Rezultāti : KONKŪRS : KONKŪRS 2020 : 29-30.08.2020. “Jauno Jātnieku skolas” sacensības KONKŪRĀ - Jauno Jātnieku skolas Sporta centrs, „Zustrenes”, Inčukalna nov. :

Maršruts Nr. 10 – Šķēršļu augstums 110 cm, ātruma maršruts (Art. 238.2.1.), bez ierobežojumiem. (Balvu fonds 300 EUR: 90, 65, 50, 40, 30, 25)

 
Rk Rider Nation Club Group H.No Horse Sex Born Sire Dam Sire of dam Color Breeder Owner Penalties Time Prize
1 Līva Dreimane LAT JJSK Meždruvas 1 4 230 Picasso Gelding 2007 A Pichachu De Muze Kingstona Kopernik N. Dreimane  0 60.85 90
2 Marta Vildava LAT JSK Princis 254 Kosta Mare Kapteinis Cukurs 0 64.68 65
3 Beatrise Tumase LAT Jauno jātnieku skola 220 Malibu Stallion 2012 mondeo landora mitjuland Black B.Tumase 0 68.00 50
4 Krista Kliesmete LAT Jauno jātnieku skola 1 217 Loreal Mare 2010 0 68.71 40
5 Linda Ansone LAT 263 Pina Colada Unknown 0 71.67 30
6 Kitija Kreišmane LAT JSK Fenikss 3 198 Galant Ledi Mare 2012 Ginness Dancing Ledi  Legato Bay K.Kreismane 0 71.71 25
7 Maret Hallik EST 122 Jalatus II Z Gelding 2010 0 77.54
8 Iveta  Biruma LAT Burtnieku Zirgaudzētava 7 101 Abby Mare 2015 Aromāts Flinta Fans Bay 1 83.20
9 Ilona Juraša LAT Burtnieku Zirgaudzētava 8 118 Fromecs Quick D’or Stallion 2013 Quickly De Kreisker Peggy Pilot Bay 1 84.52
10 Krista Kliesmete LAT Jauno jātnieku skola 192 Eisamniek Gelding 2011 Valentino DDH Celano Indra Neretniece 2 87.11
11 Gabriella Austvika LAT Jauno jātnieku skola 162 Avalanš Gelding 2012 Anytime Picobello Z Vera Andiamo Sia Lautas Young Riders School 4 70.33
12 Elizabete Reinholde LAT Jauno jātnieku skola 8 210 Lalibela Mare 2007 K. Reinholde 4 70.47
13 Ance Anna Katkovska LAT Jauno jātnieku skola 177 Challenger Gelding 2012 Vilmars Katkovskis 4 75.84
14 Gustavs Mazbērziņš LAT Burtnieku Zirgaudzētava 1 117 Flayders Stallion 2015 Furioso Arsija Aromats Burtnieku Zirgaudzētava SIA Jānis Jurašs 4 76.07
15 Anete Brice LAT JSK Eminent Sport 7 236 Remarka Mare 2011 Regress Kaiga Calano II Bay A.Brice 4 76.76
16 Ilona Juraša LAT Burtnieku Zirgaudzētava 8 112 Cartouche Stallion 2007 Tangelo Van De Zuuthoeve Oklund Bay 6 88.72
17 Elīna Kaimiņa LAT JSK Princis 7 138 Awelina Mare 2014 8 72.25
18 Annija Elīza  Stabiņa LAT Biedrība "Ūsiņš" 3 113 Cavalier Gelding 2010 Cumberland Passadena Chambertin Bay Krisjanis Toms Stabins 8 75.46
19 Gabrielė Stasiulionytė LTU Lietuvos žirgynas 0 109 Basillio AM Gelding 2006 Emilion Raletta NA NA Gabrielė Stasiulionytė 8 78.74
20 Teele Talts EST 0 245 Thank You Gelding 2004 Cantos Korette Voltaire Bay Maris Suuster 12 72.81
21 Beatrise Tumase LAT Jauno jātnieku skola 3 203 Jada Van Het Lindehof Mare 2009 Econoom Van Het Lindehof L.B. Eagle Eye Fatima Van Het Lindehof bon ami Grey 0 14 105.66
22 Agnese Tišuņina LAT Z/S Tīraines Staļļi 3 103 Alazars Gelding 2009 Armani Zaire Zevs II Anita blauberga 24 66.77
Emīlija  Bergmane LAT JSK Fenikss 4 214 Legolass  Gelding 2007 I.Majevska EL
Solvita Strake LAT Z/S Tīraines Staļļi 8 160 Argvandello Gelding 2013 EL
Estere  Ošeniece LAT Golden Equestrian Club 7 199 Gandaija Mare 2015 Gaultjērs Kastilio B. Lietiņa EL
Beatrise Tumase LAT Jauno jātnieku skola 203 Jada Van Het Lindehof Mare 2009 Econoom Van Het Lindehof L.B. Eagle Eye Fatima Van Het Lindehof bon ami Grey 0 12 112.62

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX