Rezultāti : IEJĀDE : IEJĀDE 2020 : 27-28.06.2020. LJF KAUSS IEJĀDĒ, LJF KAUSS PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ 2020 – 1.posms - Kleisti, Rīga :

27.06.2020.

  LJF kauss iejādē – 1.posms
    27.06.2020. Kleisti, Rīga                  
    STARTA PROTOKOLS 
    Vidējā balva II - (2020)                  
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
9,00 1 Olga Šakurova PA 1982 Ester 2009 Hann Embassy I Contendro I S. Šakurovs RJSK
9,08 2 Elza Zaķe PA 1991 A Splash Of Class 2009 Westf Arthur Grannus SIA Laksta JSK Drostalas
9,16 3 Terēze Rozenberga PA 1984 Kivi 2002 LS Calano II Vintas Juris Mežnieks JSK Mežstrazdiņi
         
    Vidējā balva  I - (2020)                  
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
9,24 1 Jeļena Tretjakova PA 1968 Idaļgo 2008 LS Indejec Daims J.Tretjakova LSVK "Harmonija"
         
    Pārtraukums 20 min., apbalvošana VII, VI zirgos
    Mazā balva - (2018)                  
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
9,52 1 Sergejs Šakurovs PA 1958 LCC Manhattan 2010 ISH MANHATTAN CRUISING I. Sorokina RJSK
10,00 2 Ieva Renāte Pētersone JJ 2002 Karlo 2011 LS Calliano HL250 Land Cruiser LS1633 Ieva Renāte Pēterson JSB "Lagoss Dressage"
10,08 3 Ilva Lazdiņa JJ 2000 Flamenco 2010 RZ Fleury Feinsinn A.Mainiece LSVK "Harmonija"
10,16 4 Jūlija Kmita PA 1980 Lazzam 2012 LS LANSELOTS Lobby-B Jūlija Kmita Ropažu jātnieku klubs
10,24 5 Tatjana Maļikova PA   Salano         R.Ruķeris RJSK
10,32 6 Kristiāna Politere PA 1982 Glāsma 2007 LS Grims Lagoss LLU LLU
10,40 7 Airisa Penele PA 1970 Latoki Secret 2012 LWB Bleisbergs Liwius Le Cowando Airisa Penele Z/s Lielceri
10,48 8 Elza Alma Graumane JJ 1999 Loredo 2009 Latvijas Landros Pedro E.A. Graumane Z/s Lielceri
    Shēma Nr.3- Preliminary Competition Test Juniors (2018)            
    Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
10,56 1 Kristīna Rozīte PA 1975 Kostarika 2009 LS Centuryo 210143691 Calando IV Antra Zariņa JSB "Lagoss Dressage"
    Pārtraukums 30 min., apbalvošana MB zirgos
    Shēma Nr.3- Preliminary Competition Test Juniors (2018)            
    Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
11,34 2 Linda Josta PA 1990 Revenance 2013 DE Rubin Cortes Donnerhall Jolanta Dukaļska JSK Royal Sport
11,42 3 Dominika Lela J 2003 Rikardo 2005 LS Lord Rubinstein Donnerhall A.MuravskisA.Muravs Rīgas JSK
11,50 4 Letīcija Politere J 2004 Laso 2005 LS Lords Stasis LLU LLU
11,58 5 Gunita Šumska-Žagata PA 1984 Dustinov V 2008 KWPN Ustinov Amaretto I Gunita Šumska-Žagata Z/s Lielceri
12,06 6 Anda Cukermane B 2005 Roxandra 2008 LS Rubin Class Don Weltmeyer Antra Cukermane GREEN HORSE
12,14 7 Loreta Neško PA 2000 Pajero 2001 LS Poju Hokejs Antra Cukermane GREEN HORSE
12,22 8 Aleksandra Sīle J 2002 Lauren 2008 EEST Larso Rant E.Sīle Rīgas JSK
Pārtraukums 10 min.      
12,40 9 Stefanija Mechetina J 2006 San Calida 2008 OLD San Amour Calido A. MECHETIN JSK Kleisti
12,48 10 Elza Zaķe PA 1991 Wind's Caroline 2012 LS Stolpegardens Castello Calliano   JSK Drostalas
12,56 11 Terēze Rozenberga PA 1984 Fresno FW 2010 KW Rhodium Krack C Oksana Žguna JSK Mežstrazdiņi
13,04 12 Diana Suvorova PA   Cardello 2013 LS Cadillac Donnerbube II Aleksandrs Oskins LSVK "Harmonija"
13,12 13 Linda Josta PA 1990 Baily 2011 DE Belissimo M Pikor Jolanta Dukaļska JSK Royal Sport
13,20 14 Laura Luīze Leinerte J 2003 Alibi 2005 LS Aromāts Gvidons D.Ozols RJSK
Pārtraukums 10 min.
13,38 15 Sintija Elizabete Apsīte J 2004 Rhadamanthus 2008 LS Rohdiamant Samba Hit S.Dombrovska SK "Reiteri"
13,46 16 Sanita Auniņa PA 1976 Lambordžini 2009 LS Latvāns Bastejs Gita Zaķe JSS Kleisti
13,54 17 Kristiāna Politere PA 1982 Lupe 2010 LS Lacapo Pikards SIA"HM Agro" LLU
14,02 18 Letīcija Politere J 2004 Kalando 2012 LS Calano II Legato SIA "HM Agro" LLU
14,10 19 Dominika Lela J 2003 Lord Rubinstein 2000 OLD Rubinstein I   A.Muravskis Rīgas JSK
14,18 20 Dina Endziņa PA 1987 Camelot 2012 LS Stolpegardens Castello Ludvigs Dina Endziņa JSK Temperaments
14,26 21 Linda Josta PA 1990 Melbourne 2014 DE Millenium Donnerhall Jolanta Dukaļska JSK Royal Sport
   
    Pārtraukums 30 min., apbalvošana S III zirgos                    
    Shēma Nr.2 - Team Competition Test Children         (2020) (amatieri, “Open”)        
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
15,04 1 Everita Daubure OC 1998 Lemann 2007 OLD Levantos I Amadeuss A.Mangale LSVK "Harmonija"
15,11 2 Elza Zaķe OC 1991 Lusilla 2013 LS Lacapo Acodetto Rūta Roze JSK Drostalas
15,18 3 Ennī Žuka Am 1993 Lausks 2013 LS Lakmuss Stolpegardens Castello Diāna Kazina JSK Temperaments
15,25 4 Anastasija Kluikova Am 2000 Hopefull 2012 KWPN Cardento Guidam Viktorija Baufale Rīgas JSK
15,32 5 Henrika Grinevičienė Am 0000 Čibas 2014 LT Čadas-S Laval II Henrika Grinevičienė SK "Civinskų žirgai"
15,39 6 Ilze Vītoliņa Am 1972 Lilly Af Boruplund 2007 knabstrupp Figaro Af Hallundbaek Apollon Ilze Vītoliņa JK Erceni
15,46 7 Ieva Haitova Am 1997 Leģions 2012 LS Liedags Grims LLU LLU
15,53 8 Jolanta Lapiņa Am 1978 Apache JJ 2014 LWB Aromāts Gudvils J.Lapiņa/J.Evelons JSK "RVA"
16,00 9 Liāna Štefenberga Am 1975 Verons Diezs 2003 LS Vintas Duēls Liāna Štefenberga JK Erceni
Pārtraukums 10 min.
16,17 10 Aiga Marčenoka Am 1985 Radimants 2013 LS Rhadamanthus Daims A.Marčenoka JSK "Reiteri"
16,24 11 Katarīna Molla Am 2002 Lukass 2004 OLD Lapis Lazuli Noble Roi xx Markuss Helmuts Moll Z/S Tīraines Staļļi
16,31 12 Ance Koškina OC 2002 Abula 2009 LS Abats Lagoss LLU LLU
16,38 13 Sintija Elizabete Apsīte OC 2004 Dalino 2012 LS Daily Double Draugs Aija Rutka SK "Reiteri"
16,45 14 Sofija Sviridenkova OC B 2005 Timpex Canyon 2000 UN Cabdula Du Tillard Hargita M.Žagata z/s Ekvi
16,52 15 Anda Cukermane OC B 2005 Rafaēls 2009 LS Rubin Class Donnerbube II Antra Cukermane GREEN HORSE
16,59 16 Ulrika Lauka Am 2002 Rolls Royce 2008 LS Rubin Class Saburs Antra Cukermane GREEN HORSE
17,06 17 Karina Ivancova OC 2002 Argos 2003 LS Autors Odis N. Uvarova Rīgas JSK
17,13 18 Everita Daubure OC 1998 Gadriela 2013 LS Gabris Donnerbube II A.Mangale LSVK "Harmonija"
         
    Pārtraukums 30 min., apbalvošana S II zirgos
   
    Shēma 4g.v. zirgiem (2017)                  
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
17,50 a/k Ieva Renāte Pētersone JJ 2002 Del Doro 2015 LS Daramis LS1846 Don Weltmeyer H235E Gunita Bendrupa JSB "Lagoss Dressage"
17,58 2 Sintija Elizabete Apsīte J 2004 Dolly V 2016 LS De Lordo Vintas S.E.Apsīte SK "Reiteri"
18,06 3 Linda Josta PA 1990 Angelo 2016 LWB Acobat III Lobby-B Irīna Toropova JSK Royal Sport
         
    Iestāju shēma 5g.v. zirgiem (2017)                
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
18,14 1 Aleksandra Sīle J 2002 Darling Boy 2015 LS Daramis Blesibergs Liwius E.Sīle Rīgas JSK
18,22 2 Everita Daubure PA 1998 Russian Gold 2015 LS Rainy Day Blues Princis D.Druva-Krūte LSVK "Harmonija"
         
    Iestāju shēma 6g.v. zirgiem (2017)                
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
18,30 1 Deimantė Budnikaitė PA 1993 Largo II MG 2014 LT riding Labradoras II MG Lochnesa II MG Deimantė Budnikaitė Vjk
18,38 2 Olga Korolenko PA 1976 Grindeks 2014 LS Gvidons Kaptein Premium Ellada Kazašvilli Ropažu jātnieku klubs
18,46 3 Iveta Daubure Am 1970 Kali Deila 2014 LS Condor Don Weltmeyer A.Mangale LSVK "Harmonija"

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX