Rezultāti : KONKŪRS : KONKŪRS 2020 :

22.08.2020. „VALMIERMUIŽAS KAUSS 2020” - Valmiermuižā, Valmieras pag., Burtnieku nov.

 420768/vadibas marsruts.doc (98.00 KB)

 420768/tabula_marsruts.docx (28.01 KB)

 

 

Vadības maršruts

 

 

 

 

Jātnieka Vārds Uzvārds

Zirga vārds

Komanda

novērtējums

 

1.

Daniela Caunīte

Devilstone

z/s Kapmals

teicami

 

2.

Denija Plūme

Maribella

VJS

teicami

 

3.

Ketija Paula Cinberga

Rising Sun

VJS

teicami

 

4.

Elizabete Lintere

Rajoutie

VJS

teicami

 

5.

Patrīcija Liepiņa

Ankāra

VJS

teicami

 

6.

Megija Bernāte

Puma

VJS

teicami

 

7.

Raina Rudzīte

Kofi Kaffa

z/s Kroņi

teicami

 

8.

Nora Ērgle

Fantagira

z/s Kroņi

teicami

 

9.

Dagne Kiseļova

Akācija

JSK Fēnikss

teicami

 

10.

Emīlija Alise Dārziņa

Legolass

LJS Fēnikss

teicami

 

11.

Karolīna Lāce

Maribella

VJS

teicami

 

12.

Sabīne Ņikitina

Blazer

VJS

teicami

 

13.

Alise Elizabete Liepiņa

Rising Sun

VJS

teicami

 

14.

Estere Puķīte

Ankāra

VJS

teicami

 

15.

Millija  Marta Puķīte

Puma

VJS

teicami

 

16.

Undīne  Stafecka

Kofo Kaffa

z/s Kroņi

teicami

 

17.

Adriana Bērziņa

Fantagira

z/s Kroņi

teicami

 

18.

Luīze Birkenberga

All For Smilling

JSK Fēnikss

teicami

 

19.

Amanda  Baumane

Legolass

JSK Fenikss

teicami

 

20.

Alise Elsiņa

Nepāls

SIA Nielatec Baltia

teicami

 

21.

Estere Ance  Stīpniece

Solēra

z/a Kocēni

teicami

 

22.

Renāte Kaša

Blazer

VJS

teicami

 

23.

Nikola Lāce

Any Victory Will Do

VJS

teicami

 

24.

Laura Snidzāne

All For Smilling

JSK Fenikss

teicami

 

25.

Melisa Miķelsone

Princese

z/a Kocēni

teicami

 

26.

Arta Šķipore

Remī

z/a Kocēni

teicami

 

27.

Katrīna Peltmane

Fēna

VJS

teicami

 

28.

Sandra Mūrmane

All For Smilling

JSK Fēnikss

teicami

 

29.

Katrīna Guceņuka

Legolass

JSK Fēnikss

teicami

 

30.

Mairita Straumīte

Fazāns

VJS

teicami

 

31.

Luīze Estere Vilne

Steisija

z/a Kocēni

teicami

 

32.

Anna Viļumsone

Blazer

VJS

ļoti labi

 

33.

Lote Vītoļiņa

Fēna

VJS

ļoti labi

 

34.

Domicella Gudone

Black Sim Sim

VJS

ļoti labi

 

35.

Tīna Goršanova

Niko

VJS

ļoti labi

 

36.

Gabriela Alise Ruzijeva

Haribo

VJS

ļoti labi

 

37.

Gabriela Kalniņa

All For Smilling

JSK Fēnikss

ļoti labi

 

38.

Karmena Glika

Fēna

VJS

ļoti labi

 

39.

Elīza Eltermane

Barons

VJS

ļoti labi

 

40.

Roberts  Tulubjevs

Niko

VJS

ļoti labi

 

41.

Elizabete Peltmane

Rajoutie

VJS

ļoti labi

 

42.

Alise Romanova

Akācija

JSK Fēnikss

ļoti labi

 

43.

Elizabete Bajāre

Maribella

VJS

ļoti labi

 

44.

Marija Frančeska Branta

Fēna

VJS

ļoti labi

 

45.

Anna Everte

Barons

VJS

ļoti labi

 

46.

Emīlija  Barutina

Rajoutie

VJS

ļoti labi

 

47.

Patrīcija Belasika

Legolass

JSK Fēnikss

ļoti labi

 

48.

Elza Veinberga

Sreisija

z/a Kocēni

ļoti labi

 

49.

Katrīna Everte

Mariebella

VJS

ļoti labi

 

50.

Helēna Alīsija  Nille

Barons

VJS

ļoti labi

 

51.

 

 

 

 

 

52.

 

 

 

 

 

53.

 

 

 

 

 

54.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                    Valmiermuižas  kauss - 2020

                                    Maršruts N 1A , 80 cm, ideālais laiks , jaunieši līdz 14.g.v.

vieta

Jātnieka vārds, uzvārds

Zirga vārds

Sporta klubs

Sod.p

Sod.p par laik.

 

Star. no id.laik.

Laiks

1

Roberta  Rozenberga

Golda

z/a Kocēni

0

 

 

-0,44

59,56

2

Evelīna Krūmiņa

Kaprīze

z/a Kocēni

0

 

 

-1,28

58,72

3

Dārta Asarīte

Rajoutie

Valmiermuižas JS

0

 

 

-3,72

56,28

4

Adriana  Kukele

Deep Purple

JSK Jūras Zirgi

0

 

 

-4,97

55,03

5

Elza Bojāre

Graciona

z/a Kocēni

0

 

 

-5,65

54,35

6

Nikola Lāce

Rajoutie

Valmiermuižas JS

0

 

 

-6,47

53,53

7

Dārta Rieksta

Puma

z/s Sandas

0

 

 

+6,50

66,50

8

Laura Amanda Turkēviča

Puma

Valmiermuižas JS

4

 

 

+5,81

65,81

9

Aļesja Kovaļova

Blazer

Valmiermuižas JS

izsl.

 

 

 

 

10

Beāte  Juraža

Amēlija

SIA Valmet Lat

izsl.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maršruts N1B , 80 cm, ideālais laiks, bez ierobežojumiem

vieta

Jātnieka vārds , uzvārds

Zirga vārds

Sporta Klubs

s.p.

s.p. par laik.

 

Starp.no id.laik

Laiks

1

Natālija Ceļa

Elvis Star

Valmiermuižas JS

0

 

 

-0,65

59,35

2

Sindija  Samohvālova

Montego

RVA

0

 

 

-1,13

58,57

3

Juta Šuvcāne

Darcy

JAA

0

 

 

-2,06

57,94

4

Sandra  Sondore

Loreal

BET

0

 

 

-2,37

57,63

5

Terēze Zalte

Grant

GEC

0

 

 

-2,53

57,47

6

Margarita Mickeviča

Absolut

Baižkalnu Staļļi

0

 

 

-3,50

56,50

7

Margarita Mickeviča

Ronda

Baižkalnu Staļļi

0

 

 

-4,94

55,06

8

Robert Udalov

Lote

Igaunija

0

 

 

-5,06

54,94

9

Robert Udalov

Arabella

Igaunija

0

 

 

  -5,15

54,85

10

Kertu  Vellemae

Grand Legend

Igaunija

0

 

 

  -7,81

52,19

11

Samanta Ozola

Ankāra

Valmiermuižas JS

0

 

 

-7,93

52,07

  12

Keidi Kask

Cromwell  RP

Igaunija

0

 

 

 +0,63

60,63

 13

Mareks Samohvālovs

Evrika

RVA

0

 

 

 +0,85

60,85

 14

Krista  Kuba

Amēlija

SIA Valmet Lat

0

 

 

 +0,88

60,88

 15

Liene  Krūmiņa

Liquid Gold W

JJS

0

 

 

 +0,91

60,91

 16

Anna Juraša

Rising  Sun

Valmiermuižas JS

0

 

 

 +2,31

62,31

 17

Anna Juste

Puma

Valmiermuižas JS

0

 

 

 +2,57

62,57

 18

Keidi Kask

Quick Victory

Igaunija

0

 

 

 +4,63

64,63

 19

Laura  Rancāne

Jakarta  ME

GEC

0

 

 

 +4,75

64,75

 20

Daniela Caunīte

Devilstone

z/s Kapmalas

0

 

 

 +6,69

66,69

 21

Krista Kliesmete

Namejs

JJS

4

 

 

  -0,53

59,47

 22

Džulija Madara Steiba

Grey  Girl

z/a Kocēni

4

 

 

  -0,68

59,32

 a/k

Krista  Kliesmete

Figaro

JJS

4

 

 

  -2,03

62,03

 23

Megija Dambe

Calipso

z/a Kocēni

4

 

 

  -3,91

56,09

 24

Karīna  Drozdova

Blazer

Valmiermuižas JS

4

 

 

  -4,41 

55,59

 25

Krista Kliesmete

Figaro

JJS

12

 

 

+

26,18

86,18

 26

Līva Bērziņa

Lipsija

JSK  Jūras Zirgi

izsl.

 

 

    

 

 27

Elīna Agneta Lamberte

Lipsija

JSK  Jūras Zirgi

Izsl.

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Maršruts N2, 100 cm, divās fāzēs, bez ierobežojumiem

vieta

Jātnieka vārds , uzvārds

Zirga vārds

Sporta Klubs

s.p.

s.p. par laik.

 

s.p. kopā

Laiks

1

Kristīne Labzova

Flery

RVA

0

 

 

0

29,08

2

Anna Juraša

Gvarneri

Valmiermuižas JS

0

 

 

0

29,71

3

Elīna Kalniņa

Funny Grace

Valmiermuižas JS

0

 

 

0

29,99

4

Carmen Melts

Cumberland

Igaunija

0

 

 

0

30,65

5

Sindija Samohvālova

Evrika

RVA

0

 

 

0

32,64

6

Rendija Kivkucāne

Recorda

SIA Valmet Lat

4

 

 

4

25,95

7

Zane Rūse

Aģents

Valmiermuižas JS

4

 

 

4

28,27

8

Nensija Felkere

Ankāra

Valmiermuižas JS

4

 

 

4

32,20

9

Madara  Pūcīte

Kastillo

Trikātas  Staļļi

4

 

 

4

33,87

10

Keldi Kask

Cromwell  RP

Igaunija

4

 

 

4

34,36

11

Lita Cipruse

Astorija

RVA

4

 

 

4

36,62

   12

Kertu  Vellemae

Grand Legend

Igaunija

4

 

 

4

36,86

   a/k

Krista Kliesmete

Ayers  Rock

JJS

4

 

 

4

39,37

   13

Krista Kliesmete

Liquid Gold  W

JJS

4

 

 

     4

41,62

    14

Keldi Kask

Quick Victory

Igaunija

8

 

 

     8

37,84

    15

Krista  Kliesmete

Ayers  Rock

JJS

8

 

 

     8

40,74

    16

Krista Kliesmete

Aherona

JJS

8

 

 

    8

41,43

    17

Megija  Dambe

Calipso

z/a  Kocēni

12

 

 

    12

27,11

    18

Džulija Madara Steiba

Grey Girl

z/a Kocēni

12

 

 

    12

34,33

    19

Robert Udalov

Lote

Igaunija

12

 

 

    12

41,65

    20

Laura  Ziemele

Deep Purple

JSK Jūras Zirgi

izsl.

 

 

 

 

    21

Robert Udalov

Arabella

Igaunija

izsl.

 

 

 

 


 

 

 

                          Maršruts N3 , 120 cm, ātruma maršruts ar pārlekšanu

Vieta

Jātnieka vārds, uzvārds

Zirga vārds

Sporta klubs

sod.p

laiks

 

s.p.

laiks

1

Elizabete Krista Juraša

Andžella N

GEC

0

77,39

 

0

32,83

2

Anna Juraša

Gvarneri

Valmiermuižas JS

0

73,90

 

4

31,24

3

Lita Cipruse

Astorija

RVA

0

70,46

 

4

31,74

4

Carmen Melts

Cumberland

Igaunija

0

71,83

 

4

35,07

5

Elīna Kalniņa

Funny Grace

Valmiermuižas JS

0

72,09

 

8

32,64

6

Zane Rūse

Aģents

Valmiermuižas JS

0

71,21

 

12

31,55

7

Kristīne Labzova

Flery

RVA

4

71,89

 

 

 

8

Terēze Zalte

Calibra De Calme

GEC

4

73,71

 

 

 

9

Jolanta Ādamsone

Gladiola V

z/a Burtnieki

8

78,91

 

 

 

   10

Krista Kliesmete

Loreal

JJS

4+5

99,74

 

 

 

   11

Guna Gavare

Lantonio Ašanti

Rancho Glorija

20+1

83,86

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          



 

 

 

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX