Rezultāti : KONKŪRS : KONKŪRS 2021 : 1.08.2021. “DROSTALU SACENSĪBAS KONKŪRĀ 2021” - „Drostalās”, Iecavas pag. :

Maršruts Nr.4 - Šķēršļu augstums 100cm līdz 110cm. Maršruts- Art 269.1.2. akumulācijas sacensības ar pieaugošu grūtību

 
“DROSTALU SACENSĪBAS KONKŪRĀ 2021”
1.08.2021. „Drostalās”, Iecavas pag.
Maršruts Nr.4 - Šķēršļu  augstums 100cm līdz 110cm. Maršruts- Art 269.1.2. akumulācijas sacensības ar pieaugošu grūtību
Aptuvenais sākums 19.00
  Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
1 Signe Melkina 7 1994 For Agarde 2016 LS Akapulko For Edition S.Melkins JSK EquiLat
2 Lauma Birzniece 7 1988 Derlano van Pamel 2014 BWB Douglas Indoctro L.Birzniece Veti Active
3 DĀVIS JASIS 8 2002 DENVERA 2008 LV Dimants Dante LIVS IEVA JASE Biedrība "Ūsiņš"
4 Vanessa Samuševa 3 2004 Luciano 2013 LT     Dina Majauska JSK"Telfas"
5 Tamāra Samuševa 8 1938 Aragon K 2015 LS Amor-Leo Kaptein Premium Tamāra Samuševa JSK"Telfas"
6 Zane Jurēvica 8 1994 Lesperance 2014 LS Lev Daimond Ronijs Vinters Dita Vērdiņa z/s Ekvi
7 Kellija Kārkliņa 3 2005 Laplada 2014 LWB Leksus - K.Kārkliņa Rīgas JSK
8 Zane Adiene 8 1994 Alsu 2009 LS Ado Sedans Maruta Saudorga JSK"Telfas"
9 Madara Soma 2 2000 Grifons kings 2013 LS Gvidons Stolpegaardens Castello M.Soma JSK Eridana
10 Santa Vibāne 3 2004 Camelija 2016 LV Caraoki Calliano SIA Princis JSK Princis
11 Aleksandra Ščigoleva 1 2002 Sandora 2015 LS Sultans Daro Diāna Ščigoleva JSK Kriķi
12 Liāna Stulpiņa 3 2003 Didy 2014 LS Danzis Akots Līga Stulpiņa JSK Eridana
13 Beāte Broliša 8   Darty 2006 LS De Fiero V. Rotore Beāte Broliša JSK Gongs
14 Elizabete Karjuse 3 2003 Clinker 2014 LS Colard Ishor Edmunds Karjuss JK Ropaži
15 Liene Čeika 4 2007 KALĒNA 2010 LS Carleone Don Weltmeyer M Škapare Lejnieku JSK
16 Šarlina Matuzone 3 2004 Gvidons juniors 2009 LS Gvidons Valsis Mārīte Škapare Lejnieku JSK
17 Līva Pūre 3 2003 Voda 2014 - Fredis Star Wolkenstein II Līva Pūre JSK Princis
18 Elfrīda Baradovska 3 2005 Sir Stanwell 2002 OLD Sergeant Pepper Oldtimer Elfrīda Baradovska JSK Gongs
19 Lāsma Voskoboiņikova 3   Varbūtība         Elīna Jekale JSK Gongs
20 Madara Zīrapa 4   Barboletta         M.Zīrapa JSK Gongs
21 Signe Melkina 7 1994 Adelanto 2015 LS Alfanss Dimants M. Gaujēna JSK EquiLat
22 Aleksandra Blauberga 3 2003 Nikole 2013 LS Neapoļ Kapteinis Cukurs SIA Princis JSK Princis
23 Sigita Gaurača 8 1999 Perdona van't Goemanshof 2015 BWP Vigo d'Arsouilles Heartbreaker Sigita Gaurača AS Agrofirma Tērvete
24 Klinta Laura Vilcāne 1 1997 Aragva 2015 LATV A Challe Rae Grand Libero Z/S Aragva JSK Zelta Pakavs
25 Karlīna Monika Ulme 4 2007 Mokka 2014 LS     Anita Tašiņa JSK Equus Cordis
26 Laura Ziemele 3 2005 Junona 2005 LV Jumis Horist Ivars Kligins Biedrība "Jūras zirgi"
27 Amanda Bernharde 2 1999 Queen Pearl 2015 LS Quel Craneur Pilaro Vita Roze JSK Drostalas
28 Lauma Kociņa 4 2008 Larkenda 2015 LV Lavilons Querides Sarmīte Strazdiņa Veti Active
29 Megija Milne 3 2006 Lirika 2017 LS LAVILONS Querides Sarmite Strazdina Veti Active
30 Vanessa Samuševa 3 2004 Eldorada 2011 LT Elbrusas Edelveis Tamāra Samuševa JSK"Telfas"

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX