Rezultāti : KONKŪRS : KONKŪRS 2020 : 29-30.08.2020. “Jauno Jātnieku skolas” sacensības KONKŪRĀ - Jauno Jātnieku skolas Sporta centrs, „Zustrenes”, Inčukalna nov. :

Maršruts Nr. 8 – Šķēršļu augstums 80 cm, ātruma maršruts (Art. 238.2.1.), bez ierobežojumiem. (Balvu fonds 235 EUR: 60, 50, 40, 30, 30, 25)

 
Rk Rider Nation Club Group H.No Horse Sex Born Sire Dam Sire of dam Color Breeder Owner Penalties Time Prize
1 Anna Salmiņa LAT JSC Kaijas 4 195 Fīniksa Mare 2015 Fumo Twirre Catalina Centurio Dun Normunds Salmiņš SIA NORFA 0 57.19 60
2 Rusnė Žukauskaitė LTU JSK “Happy Horse” 0 227 Pegasas Gelding 2005 0 59.50 50
3 Viktoras Pocius LTU JSK “Happy Horse” 0 153 Ali Baba Gelding 2016 0 60.61 40
4 Roberta Birzule LAT JJSK Meždruvas 1 6 157 Arafat  Gelding 2003 Anakee  Roosa Rips Grey K. Jarsk Natalija Dreimane  0 63.52 30
5 Beatrise Balama LAT Jauno jātnieku skola 3 204 Jus de Pomerol Gelding 2013 Anita Austvika 0 63.77 30
6 Anna Greitāne LAT JJSK Meždruvas 1 3 154 Amareta Mare 2009 Antonio Azora Atvars Bay-brown S. Lerha Anna Greitāne 0 65.17 25
7 Sandra Tamkevičiūtė LTU JSK “Happy Horse” 0 248 Whitehawkn Esmie Mare 2015 Appaloosa 1 77.61
8 Krista Kliesmete LAT Jauno jātnieku skola 1 243 Starlight Mare 2016 Sir Obolensky Z Acodetto Ilze Krūmiņa 1 78.57
9 Maira Zimarska LAT SIA "Hevo" 4 120 Iskra Mare 2016 Infakts Kvota Calano II Bay-brown Rasma Bumbiere Rasma Bumbiere 2 82.46
10 Gabrielė Muižytė LTU Equus jojimo mokykla 0 128 Meduja Mare 2013 KARATAS  MIŠKUVA  NA Brown UAB Lietuvos žirgynas  Lina Muižienė 4 65.42
11 Krista Kuba LAT SIA 'Valmet Lat' 3 115 Curbat Gelding 2014 Corall Ballyhara Palladium Ex Poladi SIA Valmet Lat 4 66.82
12 Gabija  Jaremčiukaitė LTU JSK “Happy Horse” 0 183 Corrada Mare 2015 4 67.43
13 Sandra Sondore LAT Baltic Equestrian Team 8 217 Loreal Mare 2010 4 71.35
14 Līva Dreimane LAT JJSK Meždruvas 1 4 225 Odalisque De Monty Mare 2002 Corland Tenor De La Cour Grey 4 73.78
15 Paula Dagile LAT Jauno jātnieku skola 4 105 Apollo E Gelding 2016 4 75.30
16 Aušra Garuckaitė LTU Equus jojimo mokykla 0 119 Hektho Gelding 2012 BALTIC VDL  ONEKE NA Brown NA Vytautas Martinavičius  4 75.55
17 Kellija Kārkliņa LAT Rīgas JSK 212 Laplada Mare 2014 Leksuss Perla 0 Bay-brown Tatjana Šembele Kellija Kārkliņa 5 76.40
18 Elizabete Voika LAT Jauno jātnieku skola 4 240 Rozmarīns Gelding 2014 Kristīna Zeltkalne-Voika 6 82.70
19 Gustavs Mazbērziņš LAT Burtnieku Zirgaudzētava 1 106 Arfija Mare 2016 Aromāts Regula Remix Bay Burtnieku Zirgaudzētava 7 84.28
20 Iveta Ēdolfa LAT Jauno jātnieku skola 7 218 Lotuss Gelding 2011 Leston Rūda Rends 3 Vītolu staļļi Iveta Ēdolfa 14 98.93
Aleksandra Retiviha LAT 209 Laiza Mare 2014 A. Retiviha EL
Viktorija  Taurinskytė LTU JSK “Happy Horse” 0 224 Nutela Mare 2012 EL
Adriana Krūze LAT 261 Kaberne Mare EL
Daniels Krūze LAT 262 Con Liberty Mare EL
Aleksandra Retiviha LAT 219 Luidži  Gelding 2009 EL

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX