Rezultāti : IEJĀDE : IEJĀDE 2020 : 27-28.06.2020. LJF KAUSS IEJĀDĒ, LJF KAUSS PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ 2020 – 1.posms - Kleisti, Rīga :

Shēma Nr.2 - Team Competition Test Children

 

LJF kausa izcīņas sacensības iejādē 2020 - I posms

   

REZULTĀTU PROTOKOLS

   
                Tiesnesis C Sandra Karisa  
27.06.2020. SC "Kleisti", Rīgā           Tiesnesis B Tatjana Maļikova  
N.p.k. Vārds Uzvārds  Zirga vārds  Īpašnieks Sporta klubs Tiesnešu vērtējums Kļuda Summa %
C % vieta B % vieta
Shēma Nr.2 - Team Competition Test Children  (2020) “Open”
1 Elza Zaķe Lusilla Rūta Roze JSK Drostalas 180,0 66,667 1 185,0 68,519 1   365,0 67,593
2 Sintija Elizabete Apsīte Dalino Aija Rutka SK "Reiteri" 179,0 66,296 2 181,0 67,037 3   360,0 66,667
3 Anda (B) Cukermane Rafaēls Antra Cukermane GREEN HORSE 175,0 64,815 5 185,0 68,519 1   360,0 66,667
4 Everita Daubure Lemann A.Mangale LSVK "Harmonija" 178,0 65,926 3 181,0 67,037 3   359,0 66,481
5 Ance Koškina Abula LLU LLU 178,0 65,926 3 179,0 66,296 5   357,0 66,111
6 Everita Daubure Gadriela A.Mangale LSVK "Harmonija" 173,0 64,074 6 172,5 63,889 6   345,5 63,981
7 Karina Ivancova Argos N.Uvarova Rīgas JSK 171,5 63,519 7 168,0 62,222 7   339,5 62,870
8 Sofija (B) Sviridenkova Timpex Canyon M.Žagata z/s Ekvi 156,7 58,019 8 163,2 60,426 8 1 319,8 59,222
Shēma Nr.2 - Team Competition Test Children  (2020) (amatieri)
1 Katarīna Molla Lukass Markuss Helmuts Moll Z/S Tīraines Staļļi 176,0 65,185 1 171,0 63,333 4   347,0 64,259
2 Ennī Žuka Lausks Diāna Kazina JSK Temperaments 173,5 64,259 2 173,5 64,259 1   347,0 64,259
3 Aiga Marčenoka Radimants A.Marčenoka JSK "Reiteri" 172,5 63,889 4 172,0 63,704 2   344,5 63,796
4 Jolanta Lapiņa Apache JJ J.Lapiņa/J.Evelons JSK "RVA" 172,5 63,889 4 165,5 61,296 7   338,0 62,593
5 Ieva Haitova Leģions LLU LLU 165,0 61,111 6 172,0 63,704 2   337,0 62,407
6 Ulrika Lauka Rolls Royce Antra Cukermane GREEN HORSE 173,5 64,259 2 158,5 58,704 8   332,0 61,481
7 Henrika Grinevičienė Čibas Henrika Grinevičienė SK "Civinskų žirgai" 163,5 60,556 7 168,5 62,407 5   332,0 61,481
8 Anastasija Kluikova Hopefull Viktorija Baufale Rīgas JSK 162,5 60,185 8 167,5 62,037 6   330,0 61,111
9 Ilze Vītoliņa Lilly Af Boruplund Ilze Vītoliņa JK Erceni 159,0 58,889 9 157,5 58,333 9   316,5 58,611
10 Liāna Štefenberga Verons Diezs Liāna Štefenberga JK Erceni 159,0 58,889 9 155,5 57,593 10   314,5 58,241
  Galvenais tiesnesis ___________________ A.Mangale Sekretāre ___________________ T.Sadovina        

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX