Rezultāti : KONKŪRS : KONKŪRS 2021 : 1.08.2021. “DROSTALU SACENSĪBAS KONKŪRĀ 2021” - „Drostalās”, Iecavas pag. :

Maršruts Nr.3a - Šķēršļu augstums 80 cm.(Art. 238.1.1) Sacensības, bez laika uzskaites, ar vienu pārlekšanu uz laiku

 
Aptuvenais sākums 15.00
“DROSTALU SACENSĪBAS KONKŪRĀ 2021”
1.08.2021. „Drostalās”, Iecavas pag.
Maršruts Nr.3a - Šķēršļu augstums 80 cm.(Art. 238.1.1)  Sacensības, bez laika uzskaites,  ar vienu pārlekšanu uz laiku
  Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
1 Aleksa Laura Kļaviņa 3 2005 Rubelhali 2017 LS Rainy Day Blues Legato I.Amoliņš JSK Lejnieki
2 Evita Jansone 8 2002 Penelope Cruz 2016 LS Perkins Power Calando IV E. Jansone JSK Princis
3 Katrīna Poļakova 4 2009 Sharon163 2006 -     Andrejs Poļakovs Biedrība "Dārtes zirgi"
4 Amanda Bernharde 2 1999 Quantum Prince 2016 LS Quel Craneur Pilaro Vita Roze JSK Drostalas
5 Karlīna Dzene 4   Āris 2012 LS Ako   S.Fjodorova JSK EquiLat
6 Laura Bārtule 6 2011 Princes 2006 FSP     D.Laizāne JSK Gongs
7 Enija Kukaine 6 2011 Rati (Ledene) 2013 Igaunijas     D.Laizāne JSK Gongs
8 Loreta Steļmačonoka 5 2010 Tornado 2005 POK Toniks Pegas S.Steļmačonoka JSK Gongs
9 Marija Kiričenko 6 2008 Strux Shakira 2007 Zp Power Boy RP112 Lorimer RNF49 Jeļena Zēberga JSK Gongs
10 Linda Josta 1 1990 Devilstone 2016 - Dombras Menson Daniela Caunīte JSK Royal Sport
11 Betija Broka 4 2007 Fortūna 2005 LWB Fabiāns Rapsis Iveta Kroiča Veti Active
12 Linards Brikulis 3 2006 Ingvers 2002 LWB Inguss Irtišs Sarmite Strazdina Veti aCTIVE
13 Līva Pūre 3 2003 Claudia 2016 Latvijas Calliano Lear Ivars Kozlovskis JSK Princis
14 Elīza Suhorukova 3 2004 Chico's Girl 2017 LS Chevers Kadilak Anita Blauberga Rāmavas Muižas stallis
15 VIKTORIJA DŪMIŅA 2 2001 ERAGONS 2011 Latvijas s EIRO   IVETA DŪMIŅA ELĪNAS STAĻĻI
16 Elīza Golubeva 3 2005 Saiga 2009 Latvijas Sedans - Krista Kristiāna Kij JSK Levade
17 Monta Vilcāne 4 2010 Moda 2012 LS Mondeo Don Weltmeyer Z/S Aragva JSK Zelta Pakavs
18 Agate Jefremova 8 1998 Queen Calypso K 2016 LS Quel Craneur Le Cowando Agate Jefremova Zirga Sapnis
19 DĀVIS JASIS 8 2002 DENVERA 2008 LV Dimants Dante LIVS IEVA JASE Biedrība "Ūsiņš"
20 Velta Krustiņa 3 2004 Agriano 2017 LS Akapulko Gigants Dz.Peipāne GKSPORT
21 Amanda Bērziņa 2 2002 A Candy Crush 2017 LSK Argvandello - Anna Beļska Seile Z/S PRIEŽKALNI
22 Elizabete Borovkova 4 2007 Silvers 2012 LS Sidrabs Ronijs Vinters Inese Lipska JSK Eridana
23 Melisa Miķelsone 6 2005 Meška 2012 -     A.Šneidere Zirgaudzētava Kocēni
24 Anta Spangere 8 1990 Domino 2009 - - - Indra Ropāja JSK"Telfas"
25 Vanessa Samuševa 3 2004 Luciano 2013 LT     Dina Majauska JSK"Telfas"
26 Tamāra Samuševa 8 1938 Aragon K 2015 LS Amor-Leo Kaptein Premium Tamāra Samuševa JSK"Telfas"
27 Liāna Dukāte 3 2004 Rocky 2016 LS Rituāls Passi Liāna Dukāte JSK"Telfas"
PĀRTRAUKUMS 7 MINŪTES
28 Katrīna Duka 8 2000 Avellyna De Madame 2014 Latvijas Avellynus Donnerbube II L.Duka JSK EquiLat
29 Darja Starikova 7 2002 Dortmunde 2015 LWB Daramis It's Me Du Mesnil Ilona Drikina JSK EquiLat
30 Alise Brikule 3 2005 Ingvers 2002 LWB Inguss Irtišs Sarmite Strazdina Veti Active
31 Beatrise Balama 3 2004 Rošē 2008 LS Regress Horeograf 33 zs Erlain JJS
32 Gunita Berkmane 1 1986 Lupīna 2015 LS Laso Pilot-K Dārtes zirgi Biedrība "Dārtes zirgi"
33 Agnese Tišuņina 8 2004 Aberdīns 2017 LS Avelinus C Bonoparte LV Anita Blauberga Z/S Tīraines Staļļi
34 Nikola Moora 4 2008 Aprika   LS     Nella Moora JK Ropaži
35 Elizabete Karjuse 3 2003 Clinker 2014 LS Colard Ishor Edmunds Karjuss JK Ropaži
36 Guntars Trautmanis 7   Seidy 2015 LV Saimons   kristine Trautmane ZBZ Premium Club
37 Elvita Prokofjeva 8 1995 Cool Boy 2011 LV Centuryo Libertino Daiga Podena ZBZ Premium Club
38 Marta Kravale 4 2009 Safirs 2011 LS Sapards Deriks Daiga Podēna ZBZ Premium Club
39 Marta Račkovska 2 2001 Sers Rikijs 2015 Latvijas Sapards Saldo Imants Dreiblats Tukuma JSK
40 Daniels Krūze 1 2002 Con Liberty 2015 LS Consensus Libertino Melana Krūze Īriss
41 Adriana Krūze 3 2004 Kaberne 2010 Nav noteik -Akvamarin -Viola Melana Krūze JSK Īriss
42 Vizma Teilāne 1 1971 Loverija 2008 LS Ladiesman Vitāra Vizma Teilāne SK "Drostalas"
43 Sintija Semenkova 1 1996 A Casino Cash 2017 LS Avento Calando IV Krists J. Sakne JSK Kriķi
44 Līva Pūre 3 2003 Voda 2014 - Fredis Star Wolkenstein II Līva Pūre JSK Princis
45 Alise Niedre 3 2005 Paris Hilton 2010 LS Pedro Latango I. Gribule Mēmeles JSK
46 Agate Grantiņa 3 2006 Saiga 2009 Latvijas Sedans - Krista Kristiāna Kij JSK Levade
47 Katrīna Kelmere 4 2008 Creme Brulee 2016 Latvijas s Kolibri Rinaldo Z/S Rieksti Zagkalni ZS
48 Sigita Gaurača 8 1999 Perdona van't Goemanshof 2015 BWP Vigo d'Arsouilles Heartbreaker Sigita Gaurača AS Agrofirma Tērvete
49 Patrīcija Dzirniece 0   Passo 2006 LS Pipars Stasis L.L.Leinerte RJSK
50 Karlīna Dzirniece 0   Nirvana 2013 BWP Hunter Cendics - Giedrius Butkus RJSK
51 Krista Bušere 1 1989 Capelle 2009 Latvijas s Captain Zeb-Element ZV1 Guntars Sūniņš JSK Zāgkalni
PĀRTRAUKUMS 7 MINŪTES

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX