Rezultāti : KONKŪRS : KONKŪRS 2021 : 1.08.2021. “DROSTALU SACENSĪBAS KONKŪRĀ 2021” - „Drostalās”, Iecavas pag. :

Maršruts Nr.1 - Vadības maršruts. (Ar vērtējumiem „LABI”, „ĻOTI LABI”, „TEICAMI”) Vadība soļu vai rikšu gaitās (Pieteikumā „komentāru” ailē norādīt, ja startam tiek pieteikts ponijs)

 
“DROSTALU SACENSĪBAS KONKŪRĀ 2021”
1.08.2021. „Drostalās”, Iecavas pag.
Maršruts Nr.1 - Vadības maršruts. (Ar vērtējumiem „LABI”, „ĻOTI LABI”, „TEICAMI”) Vadība soļu vai rikšu gaitās (Pieteikumā „komentāru” ailē norādīt, ja startam tiek pieteikts ponijs)
  Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
1 Railija Izabella Šleža 5 2012 Jota 2006 PV Bambīno   SIA Mālnieki Mēmeles JSK
2 Lenija Paupere 4   Lendija 2008 LS Levantos I Dzidzis DAIGA PAVILONE Zirga Sapnis
3 Karolīna Krūmiņa 5 2012 Tinike 2007 POK     Ivars Kligins Biedrība "Jūras zirgi"
4 Kate Ose 5 2014 Vikis 2015 POK Domino   Zaiga Judeiķe Ose JSK Ķirpju staļļi
5 Patrīcija Lataite 5 2012 Kursa 2008 PV Bambīno   SIA Mālnieki Mēmeles JSK
6 Megija Mantone 4 2008 Lords 2004 LS Līvs Magija Edijs Majors Lielkažoki-1
7 Paula Burgmane 3 2006 Vinny-M 2011 LS Maksimilijāns Profets Lolita Purmale Zirga Sapnis
8 Viktorija Paula Bogdanova 4 2014 Palladium 2012 LS Paparaci Bembijs Mārīte Škapare Lejnieku JSK
9 Kristiāna Strode 3 2006 Debija 2013 Latvijas s Dancing Princ   Marina Žagata Ekvi
10 Nora Bluķe 5 2013 Tinike 2007 POK     Ivars Kligins Biedrība "Jūras zirgi"
11 Viktorija Gabriela Knēta 4 2010 Bella Donte 2011 LS Gvidons Bertran Maija Briška Tukuma JSK
12 Alise Pazariņa 3 2005 Mokka 2014 LS     Anita Tašiņa JSK Equus Cordis
13 Ilja Savickis 6 2013 Kolibri 2016 POK     Inita Kligina Biedrība "Jūras zirgi"
14 Karlīna Strade 6 2012 Rāfal 2015 IV Rajur Apollo Ivars Kligins Biedrība "Jūras zirgi"
15 Paulīne Šrenka 6 2007 Deep Purple 2007 LV Dancing Princ   Ivars Kligins Biedrība "Jūras zirgi"
16 Anna Linda Dzene 3 2005 Sofija Safīra 2014 LSB Starts LS1820 Fināls L1429 Laine Orbidāne JSK Azarts
17 Zenta Anna Šēfere 4 2012 Mimika 1999 ESP     D.Laizāne JSK Gongs
18 Dārta Deičmane 5 2012 Tinike 2007 POK     Ivars Kligins Biedrība "Jūras zirgi"
19 Annija Keire 4 2010 Rati (Ledene) 2013 ESP     D.Laizāne JSK Gongs
20 Ksenija Vilde 4 2010 Lords 2004 LS Līvs Magija Edijs Majors Lielkažoki-1
21 Terēze Josta 4 2010 Bella Donte 2011 LS Gvidons Bertran Maija Briška Tukuma JSK
22 Lauma Berovska 5 2013 Tinike 2007 POK     Ivars Kligins Biedrība "Jūras zirgi"
23 Enija Kažociņa 4 2012 Lendija 2008 LS Levantos I Dzidzis DAIGA PAVILONE Zirga Sapnis
24 Loreta Elere 4 2011 Vinny-M 2012 LS Maksimilijāns Profets Lolita Purmale Zirga Sapnis
25 Andra Janere 4 2013 Palladium 2012 LS Paparaci Bembijs Mārīte Škapare Lejnieku JSK
26 Patrīcija Paula Lazdāne 3 2005 Boržomi 2016 ponijs Žirafis Bora Mārīte Škapare Lejnieku JSK
27 Laura Keire 4 2014 Mimika 1999 ESP     D.Laizāne JSK Gongs
28 Marta Kapusto 4 2012 Rati (Ledene) 2013 ESP     D.Laizāne JSK Gongs
29 Laima Lakoviča-Lakovica 5 2013 Kursa 2008 PV Bambīno   SIA Mālnieki Mēmeles JSK
30 Elizabete Erkmane 6 2007 Rāfal 2015 IV Rajur Apollo Ivars Kligins Biedrība "Jūras zirgi"
31 Karlīna Raiskuma 6 2007 Deep Purple 2007 LV Dancing Princ   Ivars Kligins Biedrība "Jūras zirgi"
32 Patrīcija Ločmele 4 2009 Lords 2004 LS Līvs Magija Edijs Majors Lielkažoki-1
33 Inese Nikolajeva 4 2008 Sofija Safīra 2014 LSB Starts LS1820 Fināls L1429 Laine Orbidāne JSK Azarts
34 Līva Mervina 4 2009 Gulivers 2007 LS Granīts Dialogs Līga Mervina Zirguskola
35 Esmeralda Meļķe 4 2009 Electra Airy 2017 SK Eksperts Hamlets Laima Kondratoviča Zirguskola
36 Līga Šarkovska 8 1994 Lesperance 2014 LS Lev Daimond Ronijs Vinters Dita Vērdiņa z/s Ekvi
37 Olīvija Vaska 4 2013 Mimika 1999 ESP     D.Laizāne JSK Gongs
38 Elizabete Šamarova 5 2014 Jota 2006 PV Bambīno   SIA Mālnieki Mēmeles JSK
39 Keitija Veilande 4 2009 Vinny-M 2012 LS Maksimilijāns Profets Lolita Purmale Zirga Sapnis
40 Amēlija Mia Makrekova 4 2012 Lendija 2008 LS Levantos I Dzidzis DAIGA PAVILONE Zirga Sapnis
41 Megija Upeniece 4 2014 Palladium 2012 LS Paparaci Bembijs Mārīte Škapare Lejnieku JSK
42 Elēna Sabule 6 2009 Kolibri 2016 POK     Inita Kligina Biedrība "Jūras zirgi"
43 Emīlija Erkmame 5 2014 Tinike 2007 POK     Ivars Kligins Biedrība "Jūras zirgi"
44 Anna Zemīte 6 2011 Rāfal 2015 IV Rajur Apollo Ivars Kligins Biedrība "Jūras zirgi"
45 Letīcija Berovska 6 2011 Deep Purple 2007 LV Dancing Princ   Ivars Kligins Biedrība "Jūras zirgi"
46 Sofija Vingre 4 2012 Lendija 2008 LS Levantos I Dzidzis DAIGA PAVILONE Zirga Sapnis
47 Madara Pāla 4 2011 Rati (Ledene) 2013 ESP     D.Laizāne JSK Gongs
48 Marta Nusberga 6 2013 Rāfal 2015 IV Rajur Apollo Ivars Kligins Biedrība "Jūras zirgi"

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX