Rezultāti : ARHĪVS : 2020 : IEJĀDE 2020 : 15.08.2020. LJF KLASIFIKĀCIJAS SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ - Kleisti, Rīga :
Juniors, Shēma No.3
LJF KLASIFIKĀCIJAS SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
REZULTĀTU PROTOKOLS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tiesnesis |
C |
Ginta Vilde |
15.08.20. SC "Kleisti", Rīgā |
|
|
|
|
|
Tiesnesis |
E |
Natalija Šakurova |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
N.p.k. |
Vārds |
Uzvārds |
Zirga vārds |
Īpašnieks |
Sporta klubs |
Tiesnešu vērtējums |
Kļūda |
Summa |
% |
С |
% |
vieta |
E |
% |
vieta |
Juniors Brīvās izvēles programma |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Gunita |
Šumska-Žagata |
Dustinov V |
Gunita Šumska-Žagata |
Z/s Lielceri |
262,0 |
65,500 |
1 |
265,5 |
66,375 |
1 |
|
527,5 |
65,938 |
Mazā balva (2018) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Tatjana |
Maļikova |
Salano |
Raimonds Ruķeris |
Rīgas JSK |
226,5 |
66,618 |
1 |
230,5 |
67,794 |
2 |
|
457,0 |
67,206 |
2 |
Sergejs |
Šakurovs |
LCC Manhattan |
S. Šakurovs |
RJSK |
215,5 |
63,382 |
3 |
232,5 |
68,382 |
1 |
|
448,0 |
65,882 |
3 |
Ilva |
Lazdiņa |
Flamenco |
A.Mainiece |
LSVK "Harmonija" |
219,0 |
64,412 |
2 |
225,0 |
66,176 |
3 |
|
444,0 |
65,294 |
4 |
Sintija Elizabete |
Apsīte |
Rhadamanthus |
S.Dombrovska |
SK "Reiteri" |
215,0 |
63,235 |
4 |
212,0 |
62,353 |
5 |
|
427,0 |
62,794 |
5 |
Jūlija |
Kmita |
Lazzam |
Jūlija Kmita |
Ropažu jātnieku klubs |
205,0 |
60,294 |
5 |
217,5 |
63,971 |
4 |
|
422,5 |
62,132 |
6 |
Margarita |
Tila |
Lando |
Jūlija Zaiceva |
RJSK |
185,5 |
54,559 |
6 |
194,5 |
57,206 |
6 |
|
380,0 |
55,882 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
N.p.k. |
Vārds |
Uzvārds |
Zirga vārds |
Īpašnieks |
Sporta klubs |
Tiesnešu vērtējums |
Kļūda |
Summa |
% |
C |
% |
vieta |
E |
% |
vieta |
Shēma No.3 Team Competition Test Juniors (2018) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Dominika |
Lela |
Lord Rubinstein |
A.Muravskis |
Rīgas JSK |
214,5 |
65,000 |
1 |
216,5 |
65,606 |
1 |
|
431,0 |
65,303 |
2 |
Dominika |
Lela |
Radamira |
|
Rīgas JSK |
213,0 |
64,545 |
3 |
216,0 |
65,455 |
2 |
|
429,0 |
65,000 |
3 |
Sanita |
Auniņa |
Lambordžini |
Gita Zaķe |
JSS Kleisti |
214,0 |
64,848 |
2 |
209,5 |
63,485 |
5 |
|
423,5 |
64,167 |
4 |
Dominika |
Lela |
Rikardo |
|
Rīgas JSK |
207,5 |
62,879 |
5 |
214,0 |
64,848 |
3 |
|
421,5 |
63,864 |
5 |
Loreta |
Neško |
Pajero |
Antra Cukermane |
GREEN HORSE |
210,5 |
63,788 |
4 |
207,5 |
62,879 |
6 |
|
418,0 |
63,333 |
6 |
Everita |
Daubure |
Lemann |
A.Mangale |
LSVK "Harmonija" |
201,5 |
61,061 |
6 |
214,0 |
64,848 |
3 |
|
415,5 |
62,955 |
Shēma No.3-Preliminary Competition Test Juniors (2018) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sintija Elizabete |
Apsīte |
Day Star |
S.Dombrovska |
SK "Reiteri" |
197,0 |
65,667 |
1 |
196,5 |
65,500 |
1 |
|
393,5 |
65,583 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Galvenais tiesnesis ___________________ A.Mangale |
Sekretāre ___________________ T.Sadovina |
|
|
|
|
|