Rezultāti : KONKŪRS : KONKŪRS 2021 : 1.08.2021. “DROSTALU SACENSĪBAS KONKŪRĀ 2021” - „Drostalās”, Iecavas pag. :

Maršruts Nr.2 - Šķēršļu augstums 60 cm. (Art. 238.1.1.). Sacensības bez laika uzskaites, tiks apbalvoti ar rozetēm un diplomiem visi dalībnieki, kas veikuši maršrutu bez soda punktiem

 
“DROSTALU SACENSĪBAS KONKŪRĀ 2021”
1.08.2021. „Drostalās”, Iecavas pag.
Maršruts Nr.2 - Šķēršļu augstums 60 cm. (Art. 238.1.1.).   Sacensības bez laika uzskaites, tiks apbalvoti ar rozetēm un diplomiem visi dalībnieki, kas veikuši maršrutu bez soda punktiem
60cm Aptuvenais sākums 12.00
  Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
1 Anna Šellere 7 1996 Mio Kapaza Z 2016 Zangershei Marome NW Quidam De Revel S. Šorņikova-Blīgzna JSK"Telfas"
2 Laura Sarvuta 7 1996 Kolsteins Obolensky 2010 Welsa Kooijuster Samme Pitchwood Moonshine L. Sarvuta JSK EquiLat
3 Agate Jefremova 8 1998 Queen Calypso K 2016 LS Quel Craneur Le Cowando Agate Jefremova Zirga Sapnis
4 Līva Mervina 4 2009 Gulivers 2007 LS Granīts Dialogs Līga Mervina Zirguskola
5 Laima Kondratoviča 1 1993 Electra-Airy 2017 SK     Laima Kondratoviča Zirguskola
6 Eva Elizabete Zariņa 6 2006 Rāfal 2015 IV Rajur Apollo Ivars Kligins Biedrība "Jūras zirgi"
7 Kate Zaumane 4 2008 Akapella 2007 LS Audi Quattro Pedro Linda Arāja SK "Drostalas"
8 Annija Vilde 4 2009 Lords 2004 LS Līvs Magija Edijs Majors Lielkažoki-1
9 Anna Puškina 8 1978 Bella 2015 --- Lord Perseus Lords Anna Puškina SK "Drostalas"
10 Sintija Semenkova 1 1996 Toledo 2008 POK Tornado Dallass E.Treija JSK Kriķi
11 Kristiāna Kadaša 3 2005 Bella Donte 2011 LS Gvidons Bertran Maija Briška Tukuma JSK
12 Evita Buša 8 2003 Vikija 2008 LSB Vivats Volts Evita Buša JSK Princis
13 Alisa Mitina 1 1991 Lord Locksley 2017 LS Landskron Kalderons Valentīns Mitins JK Erceni
14 Krista Kivilande 1 1997 Lord Wander 2010 LS Lords Velūrs Raivis Dzjamko Zirga Sapnis
15 Liāna Miezīte 4 2009 Fokus 2010 LT Boevoy poryadok Labinsk Tatjana miezīte Zirga Sapnis
16 Marija Kiričenko 6 2008 Strux Shakira 2007 Zp Power Boy RP112 Lorimer RNF49 Jeļena Zēberga JSK Gongs
17 Velta Krustiņa 3 2004 Agriano 2017 LS Akapulko Gigants Dz.Peipāne GKSPORT
18 Anna Fromane 4 2010 Kakao 2013 LS Kadilak Calano II B.Bļodniece Tīraines staļļi
19 Ramona Ance Migliniece 3 2004 Versaļa 2015 LS Volframs II Rafaels Harijs Puga JSK Īriss
20 Grēta Zālīte 4 2009 Charīsma 2013 LV Colard Salana-Radiants H.Vaivade JSS Kleisti
21 Alisa Mitina 8 1991 Lord Locksley 2017 LS Landskron Calido I Valentīns Mitins JK Erceni
22 Gabriela Dora Žuromska 5 2011 Eiro 2004 POK Eho Ahpel 434 Edīte Žvīgule JSK Īriss
23 Elizabete Borovkova 4 2007 Silvers 2012 LS Sidrabs Ronijs Vinters Inese Lipska JSK Eridana
24 Melisa Miķelsone 6 2005 Meška 2012 -     A.Šneidere Zirgaudzētava Kocēni
25 Anta Spangere 8 1990 Domino 2009 - - - Indra Ropāja JSK"Telfas"
26 Liāna Dukāte 3 2004 Rocky 2016 LS Rituāls Passi Liāna Dukāte JSK"Telfas"
27 Aleksella Rukavišņikova 3 2006 Crystal Cloud 2010 Latvijas s Kadilak Lait Luna Andra Šteinberga Agates Sports
28 Māra Ozoliņa 1 1980 Pitagors 2012 KR Princis Rexona Inese Ruskule Z/S Tīraines Staļļi
29 Loreta Steļmačonoka 5 2010 Tornado 2005 POK Toniks Pegas S.Steļmačonoka JSK Gongs
30 Ksenija Šišļaņikova 7 2006 Paloma 2001 LS Poju Miltons O.Šišļaņikova JSK"Telfas"
31 Laura Bārtule 6 2011 Princes 2006 FSP     D.Laizāne JSK Gongs
32 Enija Kukaine 6 2011 Rati (Ledene) 2013 Igaunijas     D.Laizāne JSK Gongs
33 Monta Garā 5 2010 Džonijs 2012 PV Džimmijs Bambīno SIA Mālnieki Mēmeles JSK
34 Aiva Moroza 3 2006 Abel-Nemo 2013 Akhalteke     D. Moroza Mēmeles JSK
PĀRTRAUKUMS 7 MINŪTES            
35 Santa Šorņikova-Blīgzna 7 1995 Mio Kapaza Z 2016 Zangershei Marome NW Quidam De Revel S. Šorņikova-Blīgzna JSK Zāgkalni
36 Luīze Vilāne 4 2008 Leandra 2010 LS Lebrons R. Adermie 58 Inga Kadeka-Harkova Z/S Tīraines Staļļi
37 Olga Šellere 7 1969 Cardony 2017 LS Calliano Donnerbube II Guna Avika JSK"Telfas"
38 Beatrise Balama 3 2004 Rošē 2008 LS Regress Horeograf 33 zs Erlain JJS
39 Veronika Rimjane 4 2008 Rum Liko 2013 LS Rūzvelts Lobby-B Anita Blauberga Rāmavas Muižas stallis
40 Gunita Berkmane 1 1986 Lupīna 2015 LS Laso Pilot-K Dārtes zirgi Biedrība "Dārtes zirgi"
41 Esmeralda Meļķe 4 2009 Electra Airy 2017 SK Eksperts Hamlets Laima Kondratoviča Zirguskola
42 Nikola Moora 4 2008 Aprika   LS     Nella Moora JK Ropaži
43 Liene Čeika 4 2007 Terminātors 2016 LS Tullamors Carleone Mārīte Škapare Lejnieku JSK
44 Samanta Barauska 3 2006 Leksuss 2006 LS Lagerfeld Rufijs Mārīte Škapare Lejnieku JSK
45 Gabriela Nākmane 4 2010 Palladium 2012 LS Paparaci Bembijs Mārīte Škapare Lejnieku JSK
46 Patrīcija Paula Lazdāne 3 2005 Boržomi 2016 ponijs Žirafis Bora Mārīte Škapare Lejnieku JSK
47 Kristiāna Strode 3 2006 Debija 2013 Latvijas s Dancing Princ   Marina Žagata Ekvi
48 Kristiāna Kravale 5 2011 Rikarda 2008 velsas pon     Daiga Podēna ZBZ Premium Club
49 Marta Kravale 4 2009 Safirs 2011 LS Sapards Deriks Daiga Podēna ZBZ Premium Club
50 Guntars Trautmanis 7   Seidy 2015 LV Saimons   kristine Trautmane ZBZ Premium Club
51 Marta Račkovska 2 2001 Sers Rikijs 2015 Latvijas Sapards Saldo Imants Dreiblats Tukuma JSK
52 Katrīna Diļevka 4 2009 Avatars 2014 LSB Abats Valdajs M.Parfianovičs SK "Drostalas"
53 Vizma Teilāne 1 1971 Loverija 2008 LS Ladiesman Vitāra Vizma Teilāne SK "Drostalas"
54 Sintija Semenkova 1 1996 A Casino Cash 2017 LS Avento Calando IV Krists J. Sakne JSK Kriķi
55 Alise Niedre 3 2005 Paris Hilton 2010 LS Pedro Latango I. Gribule Mēmeles JSK
56 Līva Pūre 3 2003 Claudia 2016 Latvijas Calliano Lear Ivars Kozlovskis JSK Princis
57 Elīza Suhorukova 3 2004 Chico's Girl 2017 LS Chevers Kadilak Anita Blauberga Rāmavas Muižas stallis
58 DAIGA MEĢE 8   Kefaļ 2010 Hanover Kovbojs Halif Daiga Meģe ELĪNAS STAĻĻI
59 Džuljeta Jēkabsone 2 2002 Cherkes 2014 Latvijas Chelders Kaļavados R.Šteinbergs JSK Kriki
60 Katrīna Kelmere 4 2008 Creme Brulee 2016 Latvijas s Kolibri Rinaldo Z/S Rieksti Zagkalni ZS
61 Patrīcija Dzirniece 0   Passo 2006 LS Pipars Stasis L.L.Leinerte RJSK
62 Adriāna Kukele 6 2006 Rāfal 2015 IV Rajur Apollo Ivars Kligins Biedrība "Jūras zirgi"
63 Karlīna Dzirniece 0   Nirvana 2013 BWP Hunter Cendics - Giedrius Butkus RJSK
64 Anete Ance Berkmane 4 2007 Landess 2014 LS Laso Disko Dārtes zirgi Biedrība "Dārtes zirgi"
65 Karlīna Monika Ulme 4 2007 Leisa 2017 LS Leopolds SultānsL1591 Maija Mačevska JSK Equus Cordis
66 Poļina Obrazeja 6 2009 Deep Purple 2007 LV Dancing Princ   Ivars Kligins Biedrība "Jūras zirgi"
67 Marina Pogodina 7 2003 Kolibri 2016 POK     Inita Kligina Biedrība "Jūras zirgi"
68 Anna Linda Dzene 3 2005 Sofija Safīra 2014 LSB Starts LS1820 Fināls L1429 Laine Orbidāne JSK Azarts
69 Karlīna Dzene 4   Āris 2012 LS Ako   S.Fjodorova JSK EquiLat
70 Paula Evelīna Kauliņa 4 2008 Kenas 2013 ZHM Karsas Aidas R.Bergman JSK Gongs
71 Patrīcija Ločmele 4 2009 Lords 2004 LS Līvs Magija Edijs Majors Lielkažoki-1
72 Daniela Rimjane 4 2012 Rum Liko 2013 LS Rūzvelts Lobby-B Anita Blauberga Rāmavas Muižas stallis
73 Evita Jansone 8 2002 Penelope Cruz 2016 LS Perkins Power Calando IV E. Jansone JSK Princis
74 Katrīna Poļakova 4 2009 Sharon163 2006 -     Andrejs Poļakovs Biedrība "Dārtes zirgi"
75 Amanda Bernharde 2 1999 Quantum Prince 2016 LS Quel Craneur Pilaro Vita Roze JSK Drostalas
76 Baiba Brokāne     Milky Way           JSK Princis

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX