Rezultāti : KONKŪRS : KONKŪRS 2021 : 1.08.2021. “DROSTALU SACENSĪBAS KONKŪRĀ 2021” - „Drostalās”, Iecavas pag. :

Maršruts Nr.3b - Šķēršļu augstums 80 cm.(Art. 238.1.1) Sacensības, bez laika uzskaites, ar vienu pārlekšanu uz laiku

 
“DROSTALU SACENSĪBAS KONKŪRĀ 2021”
1.08.2021. „Drostalās”, Iecavas pag.
Maršruts Nr.3b - Šķēršļu augstums 80 cm.(Art. 238.1.1)  Sacensības, bez laika uzskaites,  ar vienu pārlekšanu uz laiku
  Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
1 Liene Čeika 4 2007 Terminātors 2016 LS Tullamors Carleone Mārīte Škapare Lejnieku JSK
2 Aleksandrs Šakurovs 1 1983 Larise 2016 - Eldorado Darise - RJSK
3 Daniela Caunīte 2 2002 Devilstone 2016 - Dombras Menson Daniela Caunīte JSK Royal Sport
4 Lana Maļejeva 3 2005 Aragva 2015 LATV A Challe Rae Grand Libero Z/S Aragva JSK Zelta Pakavs
5 Karlīna Monika Ulme 4 2007 Leisa 2017 LS Leopolds SultānsL1591 Maija Mačevska JSK Equus Cordis
6 Laura Ziemele 3 2005 Junona 2005 LV Jumis Horist Ivars Kligins Biedrība "Jūras zirgi"
7 Adriāna Kukele 6 2006 Deep Purple 2007 LV Dancing Princ   Ivars Kligins Biedrība "Jūras zirgi"
8 Dita Sergejeva 2 1999 Queen Pearl 2015 LS Quel Craneur Pilaro Vita Roze JSK Drostalas
9 Ieva Katrīna Apalupa 7 1995 For For Agarde 2016 - Akapulko For Edition S.Melkina JK Erceni
10 Kristiāna Skudra 8 1999 Kolibri 2013 Latvijas Corall Loengrīns O.M.Maļinovska Biedrība "Ūsiņš"
11 Evita Buša 8 2003 Vikija 2008 LSB Vivats Volts Evita Buša JSK Princis
12 Martina Vaivara 4 2008 Sparta 2015 Latvijas s Saimons Panda Martina Vaivara Veti Active
13 Lauma Birzniece 7 1988 Caira Z 2017 ZANG Cicero Z Kannan Lauma Birzniece Veti Active
14 Evelīna Dronka 4 2009 Fortūna 2005 LWB Fabiāns Rapsis Iveta Kroiča Veti Active
15 Krista Kivilande 1 1997 Lord Wander 2010 LS Lords Velūrs Raivis Dzjamko Zirga Sapnis
16 Liāna Miezīte 4 2009 Fokus 2010 LT Boevoy poryadok Labinsk Tatjana miezīte Zirga Sapnis
17 Anna Fromane 4 2010 Kakao 2013 LS Kadilak Calano II B.Bļodniece Tīraines staļļi
18 Grēta Zālīte 4 2009 Charīsma 2013 LV Colard Salana-Radiants H.Vaivade JSS Kleisti
19 Laura Skuja 3 2004 Alba 2017 LS Aromāts Akts Anna Beļska Seile Z/S PRIEŽKALNI
20 Māra Ozoliņa 1 1980 Pitagors 2012 KR Princis Rexona Inese Ruskule Z/S Tīraines Staļļi
21 Kate Zaumane 4 2008 Akapella 2007 LS Audi Quattro Pedro Linda Arāja SK "Drostalas"
22 Sofija Baikulova 4 2008 Crystal Claud 2010 LV Langolds Lear A.Šteinberga Agates Sports
23 Madara Soma 2 2000 Grifons kings 2013 LS Gvidons Stolpegaardens Castello M.Soma JSK Eridana
24 Santa Vibāne 3 2004 Camelija 2016 LV Caraoki Calliano SIA Princis JSK Princis
25 Elizabete Masaļska 3 2005 Cadrills 2007 LWB Kapteinis Cukurs Leons SIA Princis JSK Princis
PĀRTRAUKUMS 7 MINŪTES            
26 Sindija Alksne 3 2005 Nipa 2012 Latvijas s Neapoļ Pikards SIA Princis JSK Princis
27 Aiva Moroza 3 2006 Abel-Nemo 2013 Akhalteke     D. Moroza Mēmeles JSK
28 Alise Alijeva 1 2001 Sandora 2015 LS Sultans Didzis Diāna Ščigoleva JSK Kriķi
29 Luīze Vilāne 4 2008 Leandra 2010 LS Lebrons R. Adermie 58 Inga Kadeka-Harkova Z/S Tīraines Staļļi
30 Evelīna Ğeidāne 3 2004 Dakāra 2003 LS Donnerbube II Calando IV SIA Mālnieki Mēmeles JSK
31 Beatrise Balama 3 2004 Avatars 2014 LSB Abats Valdajs M.Parfianovičs JJS
32 Liene Čeika 4 2007 KALĒNA 2010 LS Carleone Don Weltmeyer M Škapare Lejnieku JSK
33 Gabriela Nākmane 4 2010 Palladium 2012 LS Paparaci Bembijs Mārīte Škapare Lejnieku JSK
34 Samanta Barauska 3 2006 Leksuss 2006 LS Lagerfeld Rufijs Mārīte Škapare Lejnieku JSK
35 Šarlina Matuzone 3 2004 Gvidons juniors 2009 LS Gvidons Valsis Mārīte Škapare Lejnieku JSK
36 Aleksandra Blauberga 3 2003 Nikole 2013 LS Neapoļ Kapteinis Cukurs SIA Princis JSK Princis
37 Natalija Agarkova 8 1987 Melodija 2015 LS Madrepors Apollo Natalija Agarkova Mežstrazdiņi
38 Megija Milne 3 2006 Lirika 2017 LS LAVILONS Querides Sarmite Strazdina Veti Active
39 Lauma Kociņa 4 2008 Larkenda 2015 LV Lavilons Querides Sarmīte Strazdiņa Veti Active
40 Viktorija Afanasjeva 3 2005 Conceta 2015 LWD Caraoki Calliano SIA Princis JSK Princis
41 Kellija Kārkliņa 3 2005 Laplada 2014 LWB Leksus - K.Kārkliņa Rīgas JSK
42 Aleksandrs Šakurovs 1 1983 Jakobin 2000 - - - - RJSK
43 Zane Adiene 8 1994 Alsu 2009 LS Ado Sedans Maruta Saudorga JSK"Telfas"
44 Laura Ziemele 3 2005 Cinderella 2016 LV Ciklons Bjornhojgard Gibson Inita Kligina Biedrība "Jūras zirgi"
45 Sintija Semenkova 1 1996 Toledo 2008 POK Tornado Dallass E.Treija JSK Kriķi
46 Patrīcija Loreta Salcēviča 4 2007 Moda 2012 LATV Mondeo Don Weltmeyer Z/S Aragva JSK Zelta Pakavs
47 Dita Vērdiņa 1 1991 Lesperance 2014 LS Lev Daimond Ronijs Vinters Dita Vērdiņa Ekvi

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX