Rezultāti : KONKŪRS : KONKŪRS 2020 :

28.06.2020. PRIEŽKALNU KAUSS 2020 - Z/S “Priežkalni”, Sējas nov.

 420562/Priezkalnu sacensibas_rezult.pdf (692.28 KB)

Zemnieku saimniecība "Priežkalni" sacensības konkūrā (28.06.2020)
Maršruts Nr.1 - Vadības maršruts 2.fāzēs
Nr.p.k. Jātnieka vārds/uzvārds Zirga vārds  Atzīme
13 Inga Muhina Puma teicami
16 Ieva Miezere Lipsija teicami
17 Antra Linga - Bērziņa Queen's Rose teicami
1        Patrīcija Anna Višņa Fatagīra ļoti labi
2 Amanda Emīlija Bērziņa A Candy Crush  ļoti labi 
4 Ksenija Šišļaņikova Paloma ļoti  labi
5 Freja Peipiņa Puma ļoti labi
6 Kristiāna Pavāre Lords ļoti labi
7 Alise Kirkila Detroits ļoti labi
8 Anete Rozīte Norena ļoti labi
9 Alise Eksta Cvatra ļoti labi
10 Undīne Stafecka Fantagīra ļoti labi
12 Amēlija Stankeviča - ļoti labi
14 Elizabete Masaļska Indigo ļoti labi 
15 Melānija Kārklīte Zingo ļoti labi
18 Lauma Kļaviņa Žaklīna ļoti labi
19 Amanda Blāķe Renesanse ļoti labi
21 Nora Ērgle Fantagīra ļoti labi
23 Ilja Savickis Tīneke ļoti labi
24 Milana Šimonoviča Dzintaro ļoti labi
25 Lāsma Liesma Birģele Baltico ļoti labi 
26 Jūlija Kiseļova - ļoti labi
3 Letīcija Berovska Tīneke labi
11 Lauma Berovska Tīneke labi
20 Sindija Federe Cvatra labi
22 Sandra Pole Ma Puma labi
Zemnieku saimniecība "Priežkalni" sacensības konkūrā (28.06.2020)
Maršruts Nr.2 - 50 cm ideālais laiks
Nr.p.k. Jātnieka vārds/uzvārds  Zirga vārds  Sodapunkti Laiks Starpība Vieta
4 Lauma Kļaviņa Žaklīna 0 52, 23 0,23 1
12 Elizabete Paula Stivriņa Trescudo 0 52,53 0,53 2
11 Karlīna Monika Ulme Spāre 0 50,45 1,55 3
18 Zanda Matuzale Lizetta 0 50,28 1,72 4
13 Katrīna Štefenberga Verons - Diezs  0 54,16 2,16 5
8 Linda Zvaigzne Detroits 0 49,67 2,33 6
22 Velta Krustiņa  Penelope Cruz 0 49,55 2,45 7
25 Karlīna Monika Ulme Mokka 0 49,58 2,42 8
7 Evelīna Miglāne Devilstone 0 48,77 3,23 9
9 Evelina Miglāne Ā.K. Devilstone 0 48,68 3,32 10
16 Sindija Alksne Indigo 0 55,33 3,33 11
3 Anete Rozīte Norena 0 55,72 3,72 12
21 Agate Kļaviņa Durania van't Lozerhof 0 47,56 4,44 13
23 Aleksandra Klaustus  Angela 1 57,08 5,08 14
17 Zane Jurēvica Lesperance 1 57,14 5,14 15
15 Felicita Ziemele Cingarella 1 59,58 7,58 16
19 Airita Semjonova Bee ice  1 44,37 7,63 17
6 Antra Linga - Bērziņa Queens's Rose  2 62,72 10,72 18
2 Kristiāna Pavāre Lords 2 63,98 11,98 19
26 Lāsma Liesma Birģele Baltico 4 53,52 1,54 20
14 Gerda Kikuste Renesanse 4 55,45 3,45 21
5 Terēze Zalte Florida 4 56,90 4,9 22
24 Milana Šimanoviča Dzintaro 4 56,33 4,33 23
20 Iveta Biruma Belinda 5 57,41 5,41 24
10 Dārta Rieksta Puma 5 62,99 10,99 25
1 Inese Zalamane Lizetta 6 68,95 16,95 26
Zemnieku saimniecība "Priežkalni" sacensības konkūrā (28.06.2020)
Maršruts Nr.3 - 80 cm divās fāzēs
1.fāzes rezultāts 2.fāzes rezultāts
Nr.p.k. Jātnieka vārds/uzvārds Zirga vārds Sodapunkti Sodapunkti Laiks Vieta
14 Sindija Alksne Indigo 0 0 28,98 1
10 Lauma Kļaviņa Spāre 0 0 29,76 2
9 Karlīna Monika Ulme Mokka 0 0 30,81 3
26 Terēze Zalte Keberlina H 0 0 31,24 4
2 Sintija Semeņkova Dakota 0 0 31,29 5
20 Kristīne Krūmiņa Charisma 0 0 31,30 6
17 Anna Šadovska Romeo 0 0 31,88 7
18 Sintija Stalidzāne Remarka 0 0 32,09 8
23 Gustavs Mazbērziņš Arfija 0 0 33,56 9
24 Luīze Vilāne Liberta 0 1 36,12 10
7 Amanda - Emīlija Bērziņa Landors 0 2 38,09 11
13 Arita Semjonova Bee Ice 0 4 32,34 12
25 Felicita Ziemele Cingarella 0 4 32,96 13
8 Terēze Zalte Florida 0 5 35,04 14
3 Velta Krustiņa Penelope Cruz 4 0 28,69 15
6 Felicita Ziemele Detroits 4 0 31,33 16
27 Katrīna Duka Avellyna De Madame 4 0 31,48 17
1 Katrīna Štefenberga Verons -Diezs 4 0 31,57 18
11 Zane Jurēvica Lesperance 4 0 33,25 19
16 Jana Martinsone  Caira 4 0 34,22 20
15 Agate Kļaviņa Durania van't Lozerhof 4 0 35,25 21
12 Gerda Kikuste Renesanse 4 0 36,03 22
28 Aleksandra Klaustus Awensa 4 1 34,37 23
22 Iveta Biruma Belinda 4 1 38,47 24
5 Elizabete Paula Stivriņa Trescudo 4 5 36,57 25
4 Aleksandra Klaustus Angela 8 12 35,31 26
21 Sintija Semeņkova Ludgers Piccadilly 12 1 36,00 27
19 Anete Paula Stakinova Cordinator De Pro izsl. izsl. izsl. 28
Zemnieku saimniecība "Priežkalni" sacensības konkūrā (28.06.2020)
Maršruts Nr.4 - 100 cm klasiskais maršruts ar pārlekšanu 
Nr. startējot Jātnieka vārds/uzvārds Zirgs Sodapunkti Laiks Sodapunkti pārlekšanā Laiks pārlekšanā Vieta
9 Sintija Semeņkova Dakota 0 60,79 0 33,61 1
12 Anna Šadovska Romeo 0 61,28 0 34,09 2
3 Marina Žagata Chan Z 0 61,28 0 36,81 3
11 Terēze Zalte Keberlina H 0 63,95 0 36,87 4
4 Katrīna Duka Avellyna De Madame 0 52,95 0 37,47 5
14 Sintija Stalidzāne Remarka 0 60,59 0 39,58 6
15 Aleksandra Klaustus Awensa 0 61,48 4 37,78 7
13 Sintija Semeņkova Gorigano 0 61,22 4 47,05 8
17 Sintija Semeņkova Cvatra 0 54,37 4 37,91 9
7 Anete Paula Stakinova Cordinator De Pro  0 57,41 9 53,04 10
10 Kristīne Krūmiņa Charisma 4 57,99 - - 11
2 Gustavs Mazbērziņš Arfija 4 61,00 - - 12
8 Jana Martinsone Caira 4 61,69 - - 13
5 Sintija Semeņkova Gorego 4 61,96 - - 14
1 Sintija Semeņkova Ludgers Piccadilly  4 63,52 - - 15
16 Amanda Bērziņa Landors 4 84,70 - - 16
6 Elīna Agneta Lamberte Lipsija izsl. izsl. - - 17

 

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX