Rezultāti : ARHĪVS : 2020 : KONKŪRS 2020 : 29-30.08.2020. Jauno Jātnieku skolas sacensības KONKŪRĀ - Jauno Jātnieku skolas Sporta centrs, Zustrenes, Inčukalna nov. :
Maršruts Nr. 5 - Šķēršļu augstums 100 cm, ātruma maršruts (Art. 238.2.1.), bez ierobežojumiem. (Balvu fonds 300 EUR: 80, 60, 50, 45, 35, 30)
Rk |
Rider |
Nation |
Club |
Group |
H.No |
Horse |
Sex |
Born |
Sire |
Dam |
Sire of dam |
Color |
Breeder |
Owner |
Penalties |
Time |
Prize |
1 |
Anna Salmiņa |
LAT |
JSC Kaijas |
3 |
171 |
Calgary Du Seigneur |
Gelding |
2008 |
Bentley Van De Heffinck |
Quasibelle Du Seigneur (R.O.) |
Rubens Du Ri D`Asse |
Grey |
Ludo Phillippaerts |
SIA NORFA |
0 |
56.47 |
80 |
2 |
Teele Talts |
EST |
|
0 |
245 |
Thank You |
Gelding |
2004 |
Cantos |
Korette |
Voltaire |
Bay |
|
Maris Suuster |
0 |
58.48 |
60 |
3 |
Kristina Zomera |
LAT |
Jauno jātnieku skola |
3 |
234 |
Quanta Costa |
Mare |
2007 |
|
|
|
|
|
Natalia Zomera |
0 |
58.54 |
50 |
4 |
Annija Elīza Stabiņa |
LAT |
Biedrība "Ūsiņš" |
3 |
113 |
Cavalier |
Gelding |
2010 |
Cumberland |
Passadena |
Chambertin |
Bay |
|
Krisjanis Toms Stabins |
0 |
60.85 |
45 |
5 |
Anna Salmiņa |
LAT |
JSC Kaijas |
4 |
195 |
Fīniksa |
Mare |
2015 |
Fumo Twirre |
Catalina |
Centurio |
Dun |
Normunds Salmiņš |
SIA NORFA |
0 |
61.18 |
35 |
6 |
Anna Annija Alsina |
LAT |
Z/S Tīraines Staļļi |
3 |
205 |
Kakao |
Gelding |
2013 |
Kadilak |
Kaprīze |
Calano ll |
|
A. Blauberga |
B. Fromane |
0 |
61.36 |
30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Elizabete Reinholde |
LAT |
Jauno jātnieku skola |
8 |
210 |
Lalibela |
Mare |
2007 |
|
|
|
|
|
K. Reinholde |
0 |
61.66 |
|
8 |
Ance Anna Katkovska |
LAT |
Jauno jātnieku skola |
3 |
194 |
Falko |
Gelding |
2005 |
|
|
|
|
|
Anitra Eglite |
0 |
63.68 |
|
9 |
Evelīna Vētra |
LAT |
|
|
249 |
Cadrills |
Gelding |
|
|
|
|
|
|
|
0 |
63.73 |
|
10 |
Marta Vīgante |
LAT |
Z/S Lielceri |
3 |
142 |
Kamēlija |
Mare |
2012 |
|
|
|
|
|
Valts |
0 |
63.79 |
|
11 |
Ilona Juraša |
LAT |
Burtnieku Zirgaudzētava |
8 |
112 |
Cartouche |
Stallion |
2007 |
Tangelo Van De Zuuthoeve |
|
Oklund |
Bay |
|
|
0 |
66.46 |
|
12 |
Gustavs Mazbērziņš |
LAT |
Burtnieku Zirgaudzētava |
1 |
117 |
Flayders |
Stallion |
2015 |
Furioso |
Arsija |
Aromats |
|
Burtnieku Zirgaudzētava SIA |
Jānis Jurašs |
0 |
68.31 |
|
13 |
Anna Šellere |
LAT |
JSK Telfas |
1 |
257 |
Frančeska |
Mare |
2014 |
Friscati |
|
|
|
|
|
0 |
68.72 |
|
14 |
Gabrielė Stasiulionytė |
LTU |
Lietuvos žirgynas |
0 |
109 |
Basillio AM |
Gelding |
2006 |
Emilion |
Raletta |
NA |
|
NA |
Gabrielė Stasiulionytė |
0 |
72.46 |
|
15 |
Una Adamoviča |
LAT |
Rīgas JSK |
2 |
232 |
Porquerolles de Muze |
Gelding |
2015 |
|
|
|
|
|
I. Akolovs |
2 |
83.33 |
|
16 |
Viktorija Taurinskytė |
LTU |
JSK Happy Horse |
0 |
224 |
Nutela |
Mare |
2012 |
|
|
|
|
|
|
4 |
60.40 |
|
17 |
Liāna Stulpiņa |
LAT |
JSK Eridana |
3 |
140 |
Classik Touch |
Mare |
2009 |
Ciano |
Lagūna |
Loxley |
|
|
Linda Kupča-Ļaksa |
4 |
64.26 |
|
18 |
Olga Shellere |
LAT |
JSK Telfas |
7 |
256 |
Lorbek |
Unknown |
|
Leston |
|
|
|
|
|
4 |
67.49 |
|
19 |
Gabrielė Muižytė |
LTU |
Equus jojimo mokykla |
0 |
128 |
Meduja |
Mare |
2013 |
KARATAS |
MIŠKUVA |
NA |
Brown |
UAB Lietuvos žirgynas |
Lina Muižienė |
4 |
68.76 |
|
20 |
Viktoras Pocius |
LTU |
JSK Happy Horse |
0 |
153 |
Ali Baba |
Gelding |
2016 |
|
|
|
|
|
|
4 |
70.17 |
|
21 |
Kate Laicāne |
LAT |
Jauno jātnieku skola |
2 |
133 |
Talismans Picobello Z |
Gelding |
2004 |
|
|
|
|
|
JJS |
4 |
70.33 |
|
22 |
Ilona Juraša |
LAT |
Burtnieku Zirgaudzētava |
8 |
118 |
Fromecs Quick Dor |
Stallion |
2013 |
Quickly De Kreisker |
Peggy |
Pilot |
Bay |
|
|
4 |
71.61 |
|
23 |
Elīza Stauža |
LAT |
JSK Eridana |
3 |
150 |
Caluera |
Mare |
2016 |
Corall |
Lemaretta |
Levantos I |
Grey |
|
Arvīds Stauža |
4 |
72.90 |
|
24 |
Nellija Anna Karklina |
LAT |
|
3 |
111 |
Cardemon |
Gelding |
2014 |
|
|
|
|
|
Agris Karklins |
4 |
74.73 |
|
25 |
Vendija Madara Kancāne |
LAT |
Jauno jātnieku skola |
8 |
143 |
Kvazars |
Gelding |
2004 |
Kraislers |
Vitara |
Vanders |
|
|
Vendija Madara Kancāne |
4 |
75.47 |
|
26 |
Diāna Miķelsone |
LAT |
Jauno jātnieku skola |
7 |
164 |
Ave Paris |
Mare |
2013 |
Avellynus |
Parisa |
Pedro |
|
|
Didzis Frēlihs |
5 |
77.66 |
|
27 |
Laura Rancane |
LAT |
|
|
121 |
Jakarta ME |
Mare |
2014 |
Kannan |
Valerie |
Heartbreaker |
|
|
SIA Fantasy unicorn |
6 |
83.10 |
|
28 |
Elizabete Voika |
LAT |
Jauno jātnieku skola |
4 |
240 |
Rozmarīns |
Gelding |
2014 |
|
|
|
|
|
Kristīna Zeltkalne-Voika |
7 |
84.05 |
|
29 |
Rendija Kivkucāne |
LAT |
SIA 'Valmet Lat' |
7 |
132 |
Recorda |
Mare |
2015 |
Regress |
Cabare Diva |
Calvados 97 |
|
|
SIA Valmet Lat |
8 |
61.08 |
|
30 |
Anna Kaktiņa |
LAT |
Z/S Lielceri |
3 |
149 |
Vitalo |
Gelding |
2013 |
|
|
|
Brown |
|
Patrīcija Keistere |
8 |
68.97 |
|
31 |
Aušra Garuckaitė |
LTU |
Equus jojimo mokykla |
0 |
119 |
Hektho |
Gelding |
2012 |
BALTIC VDL |
ONEKE |
NA |
Brown |
NA |
Vytautas Martinavičius |
8 |
69.07 |
|
32 |
Agnese Tišuņina |
LAT |
Z/S Tīraines Staļļi |
3 |
103 |
Alazars |
Gelding |
2009 |
Armani |
Zaire |
Zevs II |
|
|
Anita blauberga |
8 |
71.55 |
|
33 |
Laura Penele |
LAT |
Z/S Lielceri |
2 |
229 |
Philine van het Paardenhof |
Mare |
2015 |
Costello |
|
Deister |
|
|
Laura Penele |
8 |
74.23 |
|
34 |
Gustavs Mazbērziņš |
LAT |
Burtnieku Zirgaudzētava |
1 |
102 |
Agilera |
Mare |
2015 |
Aromāts |
Gravitācija |
Gudvils |
Bay |
|
|
8 |
75.89 |
|
35 |
Valts Seglins |
LAT |
JSS Kleisti |
|
182 |
Cordinator de Pro |
Gelding |
2015 |
Consensus |
Rioja |
Robin Z |
Grey |
|
|
9 |
76.41 |
|
36 |
Valts Seglins |
LAT |
JSS Kleisti |
|
260 |
Wind's Connectica Spin |
Mare |
2015 |
Consensus |
|
Bleisbergs Liwius |
|
|
|
9 |
78.42 |
|
37 |
Krista Kliesmete |
LAT |
Jauno jātnieku skola |
1 |
165 |
Ayers Rock |
Mare |
2015 |
Araldik |
|
Caretello B |
|
Karsten Schutte |
Laila Kligina |
10 |
82.38 |
|
38 |
Gabija Jaremčiukaitė |
LTU |
JSK Happy Horse |
0 |
183 |
Corrada |
Mare |
2015 |
|
|
|
|
|
|
12 |
62.32 |
|
39 |
Rusnė Žukauskaitė |
LTU |
JSK Happy Horse |
0 |
227 |
Pegasas |
Gelding |
2005 |
|
|
|
|
|
|
12 |
68.19 |
|
40 |
Diāna Miķelsone |
LAT |
Jauno jātnieku skola |
7 |
151 |
Affinity |
Mare |
2012 |
Ako |
Finese |
Federweisser |
|
|
Inga Miķelsone |
12 |
75.08 |
|
41 |
Adriāna Anna Arāja |
LAT |
|
|
259 |
Wind Dale's Cherona |
Mare |
2015 |
Carpaccio ll |
|
Bleisbergs Liwius |
|
|
|
16 |
71.42 |
|
42 |
Sandra Tamkevičiūtė |
LTU |
JSK Happy Horse |
0 |
248 |
Whitehawkn Esmie |
Mare |
2015 |
|
|
|
Appaloosa |
|
|
26 |
98.70 |
|
|
Kellija Kārkliņa |
LAT |
Rīgas JSK |
2 |
212 |
Laplada |
Mare |
2014 |
Leksuss |
Perla |
0 |
Bay-brown |
Tatjana Šembele |
Kellija Kārkliņa |
EL |
|
|
|
Katrīna Duka |
LAT |
|
8 |
108 |
Avellyna De Madame |
Mare |
2014 |
Avellynus |
|
Donnerbube II |
|
Viola Lāme |
Ligita Duka |
EL |
|
|
|