Rezultāti : KONKŪRS : KONKŪRS 2021 : 26-27.06.2021. LJF sacensības KONKŪRĀ - Kleisti, Rīga :

Maršruts Nr.1.A 100 cm (Art. 274.2.5.) Speciālās divu fāžu sacensības. Bez ierobežojumiem. € (70,-50,-40,-30,-25,-20,-)

LJF sacensības KONKŪRĀ
Bitmap
Maršruts Nr.1.A - 100 cm (Art. 274.2.5.) Speciālās divu fāžu sacensības.  Bez ierobežojumiem
26-27.06.2021. LJF sacensības KONKŪRĀ - Kleisti, Rīga Distance (m) 260 Distance (m) 225
NOLIKUMS >>> Laika norma (sek) 48 Laika norma (sek) 41   I fāze       II fāze    
Bitmap
 
Online pieteikumu forma (Pieteikumi jāiesniedz līdz 25.06. plkst.16:00)   Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda Soda  p-ti Laiks S.p.par laiku Kopā Soda  p-ti Laiks S.p.par laiku Kopā Kopā
1 26   Līga Daģe 3 Kroders Colins Rends B. Daģe Biedrība "Ūsiņš" 0 40.54 0 0 0 29.11 0 0 0
2 11   Agate Trauberga 3 Isidor Irasir Gvidons D. Ozols "Golden Equestrian Club" 0 38.85 0 0 0 30.75 0 0 0
3 35   Kristiāns Nikolajevs 3 Cadrills Kapteinis Cukurs Leons SIA Princis JSK Princis 0 39.37 0 0 0 30.93 0 0 0
4 27   Deniza Hazane 8 Queen A Saltatoruss Matriks MonReCor ZBZ Premium Club 0 42.01 0 0 0 31.08 0 0 0
5 17   Gabriella Austvika 2 Jus de Pomerol Pommerance Ravels A. Austvika ZBZ Premium Club 0 40.21 0 0 0 33.03 0 0 0
6 34   Nikola Līva Marčenkova 3 Kamelota      Mēmeles JSK Mēmeles JSK 0 39.43 0 0 0 33.22 0 0 0
7 30   Mārtiņš Pilders 1 Careca 9 Cornet Obolensky   E. Silineviča AS A/F Tērvete 0 41.76 0 0 0 35.91 0 0 0
8 13   Roze Kolomenska 3 Ciara Ciano Ishor Edīte Kolomenska Ropažu JK 0 38.92 0 0 0 36.32 0 0 0
9 22   Paula Aleksandra Paškauska 4 Enett Wizzerd Wv/Indoctro Zonett SIA Ķirpji AS Tērvete 0 41.14 0 0 0 36.78 0 0 0
10 38   Keitija Racina 7 Lecor Leston Corall I. Romane Baltic Equestrian Team 0 43.73 0 0 0 38.42 0 0 0
11 1   Keitija Racina 7 Chazmin Consensus Jasper's Son T. Jurjāne Baltic Equestrian Team 0 47.14 0 0 0 40.45 0 0 0
12 31   Aleksa Laura Kļaviņa 3 California Calano II Lagerfeld A.Freidenfelde JSK Lejnieki 4 40.29 0 4 0 32.45 0 0 4
13 12   Nikola Kukle 3 Lorbek Leston Palladium TR Juris Kuklis ZBZ Premium Club 0 40.81 0 0 4 33.51 0 4 4
14 7   Magdalēna Pildere 3 Black Magic Quite Rubin Zeus Mārtiņš Pilders JSK Zāgkalni 4 37.63 0 4 0 33.83 0 0 4
15 24   Estere Ošeniece 3 Gandaija Gaultjērs Kastilio B. Lietiņa "Golden Equestrian Club" 4 39.45 0 4 0 35.63 0 0 4
  37 ā/k Megija Plikšķe 3 Elkora Zeb-Element ZV2 Vintas A.Reinsons JSK D'equus M 4 41.35 0 4 0 36.73 0 0 4
16 23   Beāte Beta Makovska 3 Lemaretta Levantos I Amadeuss OL2 Uldis Pāža Kandavas JK STAFETE 4 41.04 0 4 0 37.47 0 0 4
17 25   Marta Jansone 4 Red Grace Regress Antonio A. Jansone JSK Demora 0 38.70 0 0 4 38.46 0 4 4
18 4   Elīza Berkolde 3 Dantess Dancing Princ Faktor 4 Žanna Berkolde JSK EquiLat 4 43.39 0 4 0 39.69 0 0 4
19 10   Luize Dinsdorfa 3 Clinker Colard Ishor Edmunds Karjuss Ropažu JK 4 39.98 0 4 0 39.87 0 0 4
20 39   Magdalēna Pildere   Kamilla       JSK Zāgkalni 4 52.51 2 6 0 31.62 0 0 6
21 19   Beatrise Kisiela 3 Cvatra Calliano Salana-Radiants E.Treibergs JSS Kleisti 4 56.90 3 7 0 30.97 0 0 7
22 29   Elza Vārna 3 Karme Helena Calano II Vintas SIA Mālnieki Mēmeles JSK 0 41.08 0 0 8 32.53 0 8 8
23 20   Keitija Racina 7 Centoss Pommerance Sir Salut L. Pavļičenko Baltic Equestrian Team 4 40.99 0 4 4 37.48 0 4 8
25 33   Megija Plikšķe 3 Elkora Zeb-Element ZV1 Vintas A. Reinsons JSK D'equus M 0 41.88 0 0 8 37.83 0 8 8
25 16   Lauma Birzniece 7 Derlano van Pamel Douglas Indoctro L.Birzniece Veti Active 4 45.09 0 4 4 38.88 0 4 8
26 28   Līva Pūre 3 Voda Fredis Star Wolkenstein II L.Pūre JSK Princis 8 39.30 0 8 4 30.24 0 4 12
27 15   Margarita Sidorova 3 Ser Koliostro Stolpegardens Castello Ramses LJF JSS Kleisti 8 34.69 0 8 4 34.49 0 4 12
28 8   Kellija Kārkliņa 3 Laplada Leksuss - K.Kārkliņa Rīgas JSK 4 37.00 0 4 8 34.63 0 8 12
  6 ā/k Vineta Janena 8 Galaktika Charmeur Hamanas V. Janens RJSK Sport de Lux 4 42.08 0 4 8 38.10 0 8 12
  14 ā/k Diāna Miķelsone 7 Affinity Ako Federweisser I. Miķelsone JJS 8 43.65 0 8 4 39.61 0 4 12
29 5   Diāna Miķelsone 7 Affinity Ako Federweisser I. Miķelsone JJS 4 43.42 0 4 8 39.88 0 8 12
30 3   Vineta Janena 8 Galaktika Charmeur Hamanas Vitālijs Janens RJSK Sport de Lux 12 64.00 5 17 0 37.03 0 0 17
31 36   Aigars Bregže 1 Sibarons Saltatoruss   S. Karisa Lielceri 16 41.25 0 16 12 36.80 0 12 28
32 2   Aleksa Laura Kļaviņa 3 Gviana Gvarneri Vanders A.Freidenfelde JSK Lejnieki                 izsl.
33 18   Adele Ragovska 4 Akropole Avellynus Calando IV A/S "A/F Tērvete AS Tērvete                 izsl.
34 32   Evelīna Vētra 3 Ceilona Cisco Emsas S. Vētra JSK Princis                 izsl.

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX