Rezultāti : KONKŪRS : KONKŪRS 2020 : 29-30.08.2020. “Jauno Jātnieku skolas” sacensības KONKŪRĀ - Jauno Jātnieku skolas Sporta centrs, „Zustrenes”, Inčukalna nov. :

Maršruts Nr. 5 - Šķēršļu augstums 100 cm, ātruma maršruts (Art. 238.2.1.), bez ierobežojumiem. (Balvu fonds 300 EUR: 80, 60, 50, 45, 35, 30)

 
Rk Rider Nation Club Group H.No Horse Sex Born Sire Dam Sire of dam Color Breeder Owner Penalties Time Prize
1 Anna Salmiņa LAT JSC Kaijas 3 171 Calgary Du Seigneur Gelding 2008 Bentley Van De Heffinck Quasibelle Du Seigneur (R.O.) Rubens Du Ri D`Asse Grey Ludo Phillippaerts SIA NORFA 0 56.47 80
2 Teele Talts EST 0 245 Thank You Gelding 2004 Cantos Korette Voltaire Bay Maris Suuster 0 58.48 60
3 Kristina Zomera LAT Jauno jātnieku skola 3 234 Quanta Costa Mare 2007 Natalia Zomera 0 58.54 50
4 Annija Elīza  Stabiņa LAT Biedrība "Ūsiņš" 3 113 Cavalier Gelding 2010 Cumberland Passadena Chambertin Bay Krisjanis Toms Stabins 0 60.85 45
5 Anna Salmiņa LAT JSC Kaijas 4 195 Fīniksa Mare 2015 Fumo Twirre Catalina Centurio Dun Normunds Salmiņš SIA NORFA 0 61.18 35
6 Anna Annija Alsina LAT Z/S Tīraines Staļļi 3 205 Kakao Gelding 2013 Kadilak Kaprīze Calano ll A. Blauberga B. Fromane 0 61.36 30
7 Elizabete Reinholde LAT Jauno jātnieku skola 8 210 Lalibela Mare 2007 K. Reinholde 0 61.66
8 Ance Anna Katkovska LAT Jauno jātnieku skola 3 194 Falko Gelding 2005 Anitra Eglite 0 63.68
9 Evelīna Vētra LAT 249 Cadrills Gelding 0 63.73
10 Marta Vīgante LAT Z/S Lielceri 3 142 Kamēlija Mare 2012 Valts 0 63.79
11 Ilona Juraša LAT Burtnieku Zirgaudzētava 8 112 Cartouche Stallion 2007 Tangelo Van De Zuuthoeve Oklund Bay 0 66.46
12 Gustavs Mazbērziņš LAT Burtnieku Zirgaudzētava 1 117 Flayders Stallion 2015 Furioso Arsija Aromats Burtnieku Zirgaudzētava SIA Jānis Jurašs 0 68.31
13 Anna Šellere LAT JSK Telfas 1 257 Frančeska Mare 2014 Friscati 0 68.72
14 Gabrielė Stasiulionytė LTU Lietuvos žirgynas 0 109 Basillio AM Gelding 2006 Emilion Raletta NA NA Gabrielė Stasiulionytė 0 72.46
15 Una Adamoviča LAT Rīgas JSK 2 232 Porquerolles de Muze Gelding 2015 I. Akolovs 2 83.33
16 Viktorija  Taurinskytė LTU JSK “Happy Horse” 0 224 Nutela Mare 2012 4 60.40
17 Liāna Stulpiņa LAT JSK Eridana 3 140 Classik Touch Mare 2009 Ciano Lagūna Loxley Linda Kupča-Ļaksa 4 64.26
18 Olga Shellere LAT JSK Telfas 7 256 Lorbek Unknown Leston 4 67.49
19 Gabrielė Muižytė LTU Equus jojimo mokykla 0 128 Meduja Mare 2013 KARATAS  MIŠKUVA  NA Brown UAB Lietuvos žirgynas  Lina Muižienė 4 68.76
20 Viktoras Pocius LTU JSK “Happy Horse” 0 153 Ali Baba Gelding 2016 4 70.17
21 Kate  Laicāne LAT Jauno jātnieku skola 2 133 Talisman’s Picobello Z Gelding 2004 JJS 4 70.33
22 Ilona Juraša LAT Burtnieku Zirgaudzētava 8 118 Fromecs Quick D’or Stallion 2013 Quickly De Kreisker Peggy Pilot Bay 4 71.61
23 Elīza Stauža LAT JSK Eridana 3 150 Caluera Mare 2016 Corall Lemaretta Levantos I Grey Arvīds Stauža 4 72.90
24 Nellija Anna Karklina LAT 3 111 Cardemon Gelding 2014 Agris Karklins 4 74.73
25 Vendija Madara Kancāne LAT Jauno jātnieku skola 8 143 Kvazars Gelding 2004 Kraislers Vitara Vanders Vendija Madara Kancāne 4 75.47
26 Diāna Miķelsone LAT Jauno jātnieku skola 7 164 Ave Paris Mare 2013 Avellynus Parisa Pedro Didzis Frēlihs 5 77.66
27 Laura Rancane LAT 121 Jakarta ME Mare 2014 Kannan Valerie Heartbreaker SIA Fantasy unicorn 6 83.10
28 Elizabete Voika LAT Jauno jātnieku skola 4 240 Rozmarīns Gelding 2014 Kristīna Zeltkalne-Voika 7 84.05
29 Rendija Kivkucāne LAT SIA 'Valmet Lat' 7 132 Recorda Mare 2015 Regress Cabare Diva Calvados 97 SIA Valmet Lat 8 61.08
30 Anna Kaktiņa LAT Z/S Lielceri 3 149 Vitalo Gelding 2013 Brown Patrīcija Keistere 8 68.97
31 Aušra Garuckaitė LTU Equus jojimo mokykla 0 119 Hektho Gelding 2012 BALTIC VDL  ONEKE NA Brown NA Vytautas Martinavičius  8 69.07
32 Agnese Tišuņina LAT Z/S Tīraines Staļļi 3 103 Alazars Gelding 2009 Armani Zaire Zevs II Anita blauberga 8 71.55
33 Laura Penele LAT Z/S Lielceri 2 229 Philine van het Paardenhof Mare 2015 Costello Deister Laura Penele 8 74.23
34 Gustavs Mazbērziņš LAT Burtnieku Zirgaudzētava 1 102 Agilera Mare 2015 Aromāts Gravitācija Gudvils Bay 8 75.89
35 Valts Seglins LAT JSS Kleisti 182 Cordinator de Pro Gelding 2015 Consensus Rioja Robin Z Grey 9 76.41
36 Valts Seglins LAT JSS Kleisti 260 Wind's Connectica Spin Mare 2015 Consensus Bleisbergs Liwius 9 78.42
37 Krista Kliesmete LAT Jauno jātnieku skola 1 165 Ayers Rock Mare 2015 Araldik Caretello B Karsten Schutte Laila Kligina 10 82.38
38 Gabija  Jaremčiukaitė LTU JSK “Happy Horse” 0 183 Corrada Mare 2015 12 62.32
39 Rusnė Žukauskaitė LTU JSK “Happy Horse” 0 227 Pegasas Gelding 2005 12 68.19
40 Diāna Miķelsone LAT Jauno jātnieku skola 7 151 Affinity Mare 2012 Ako Finese Federweisser Inga Miķelsone 12 75.08
41 Adriāna Anna Arāja LAT 259 Wind Dale's Cherona Mare 2015 Carpaccio ll Bleisbergs Liwius 16 71.42
42 Sandra Tamkevičiūtė LTU JSK “Happy Horse” 0 248 Whitehawkn Esmie Mare 2015 Appaloosa 26 98.70
Kellija Kārkliņa LAT Rīgas JSK 2 212 Laplada Mare 2014 Leksuss Perla 0 Bay-brown Tatjana Šembele Kellija Kārkliņa EL
Katrīna Duka LAT 8 108 Avellyna De Madame Mare 2014 Avellynus Donnerbube II Viola Lāme Ligita Duka EL

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX