konkūra semināra grafiks >>>

E. Broka konkūra semināra klausītāju saraksts >>>

Seminārs konkūrā ar Egīlu Broku

 

Dursupē, zirgu staļļa „Amatas" slēgtajā manēžā (18 x 36 m) notiks divu dienu seminārs pie pieredzējušā sportista, trenera un arī maršrutu sastādītāja - Egīla Broka.

E. Broks startējis starptautiska mēroga sacensībās konkūrā Baltijas valstīs, Ungārijā, Polijā, Ukrainā un Baltkrievijā vairāku gadu garumā.
Trenējies dažādās treniņnometnēs Polijā pie "vecā kaluma" augsta līmeņa sportista un trenera Kristofa Avtikas, kā arī pie Rietumu jāšanas skolas piekritējas un jātnieces Aleksandras Lusinas. Bijis arī treniņnometnē pie pasaules kausa fināla dalībnieka, poļu jātnieka - Jaceka Zagora.
1989. g. kopā ar Latvijas jauniešu izlasi konkūrā izcīnījis sudraba medaļu PSRS čempionātā.

Egīls savas zināšanas nu jau vairākus gadus nodod arī jaunajiem sportistiem - gan cilvēkiem, gan zirgiem.

Semināra pirmajā dienā uzsvars tiks likts uz konkūra iejādi un zirga elastības vingrinājumiem, bet otrajā dienā uz vingrinājumiem ar kārtiņām un šķēršļiem.

Ir iespējama boksa īre (pieteikšana obligāta) - 6 EUR dienā.

Semināra laikā būs iespēja baudīt siltas pusdienas (1 EUR).

Lai atrastu vietu, aplikācijā „Waze" var ierakstīt „JSK D'equus M" vai navigācijā meklēt Talsu novads, Balgales pagasts, Dursupe.

Vietu skaits ir ierobežots!

 

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX