Rezultāti : KONKŪRS : KONKŪRS 2020 : 29-30.08.2020. “Jauno Jātnieku skolas” sacensības KONKŪRĀ - Jauno Jātnieku skolas Sporta centrs, „Zustrenes”, Inčukalna nov. :

Maršruts Nr. 9B – Šķēršļu augstums 100 cm, speciālās divu fāžu sacensības (Art. 274.2.5.), lai iegūtu ieskaiti maršrutā, dalībniekam jāfinišē abās fāzēs. bez ierobežojumiem, (ieskaites maršruts amatieriem). (Balvu fonds 300 EUR: 90, 65, 50, 40, 30, 25)

 
Rk Rider Nation Club Group H.No Horse Sex Born Sire Dam Sire of dam Color Breeder Owner Penalties Time Penalties Time Total Prize
1 Teele Talts EST 0 245 Thank You Gelding 2004 Cantos Korette Voltaire Bay Maris Suuster 0 36.52 0 28.23 0 90
2 Ilze Krumina LAT JSK EquiLat 8 228 Pekina Mare 2006 Ilze Krūmiņa 0 42.03 0 28.47 0 65
3 Annija Elīza  Stabiņa LAT Biedrība "Ūsiņš" 3 113 Cavalier Gelding 2010 Cumberland Passadena Chambertin Bay Krisjanis Toms Stabins 0 38.91 0 28.86 0 50
4 Katrīna Toma LAT 252 Pandors Gelding 2012 0 39.73 0 31.85 0 40
5 Gabrielė Muižytė LTU Equus jojimo mokykla 0 128 Meduja Mare 2013 KARATAS  MIŠKUVA  NA Brown UAB Lietuvos žirgynas  Lina Muižienė 0 40.48 0 31.92 0 30
6 Linda Ansone LAT 263 Pina Colada Unknown 0 41.75 0 32.21 0 25
7 Ilona Juraša LAT Burtnieku Zirgaudzētava 8 118 Fromecs Quick D’or Stallion 2013 Quickly De Kreisker Peggy Pilot Bay 0 42.77 0 33.73 0
8 Liāna Stulpiņa LAT JSK Eridana 3 140 Classik Touch Mare 2009 Ciano Lagūna Loxley Linda Kupča-Ļaksa 0 42.30 0 33.77 0
9 Estere  Ošeniece LAT Golden Equestrian Club 7 199 Gandaija Mare 2015 Gaultjērs Kastilio B. Lietiņa 0 41.46 0 34.13 0
10 Ance Anna Katkovska LAT Jauno jātnieku skola 3 194 Falko Gelding 2005 Anitra Eglite 1 43.67 0 27.97 1
11 Ilona Juraša LAT Burtnieku Zirgaudzētava 8 112 Cartouche Stallion 2007 Tangelo Van De Zuuthoeve Oklund Bay 1 44.41 0 29.46 1
12 Elīza Stauža LAT JSK Eridana 3 150 Caluera Mare 2016 Corall Lemaretta Levantos I Grey Arvīds Stauža 0 42.47 1 36.01 1
13 Ieva Katrīna Apalupa LAT JK Erceni 7 127 Lordana Mare 2012 Lordano Sara Surprise Dšrg 4 Audruvis Sport Horses Guna Eze 0 36.85 4 26.26 4
14 Rendija Kivkucāne LAT SIA 'Valmet Lat' 7 132 Recorda Mare 2015 Regress Cabare Diva Calvados 97 SIA Valmet Lat 0 37.20 4 28.75 4
15 Kristina Zomera LAT Jauno jātnieku skola 3 234 Quanta Costa Mare 2007 Natalia Zomera 4 38.55 0 33.33 4
16 Viktoras Pocius LTU JSK “Happy Horse” 0 153 Ali Baba Gelding 2016 4 41.07 0 33.72 4
17 Annija Feldmane LAT Rīgas JSK 3 147 Saprāts Gelding 2013 Starts Palma Protets Inese Nagliņa Rolands Stivriņš 4 38.84 0 34.94 4
18 Diāna Miķelsone LAT Jauno jātnieku skola 7 151 Affinity Mare 2012 Ako Finese Federweisser Inga Miķelsone 4 42.09 1 36.56 5
19 Krista Kliesmete LAT Jauno jātnieku skola 1 165 Ayers Rock Mare 2015 Araldik Caretello B Karsten Schutte Laila Kligina 2 48.61 4 35.45 6
20 Gustavs Mazbērziņš LAT Burtnieku Zirgaudzētava 102 Agilera Mare 2015 Aromāts Gravitācija Gudvils Bay 1 45.25 5 36.18 6
21 Elizabete Reinholde LAT Jauno jātnieku skola 8 210 Lalibela Mare 2007 K. Reinholde 4 37.59 4 27.75 8
22 Anna Greitāne LAT JJSK Meždruvas 1 3 154 Amareta Mare 2009 Antonio Azora Atvars Bay-brown S. Lerha Anna Greitāne 4 38.73 4 30.38 8
23 Solvita Strake LAT Z/S Tīraines Staļļi 8 160 Argvandello Gelding 2013 5 46.01 5 36.64 10
24 Aušra Garuckaitė LTU Equus jojimo mokykla 0 119 Hektho Gelding 2012 BALTIC VDL  ONEKE NA Brown NA Vytautas Martinavičius  4 41.79 6 43.74 10
25 Sandra Tamkevičiūtė LTU JSK “Happy Horse” 0 248 Whitehawkn Esmie Mare 2015 Appaloosa 9 46.41 2 40.91 11
26 Viktorija  Taurinskytė LTU JSK “Happy Horse” 0 224 Nutela Mare 2012 8 39.27 4 28.31 12
27 Diāna Miķelsone LAT Jauno jātnieku skola 7 164 Ave Paris Mare 2013 Avellynus Parisa Pedro Didzis Frēlihs 9 45.70 6 41.37 15
28 Agnese Tišuņina LAT Z/S Tīraines Staļļi 3 103 Alazars Gelding 2009 Armani Zaire Zevs II Anita blauberga 8 40.10 8 31.06 16
29 Vendija Madara Kancāne LAT Jauno jātnieku skola 8 143 Kvazars Gelding 2004 Kraislers Vitara Vanders Vendija Madara Kancāne 14 63.57 5 38.30 19
Anna Elizabete Palma LAT JK Erceni 3 166 Beatrise Mare 2012 I.Palma EL
Dana Voitova LAT Jēkabpils Jātnieku Sporta Klub 3 209 Laiza Mare 2014 A. Retiviha EL
Kellija Kārkliņa LAT Rīgas JSK 212 Laplada Mare 2014 Leksuss Perla 0 Bay-brown Tatjana Šembele Kellija Kārkliņa EL
Diāna Miķelsone LAT Jauno jātnieku skola 7 164 Ave Paris Mare 2013 Avellynus Parisa Pedro Didzis Frēlihs 5 45.84 6 41.12 11
Vendija Madara Kancāne LAT Jauno jātnieku skola 8 143 Kvazars Gelding 2004 Kraislers Vitara Vanders Vendija Madara Kancāne 9 44.51 13 38.45 22
Keitija Racina LAT Baltic Equestrian Team 166 Beatrise Mare 2012 I.Palma 7 52.47 3 45.98 10

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX