Rezultāti : KONKŪRS : KONKŪRS 2020 : 8-9.02.2020. LATVIJAS ZIEMAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ-2020- I posms - Kleisti, Rīga :

Maršruts Nr.6 - 130 cm (Art.238.2.2.) Klasiskais maršruts ar vienu pārlekšanu. € (100,-80,-60,-40,-30,-20,-)

LATVIJAS ZIEMAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ-2020- I posms
8-9.02.2020. Kleisti, Rīga
Maršruts Nr.6 - 130 cm (Art.238.2.2.) Klasiskais maršruts ar vienu pārlekšanu. € (100,-80,-60,-40,-30,-20,-)
  Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda S.p. Laiks P.s.p. Laiks
1 Aleksandrs Šakurovs 1 Hoogheid 2012 KWPN Corlando Acobat 2 R. Ruķeris Rīgas JSK 0 77,71 0 44,90
2 Sabīne Siliņa 2 Fantast 2010 KWPN     N.Siliņa JSK Mežstrazdiņi 0 76,57 0 47,48
3 Ģirts Bricis 1 For Pleasure II 2012 LS For Lorrado Kaptein Premium A.Potošova RJSK Sport de Lux 0 73,71 4 44,08
4 Aleksandrs Šakurovs 1 Goldfinger B 2011 KWPN Cassini Gold Weinberg A.Šakurovs Rīgas JSK 0 74,71 4 44,31
5 Jaroslavs Trubanovs 1 Elegance 2010 LS Emir Lemūrs SIA Laksta JSK Drostalas 0 75,14 4 45,16
6 Jaroslavs Trubanovs 1 Pekhorka 2011 TR Hlodwig 07 Sorro 136 SIA Laksta JSK Drostalas 0 79,10 4 45,30
7 Laura Penele 1 Chamann Du Vercol 2012 SF Rock'n Roll Semilly Bayard D'Elle L. Penele Z/s Lielceri 0 75,36 4 49,70
8 Aigars Bregže 1 Bacchus de Troy 2007 BWP Adonis Bacara A.Upīte Lielceri 1 81,73    
9 Anniina Leponiemi 1 Lilla Dubbelve 2008 SWB Lucky Point Willibald Leponiemi J. JSK Tērvete 4 74,76    
10 Ģirts Bricis 1 Ilexta 2013 KWPN Montender Utopie Ģ.Bricis RJSK Sport de Lux 4 74,91    
11 Sintija Semenkova 1 Carlos Z 2010 ZANG Clitissimo Z Landor S E. Treibergs JSK Kriķi 4 78,56    
12 Aleksandrs Šakurovs 1 Cananero 2009 LS Corall Amadeuss R. Ruķeris Rīgas JSK 4 78,62    
13 Kristīne Egle 7 Casquetta 2010 HOLST Casquetto Coronado K. Egle TOP SPORT 4 78,67    
14 Anna Annija Alsiņa 3 Cleo 2012 LS Colard Levantos I R. Ruķeris Z/S Tīraines Staļļi 4 79,47    
15 Aigars Bregže 1 Avellyna 2010 Latvijas Avellynus Guido K.Krūmiņa Lielceri 8 73,76    
16 Valts Segliņš 7 Gaja 2011 KWPN Applaus Burggraff Saldus JSS JSS Kleisti 8 79,94    
17 Anna Annija Alsiņa 3 Harvie 2012 KWPN Glasgow-W VH Mereslsnest Sam R R. Ruķeris Z/S Tīraines Staļļi 8 80,63    
18 Tatjana Reznuka 1 Arribas T 2009 Rheinlande Acorados Ass Lanciano T. Reznuka Ropažu JK 12 74,03    
19 Laura Penele 1 Bailando 2012 BH Borzomis Reglaments L.Penele Z/s Lielceri 12 79,96    
20 Tatjana Reznuka 1 Hoppy.W.B. 2012 KWPN Indoctro   E. Kociņa Ropažu JK 20 111,8    
21 Krista Kristiāna Alksne 1 Cloney 2007 KWPN Hamar Topas K.K.Alksne RJSK Sport de Lux 28 78,12    
  Anniina Leponiemi 1 Farahmee 2010 KWPN Canturano Sam R A.Leponiemi JSK Tērvete izsl.      

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX