|
==== LATVIJĀ ==== |
|
|
13.06.2020. |
LJF KAUSS IEJĀDĒ, LJF KAUSS PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ 2020 1.POSMS - SACENSĪBU PROGRAMMA |
20-21.06.2020. |
LJF KAUSS KONKŪRĀ-2020 - I POSMS - KLEISTI, RĪGA |
27.06.2020. |
TRENIŅSACENSĪBAS KONKŪRĀ "GERMINO KAUSS 2020" - LĪČI, KRUSTPILS PAG., KRUSTPILS NOV. |
27-28.06.2020. |
LJF KAUSS IEJĀDĒ 1.POSMS - SACENSĪBU PROGRAMMA |
28.06.2020. |
PRIEŽKALNU KAUSS 2020 - Z/S PRIEŽKALNI, SĒJAS NOV. |
3-5.07.2020. |
LATVIJAS JĀTNIEKU FEDERĀCIJAS IESKAITES SACENSĪBAS PAJŪGU BRAUKŠANĀ PRIEKULES NOVADA KAUSS 2020 - STIEBRIŅI, VIRGAS PAG., PRIEKULES NOV. |
4.07.2020. |
LATVIJAS JĀTNIEKU FEDERĀCIJAS IESKAITES SACENSĪBAS PAJŪGU BRAUKŠANĀ PRIEKULES NOVADA BALVA 2020 - STIEBRIŅI, VIRGAS PAG., PRIEKULES NOV. |
4-5.07.2020. |
LJF KAUSS KONKŪRĀ-2020 - II POSMS - KLEISTI, RĪGA |
11.07.2020. |
LJF KLASIFIKĀCIJAS SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ - KLEISTI, RĪGA |
11-12.07.2020. |
JAUNO JĀTNIEKU SKOLAS SACENSĪBAS KONKŪRĀ - ZUSTRENES, INČUKALNA NOV. |
18.07.2020. |
VALMIERMUIŽAS TRENIŅSACESĪBAS 2020 - VALMIERMUIŽĀ, VALMIERAS PAG., BURTNIEKU NOV. |
28.06,18(19).07.2020. |
LJF KAUSS PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ 2020 - KLEISTI, RĪGA |
18-19.07.2020. |
LJF KAUSS IEJĀDĒ 2.POSMS - SACENSĪBU PROGRAMMA |
25.07.2020. |
DROSTALU TRENIŅSACENSĪBAS KONKŪRĀ 2020 - DROSTALĀS, IECAVAS NOV. |
25-26.07.2020. |
LJF KAUSS KONKŪRĀ-2020- III POSMS - KLEISTI, RĪGA |
1.08.2020. |
JĀTNIEKU SPORTA SACENSĪBAS TĒRVETES ĶIRPJU KAUSS 2020 - KROŅAUCE, TĒRVETES PAG., TĒRVETES NOV. |
1.08.2020. |
DROSTALU TRENIŅSACENSĪBAS IEJĀDĒ 2020 - DROSTALĀS, IECAVAS NOV. |
2.08.2020. |
LATVIJAS JĀTNIEKU FEDERĀCIJAS IESKAITES SACENSĪBAS PAJŪGU BRAUKŠANĀ KLEISTI 2020 - KLEISTI, RĪGA |
2.08.2020. |
SACENSĪBAS KONKŪRĀ RŪJIENAS KAUSS - RŪJIENA |
8-9.08.2020. |
LATVIJAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ - 2020 BĒRNIEM, JUNIORIEM/ JAUNAJIEM JĀTNIEKIEM, PIEAUGUŠAJIEM, JAUNZIRGIEM, PONIJU JĀTNIEKIEM UN AMATIERIEM - KLEISTI, RĪGA |
15.08.2020. |
TRENIŅSACENSĪBAS KONKŪRĀ KRUSTPILS NOVADA KAUSS 2020 - LĪČI, KRUSTPILS PAG., KRUSTPILS NOV. |
15.08.2020. |
LJF KLASIFIKĀCIJAS SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ - KLEISTI, RĪGA |
15-16.08.2020. |
LATVIJAS JĀTNIEKU FEDERĀCIJAS IESKAITES SACENSĪBAS PAJŪGU BRAUKŠANĀ BALVI 2020 - KAPULEJAS, TILŽAS PAG., BALVU NOV. |
22.08.2020. |
VALMIERMUIŽAS KAUSS 2020 - VALMIERMUIŽĀ, VALMIERAS PAG., BURTNIEKU NOV. |
22-23.08.2020. |
LR NACIONĀLAIS ČEMPIONĀTS IEJĀDĒ - KLEISTI, RĪGA |
22-23.08.2020. |
LR NACIONĀLAIS ČEMPIONĀTS JUNIORIEM, JAUNAJIEM JĀTNIEKIEM UN BĒRNIEM ( IEJĀDE) - KLEISTI, RĪGA |
22-23.08.2020. |
LR NACIONĀLAIS ČEMPIONĀTS PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ - KLEISTI, RĪGA |
22-23.08.2020. |
LR NACIONĀLAIS ČEMPIONĀTS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ 2020 - SACENSĪBU PROGRAMMA |
23.08.2020. |
DROSTALU KAUSS 2020 - DROSTALAS, IECAVAS NOV |
28-30.08.2020. |
LATVIJAS JĀTNIEKU FEDERĀCIJAS IESKAITES SACENSĪBAS PAJŪGU BRAUKŠANĀ LATVIJAS JĀTNIEKU SPORTA DIENAS - ZIRGAUDZĒTAVĀ KOCĒNI, KOCĒNU PAG., KOCĒNU NOV. |
28-30.08.2020. |
LATVIJAS JĀTNIEKU FEDERĀCIJAS IESKAITES SACENSĪBAS PAJŪGU BRAUKŠANĀ LR NACIONĀLAIS ČEMPIONĀTS - ZIRGAUDZĒTAVĀ KOCĒNI, KOCĒNU PAG., KOCĒNU NOV. |
29.08.2020. |
KOCĒNU KAUSS 2020 KONKŪRĀ - KOCĒNU PAG., KOCĒNU NOV. |
29-30.08.2020. |
JAUNO JĀTNIEKU SKOLAS SACENSĪBAS KONKŪRĀ - JAUNO JĀTNIEKU SKOLAS SPORTA CENTRS, ZUSTRENES, INČUKALNA NOV. |
|
|
|
=== CITĀS VALSTĪS === |
|
|
14-17.05.2020. |
CDI-W, CDI2*, CDIJ - DARGUZIAI, LTU |
14-17.05.2020. |
CPEDI3* - DEAUVILLE, FRA |
4-7.06.2020. |
CSI2*, CSIYH1* - MARIA FARM, KÕPU VILLAGE, CITY OF PÄRNU, EST |
23-28.06,30.06-05.07.2020. |
BALTICA SPRING TOUR 2020 - CSI2*, CSI1*, CSIYH1* - CIEKOCINKO, POL |
8-12.07.2020. |
CAI2*-H1/2, CAI2*-P1/2, CAICH2*-P1 - BÜHL, GERMANY |
16-19.07.2020. |
CSI2*, CSIYH1* - ZIELONA GORA, POL |
18-19.07.2020. |
OLUSTVERE DRIVING CUP 2020 - OLUSTVERE, ESTONIA |
22-26.07.2020. |
CSI2*, CSI1*, CSIYH1* - EQUESTRIAN CENTRE DE PEELBERGEN, KRONENBERG, NED |
23-26,07.2020. |
CARRIAGE DRIVING COMPETITIONS - BENDORIAI, VILNIAUS RAJ. |
20-29.07.2020. |
CH-EU-Y-J-CH - VILAMOURA, POR |
29.072.08.2020. |
CSI2*, CSI1*, CSIV-B, CSIYH1* - EQUESTRIAN CENTRE DE PEELBERGEN, KRONENBERG, NED |
5-8.08.2020. |
CSI2*, CSIL1*, CSIYH1*, CSICH-A, CSIAM-A - ESCHWEILER, GER |
10-12.08.2020. |
CSI2*, CSIYH1*, CSICH-A, CSIAM-A - ESCHWEILER, GER |
14-16.08.2020. |
CSI2*-W, CSI1*-W, CSIYH1* - RUILA, ESTONIA |
14-16.08.2020. |
CDI-W, CDI2* - RUILA, ESTONIA |
13-16,20-23.08.2020. |
CSI2*, CSIYH1* - RIESENBECK, GERMANY |
20-23.08.2020. |
CSI***-W, CSI*, CSIU25, CSIYH - BUDAPEST, HUN |
24-27.08.2020. |
CSI2*, CSI1*, CSIYH1* - EQUESTRIAN CENTRE DE PEELBERGEN - KRONENBERG, NED |
26-30.08.2020. |
CSI2*-W, CSIYH1*, CSIU25-A, CSIJ-A - ESC OLOMOUC, CZE |
|
|