Rezultāti : KONKŪRS : KONKŪRS 2020 : 8-9.08.2020. LATVIJAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ - 2020 - Kopvērtējums :

juniori līdz 18.g.v. un jaunie jātnieki līdz 21 g.v.

 
LATVIJAS  ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ - 2020
8-9.08.2020. Kleisti, Rīga KOPVĒRTĒJUMS
Piedalās juniori līdz 18.g.v.  un jaunie jātnieki līdz 21 g.v. 
  Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda M-ts 5 M-ts 13 Kopā
1 Amanda Zariņa 3 Clea 2013 LS Calano II Legato S. Zariņa JSK EquiLat 12 25 37
2 Laura Skuja 3 Centebo 2009 LS Centuryo Bold Indian D.Nikuļceva JSK Atēna 16 16 32
3 Tīna Dreimane 3 Luis 2007 LWB Liberato H Hamlets N. Dreimane JJSK Meždruvas 18 14 32
4 Magdalēna Pildere 3 Kamilla 2013 LATV Kelvins   M.Pilders JSK Zāgkalni 4 21 25
5 Laura Luīze Leinerte 3 Alibi 2005 LS Aromāts Gvidons D.Ozols RJSK 25   25
6 Sabīne Siliņa 2 Kalgari 2000 Lat     J.Mežnieks Mežstrazdiņi 21   21
7 Kitija Bilinska 3 Nilla 2010 LS Neapoļ Leuthen I E.Bilinskis JJSK Meždruvas 8 12 20
8 Kārlis Lipšāns 3 Colibri 2011 LS Calliano Bleisbergs Liwius M.Opmane Z/s Lielceri 10 10 20
9 Liāna Mełnikova 3 Rigonda 2010 LS Royaldik Donnerbube II I.Melnikova RJSK Sport de Lux   18 18
10 Beatrise Kisiela 3 Unbelievable Z 2012 ZANG Untouched Akteur J.Kisiels JSS Kleisti 14   14
11 Agnese Kroiča 2 Luzi 2011 LWB Colard Stedinger I. Kroiča Veti Active 7 4 11
12 Karīna Balonova 3 Chambertina II 2004 HOL Chambertin Hanka III V. Īvāne JSK Princis 2 7 9
13 Zane Rūse 3 Aģents 2004 LS Aromāts Fans T.Vilde Valmiermuižas JS   8 8
14 Katrīna Asare 3 Cipra 2011 LS Kapteinis Cukurs Princis-Prince A. Pravdins JSK Princis 3 5 8
15 Anna Juraša 3 Funny Grace 2005 ZWB Fouget Charisma R.Jurašs Valmiermuižas JS   6 6
16 Gabriella Austvika 3 Olivers Diamond 2009 ISH Luidam Southpark Diamond A. Austvika JJS 5 1 6
17 Madara Pētersone 3 Lilions 2010 LS Lacapo Bleisbergs Liwius SIA Princis JSK Princis 6   6
18 Annija Ane 3 Carthaga il Palazzetto 2010 SI Calido Carthago J.Anis JK Erceni 1 3 4
19 Jana Zēberga 3 Self Lucky 2010 LV Serrano Lacantus J. Zēberga Baltic Equestrian Team   2 2
  Madara Pētersone 3 Liberts 2010 LS Lacapo Kapteinis Cukurs SIA Princis JSK Princis      
  Nikola Avkštola 4 Notting Hill Z 2012 Z Nixon Evashi A.Avkštola D.G Horses      
  Odrija Roberta Brālēna 4 Cielava 2012 LS Calliano Le Cowando O. Brālēna JJS      
  Anna Šadovska 3 Remarka 2011 LS Regress Calano II A.Brice JSK Eminent Sport      
  Luize Dinsdorfa 3 Agrīna 2012 LS Akapulko Gigants S. Dinsdorfs Ropažu JK      
  Kārlis Lipšāns 3 Carla D'Or 2012 BH Coupe D'OR Bacardi E.Lipšāne Z/s Lielceri      
  Mārtiņš Pilders 2 Konsuela C 2012 LS Centuryo Calando IV SIA Ķirpji JSK Zāgkalni      

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX