Rezultāti : KONKŪRS : KONKŪRS 2020 : 29-30.08.2020. “Jauno Jātnieku skolas” sacensības KONKŪRĀ - Jauno Jātnieku skolas Sporta centrs, „Zustrenes”, Inčukalna nov. :

Maršruts Nr. 6 – Šķēršļu augstums 110 cm, ātruma maršruts (Art. 238.2.1.), bez ierobežojumiem. (Balvu fonds 320 EUR: 100, 70, 50, 40, 30, 30)

 
Rk Rider Nation Club Group H.No Horse Sex Born Sire Dam Sire of dam Color Breeder Owner Penalties Time Prize
1 Signe Melkina LAT JSK EquiLat 7 206 Karlis Gelding 2003 A.Melkina 0 62.54 100
2 Teele Talts EST 0 245 Thank You Gelding 2004 Cantos Korette Voltaire Bay Maris Suuster 0 62.69 70
3 Katrīna Asare LAT JSK Princis 3 251 Cipra Mare 2011 0 63.67 50
4 Gabriella Austvika LAT Jauno jātnieku skola 3 162 Avalanš Gelding 2012 Anytime Picobello Z Vera Andiamo Sia Lautas Young Riders School 0 64.83 40
5 Amanda Zariņa LAT JSK EquiLat 3 114 Clea Mare 2013 Calano 2 Legato Bay Svetlana Zariņa 0 65.55 30
6 Laura Penele LAT Z/S Lielceri 2 231 Picobello van de Fruitkorf Gelding 2015 Nabab de Reve President Laura Penele 0 65.82 30
7 Elīna Kaimiņa LAT JSK Princis 7 138 Awelina Mare 2014 0 66.15
8 Beatrise Tumase LAT Jauno jātnieku skola 3 203 Jada Van Het Lindehof Mare 2009 Econoom Van Het Lindehof L.B. Eagle Eye Fatima Van Het Lindehof bon ami Grey 0 0 68.53
9 Līga Pētersone LAT JSK Princis 7 250 Nepals Gelding 2013 0 71.86
10 Ance Anna Katkovska LAT Jauno jātnieku skola 3 177 Challenger Gelding 2012 Vilmars Katkovskis 0 71.95
11 Anna Šellere LAT JSK Telfas 1 257 Frančeska Mare 2014 Friscati 2 84.24
12 Anna Annija Alsina LAT Z/S Tīraines Staļļi 3 170 Calakonte Mare 2013 Chlodwig Alakonte Abke 3 86.86
13 Krista Kliesmete LAT Jauno jātnieku skola 1 217 Loreal Mare 2010 4 61.57
14 Elizabete Reinholde LAT Jauno jātnieku skola 8 210 Lalibela Mare 2007 K. Reinholde 4 62.23
15 Sintija Semeņkova LAT JSK Kriķi 1 186 Dakota Mare 2015 Diploms Farsa Furioso Anna Beļska Seile 4 66.78
16 Una Adamoviča LAT Rīgas JSK 2 178 Chuanas Gelding 2012 I. Akolovs 4 67.96
17 Marta Vīgante LAT Z/S Lielceri 3 142 Kamēlija Mare 2012 Valts 4 68.99
18 Ilona Juraša LAT Burtnieku Zirgaudzētava 8 112 Cartouche Stallion 2007 Tangelo Van De Zuuthoeve Oklund Bay 4 74.07
19 Ilona Juraša LAT Burtnieku Zirgaudzētava 8 118 Fromecs Quick D’or Stallion 2013 Quickly De Kreisker Peggy Pilot Bay 4 75.73
20 Beatrise Tumase LAT Jauno jātnieku skola 3 220 Malibu Stallion 2012 mondeo landora mitjuland Black B.Tumase 6 84.82
21 Annija Elīza  Stabiņa LAT Biedrība "Ūsiņš" 3 113 Cavalier Gelding 2010 Cumberland Passadena Chambertin Bay Krisjanis Toms Stabins 8 63.22
22 Agnese Tišuņina LAT Z/S Tīraines Staļļi 3 103 Alazars Gelding 2009 Armani Zaire Zevs II Anita blauberga 8 65.93
23 Una Adamoviča LAT Rīgas JSK 2 232 Porquerolles de Muze Gelding 2015 I. Akolovs 8 76.58
24 Gabrielė Stasiulionytė LTU Lietuvos žirgynas 0 109 Basillio AM Gelding 2006 Emilion Raletta NA NA Gabrielė Stasiulionytė 8 77.03
25 Līga Daģe LAT Biedrība "Ūsiņš" 3 208 Kroders Gelding 2008 Baiba Daģe 9 80.99
26 Olga Shellere LAT JSK Telfas 7 256 Lorbek Unknown Leston 10 82.49
27 Anna Kaktiņa LAT Z/S Lielceri 3 149 Vitalo Gelding 2013 Brown Patrīcija Keistere 14 98.36
28 Anna Annija Alsina LAT Z/S Tīraines Staļļi 3 205 Kakao Gelding 2013 Kadilak Kaprīze Calano ll A. Blauberga B. Fromane 18 84.70
Liāna Stulpiņa LAT JSK Eridana 3 140 Classik Touch Mare 2009 Ciano Lagūna Loxley Linda Kupča-Ļaksa EL
Kristīne Labzova LAT 2 196 Flery Mare 2013 Friscati Avēnija Aromāts K.Labzova EL
Sintija Semeņkova LAT JSK Kriķi 1 185 Cvatra Mare 2013 Calliano Reinstar Salana Radiant E. Treibergs EL

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX