Rezultāti : KONKŪRS : KONKŪRS 2020 : 8-9.02.2020. LATVIJAS ZIEMAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ-2020- I posms - Kleisti, Rīga :

Maršruts Nr.3 - 110/120 cm ( Art.274.2) Speciālās divu fāžu sacensības ar handikapu. Piedalās juniori līdz 18 g.v. un jaunie jātnieki līdz 21 g.v. € (60,-40,-30,-20,-20,-20,-)

LATVIJAS ZIEMAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ-2020- I posms
8-9.02.2020. Kleisti, Rīga
Maršruts Nr.3 - 110/120 cm  ( Art.274.2) Speciālās divu fāžu sacensības ar handikapu. 
Piedalās juniori līdz 18 g.v. un jaunie jātnieki līdz 21 g.v. € (60,-40,-30,-20,-20,-20,-)
  Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķ. Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda I f. Laiks IIf. Kopā Laiks
1 Madara Pētersone 3 Nepals 2013 LS Neapoļ Ladiesman SIA Princis JSK Princis 0 44,91 0 0 18,27
2 Sabīne Siliņa 2 Kalgari 2000 Lat     J.Mežnieks JSK Mežstrazdiņi 0 43,90 0 0 18,99
3 Kārlis Lipšāns 4 Carla D'Or 2012 BH Coupe D'OR Bacardi E.Lipšāne Z/s Lielceri 0 48,27 0 0 19,01
4 Markuss Roberts Vasiļjevs 3 Zo Special 2005 KWPN Lupicor Ramiro Z A. Vasiļjevs JSK Mustangs 0 41,18 0 0 19,20
5 Tīna Dreimane 4 Galaktika 2008 LWB Gaultjers Amaretto N. Dreimane JJSK Meždruvas 0 51,66 0 0 19,52
6 Liāna Mełnikova 3 Rigonda 2010 LS Royaldik Donnerbube II I.Melnikova Sport De Lux 0 45,65 0 0 19,65
7 Karīna Balonova 3 Roksāde 2003 LS Ramses Kosmoss SIA Princis JSK Princis 0 47,69 0 0 20,52
8 Anna Čakstiņa 4 Chikita 2013 BH Cisco Verso De Paulstra M. Čakstiņa JSK Demora 0 45,64 0 0 20,57
9 Elīza Stauža 3 Lemon Squash 2003 Hann Le Primeur Sandro I.Kaminska JSK Eridana 0 49,13 0 0 20,66
10 Markuss Roberts Vasiļjevs 3 Donau 2008 KWPN Emilion Guidam A.Vasiļjevs JSK Mustangs 0 44,56 0 0 20,80
11 Keitija Racina 2 RMF Bella Baloubet 2001 HOL Balou du Rouet Landadel T. Jurjāne BET 0 49,7 0 0 20,80
12 Nikola Laganovska 3 Corida 2013 LS Clerus ABC Gvidons Ž. Milēviča JSK Eminent Sport 0 46,15 0 0 20,96
13 Markuss Roberts Vasiļjevs 3 Korall 2011 Lat Coleo Aromats A. Vasiļjevs JSK Mustangs 0 45,75 0 0 22,14
14 Luize Dinsdorfa 3 Agrīna 2012 LS Akapulko Gigants S. Dinsdorfs JSK Eminent Sport 0 50,07 0 0 22,18
15 Gabriella Austvika 3 Olivers Diamond 2009 ISH Luidam Southpark Diamond A. Austvika JJS 0 46,77 0 0 22,86
16 Anna Juraša 3 Gvarneri 2007 LS Grāds Valerik R. Jurašs VJS 0 46,86 0 0 23,72
17 Anna Annija Alsiņa 3 Rolex 2013 LS Robins Le Cowando SIA Muitnieki Z/S Tīraines Staļļi 0 50,01 0 0 25,00
18 Marta Vīgante 3 Kamēlija 2012 LS Centuryo Acodetto V. Vīgants Z/s Lielceri 0 46,47 0 0 25,87
ā/k Kate Ansone 7 Annubis 2013 B/C     K. Ansone Sport De Lux 0 48,80 0 0 26,20
19 Zane Rūse 3 Agents 2004 LS Aromāts Fans T.Vilde Valmiermuižas JS 0 48,48 0 0 26,97
20 Laura Luīze Leinerte 3 Alibi 2005 LS Aromāts Gvidons D.Ozols RJSK 0 44,99 4 4 18,80
21 Kitija Bilinska 3 Nilla 2010 LS Neapoļ Leuthen I E. Bilinskis Ropažu JK 0 45,38 4 4 20,72
22 Jana Zēberga 3 Self Lucky 2010 LV Serrano Lacantus J. Zēberga BET 0 49,69 4 4 20,74
23 Marta Vildava 4 Kosta 2008 LS Kapteinis Cukurs Otbors SIA Princis JSK Princis 0 43,53 4 4 21,02
24 Amanda Zariņa 3 Clea 2013 LS Calano II Legato S. Zariņa JSK EquiLat 0 46,04 4 4 21,25
25 Adriāna Anna Arāja 3 Conterina 2008 HL Contendro ll Lortino A. A. Arāja RJSK Sport de Lux 0 43,57 4 4 21,79
26 Liene Krūmiņa 2 Geiša 2012 LS Gaultjērs Cattio L.Krūmiņa JJS 0 44,19 4 4 22,28
27 Santa Vibāne 3 Cadrills 2007 LS Kapteinis Cukurs Leons SIA Princis JSK Princis 4 46,78 0 4 23,04
28 Roze Kolomenska 3 Ciara 2010 LS Ciano Ishor E. Kolomenska JSK Eminent Sport 0 45,16 4 4 23,20
29 Julia Vitvinova 3 Klasika 2004 LS Capatino Disko A.Vārna Sport De Lux 4 43,36 0 4 23,49
30 Magdalēna Pildere 3 Kamilla 2013 LATV Kelvins   M.Pilders JSK Zāgkalni 4 56,85 0 4 23,69
31 Gabriella Austvika 3 Avalanš 2012 LS   Vera JJS JJS 0 49,26 4 4 24,04
32 Anna Šadovska 3 Atticus 2013 UN Octavio Ginus A.Potošova JSK Eminent Sport 0 43,89 0 4 24,23
33 Markuss Roberts Vasiļjevs 3 Palmira 19 2005 KWPN Flacedo Nodulia A. Vasiļjevs JSK Mustangs 4 42,79 0 4 24,91
34 Helena Toomingas 3 Lektra 2012 LS Lavr Klaids P.Toomingas JSK EquiLat 0 48,64 4 4 28,17
35 Rēzija Palma 3 Carlord 2007 KWPN Landlord Indoctro Palma RJSK Sport de Lux 5 58,47 0 5 24,60
36 Elīna Kalniņa 2 Funny Grace 2005 Z Fouquet Charisma R. Jurašs VJS 4 54,36 1 5 30,41
37 Kārlis Lipšāns 3 Colibri 2011 LS Calliano Bleisbergs Liwius M.Opmane Z/s Lielceri 7 66,62 0 7 24,60
38 Paula Pikāne 3 Kelly 2010 LS Calano 2 Legato L. Pikāne Z/s Lielceri 0 47,11 8 8 23,21
39 Agnese Kroiča 2 Luzi 2011 LWB Colard Stedinger I. Kroiča Veti Active 8 47,21 0 8 25,31
40 Līva Grēta Balode 3 Champion Choice 2011 LV Centuryo Kolibri A. Baumane Sport De Lux 4 45,85 4 8 26,41
ā/k Jaroslavs Trubanovs 1 Berkut 11 2015 bud Berber Ranzhir SIA Laksta JSK Drostalas 0 55,16 14 14 51,81
41 Madara Pētersone 3 Lilions 2010 LS Lacapo Bleisbergs Liwius SIA Princis JSK Princis 4 46,89 13 17 48,99
  Nikola Avkštola 4 Notting Hill Z 2012 Z Nixon Evashi A. Avkštola D.G Horses izsl.     izsl.  

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX