Rezultāti : IEJĀDE : IEJĀDE 2020 : 27-28.06.2020. LJF KAUSS IEJĀDĒ, LJF KAUSS PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ 2020 – 1.posms - Kleisti, Rīga :

Shēma Nr.1- Preliminary Competition Children Test

LJF kausa izcīņas sacensības iejādē 2020 - I posms
    REZULTĀTU   PROTOKOLS              
                Tiesnesis C Sandra Karisa  
28.06.2020. SC "Kleisti", Rīgā           Tiesnesis B Tatjana Malikova  
N.p.k. Vārds Uzvārds  Zirga vārds  Īpašnieks Sporta klubs Tiesnešu vērtējums Kļūda Summa %
C % vieta B % vieta
  Shēma Nr.1- Preliminary  Competition Children Test  A (2020) (bērni)        
1 Sofija Tarasova Camerons Diāna Tarasova JSB "Lagoss Dressage" 129,5 64,750 1 135,0 67,500 1   264,5 66,125
2 Ksenija Andrejeva Hiltons LJF RJSK 128,0 64,000 2 134,0 67,000 2   262,0 65,500
3 Viktorija Reinholde Abula LLU LLU 128,0 64,000 2 127,0 63,500 3 1 255,0 63,750
4 Elīza Golubeva Amaranth A.Marčenoka JSK "Reiteri" 126,5 63,250 5 127,0 63,500 3   253,5 63,375
5 Nikola Pence Gvineta A.Mangale RJSK 127,5 63,750 4 125,5 62,750 5   253,0 63,250
6 Anete Ance Berkmane Landess Dārtes zirgi Dārtes zirgi 124,0 62,000 6 125,0 62,500 6   249,0 62,250
7 Kristiāna Šarapova Crystal Claud A.Šteinberga Agates Sports 121,0 60,500 7 122,0 61,000 7   243,0 60,750
8 Anna Karlīna Ramiņa Doloresa S.Dombrovska SK "Reiteri" 120,5 60,250 8 118,0 59,000 8   238,5 59,625
9 Sofija Baikulova Rīgas Relikvija A.Šteinberga Agates Sports 117,0 58,500 9 118,0 59,000 8   235,0 58,750
  Shēma Nr.1- Preliminary  Competition Children Test  A (2020) (amatieri)
1 Gerda Madara Ziemele Glamur Kristīna Rozīte JSB "Lagoss Dressage" 134,5 67,250 1 137,5 68,750 1   272,0 68,000
2 Raina Šmelde Cloud Dancer Laima Eihmane JSK "Reiteri" 134,5 67,250 1 131,5 65,750 5   266,0 66,500
3 Justīne Vārpa Dark Double Dee J.Vārpa RJSK 130,0 65,000 6 134,0 67,000 3   264,0 66,000
4 Patrīcija Rita Bembere Ravito Iveta Donska JSB "Lagoss Dressage" 130,5 65,250 4 131,5 65,750 5   262,0 65,500
5 Daiga Ramiņa Kadija D.Ramiņa Tukuma JSK 130,5 65,250 4 130,0 65,000 7   260,5 65,125
6 Daiga Grāvīte Quenotte Daiga Grāvīte Z/s Lielceri 129,5 64,750 7 129,5 64,750 8   259,0 64,750
7 Jekaterina Zeigliša Lavanda LJF RJSK 125,5 62,750 9 132,5 66,250 4   258,0 64,500
8 Krista Jočerīte Cielaviņa Krista Jočerīte LLU 123,5 61,750 10 134,5 67,250 2   258,0 64,500
9 Kristiāna Kaniņa Kanāda Juris Mežnieks JSK Mežstrazdiņi 132,0 66,000 3 125,0 62,500 10   257,0 64,250
10 Olga Kiričenko Don Dàmian O. Kiričenko JSK Kriķi 126,0 63,000 8 129,0 64,500 9   255,0 63,750
11 Laila Radionova Grafalogs Meldra Tuliša JSK Rubīni 118,5 59,250 11 120,0 60,000 11   238,5 59,625
12 Meldra Tuliša Grafalogs Meldrs Tuliša JSK Rubīni 105,2 52,600 12 108,7 54,350 12 2 213,9 53,475
  Shēma Nr.1- Preliminary  Competition Children Test  A (2020) (OPEN)                          
1 Terēze Rozenberga Rostoka Juris Mežnieks JSK Mežstrazdiņi 132,5 66,250 5 139,0 69,500 1   271,5 67,875
2 Nora Ņukša Acorda Nora Ņukša JSK GK SPORT 135,5 67,750 1 135,5 67,750 4   271,0 67,750
3 Gunita Berkmane Landess Dārtes zirgi Dārtes zirgi 134,0 67,000 2 137,0 68,500 2   271,0 67,750
4 Jeļizaveta Vaščenkova Leģions LLU LLU 133,5 66,750 4 137,0 68,500 2   270,5 67,625
5 Kristīne Rozīte Graciuss G. Vīnavs JSB "Lagoss Dressage" 133,9 66,950 3 132,4 66,200 8 1 266,3 66,575
6 Viktorija Cudzanovska Abula LLU LLU 131,0 65,500 6 133,0 66,500 6   264,0 66,000
7 Jeļizaveta Sorokina Hiltons LJF RJSK 127,0 63,500 9 134,0 67,000 5   261,0 65,250
8 Kristina Jankovska Baronet E.Jankovska Z/s Lielceri 128,0 64,000 7 131,0 65,500 9   259,0 64,750
9 Gunita Berkmane Clea Natālija Austere Dārtes zirgi 125,5 62,750 10 132,5 66,250 7   258,0 64,500
10 Alise Grēta Baranovska Rainbow Agrita Bokuma SK "Reiteri" 127,5 63,750 8 129,0 64,500 11   256,5 64,125
11 Nora Ņukša Klondaik Nora Ņukša JSK GK SPORT 124,5 62,250 11 131,0 65,500 9   255,5 63,875
12 Ieva Aleksandrova-Eklone Michael van stal Daimler Ieva Aleksandrova-Ek z/s Ekvi 120,5 60,250 12 117,5 58,750 12   238,0 59,500
13 Anastasija Groma Co-Go Meldra Tuliša JSK Rubīni 117,5 58,750 13 114,0 57,000 13   231,5 57,875
                             
Galvenais tiesnesis ___________________ A.Mangale Sekretāre ___________________ T.Sadovina              

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX