Rezultāti : IEJĀDE : IEJĀDE 2021 : 11.09.2021. LATVIJAS JĀTNIEKU SPORTA DIENU SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ - Kleisti, Rīga :

Starta kārtība - I manēža (Lielā balva, Vidējā balva, Mazā balva, Shēma Nr.3, Shēma Nr.2, Shēma No.1A)

LATVIJAS JĀTNIEKU SPORTA DIENU SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ

    11.09.2021. SC Kleisti, Rīga                

STARTA PROTOKOLS – I manēža

  Lielā balva (2021) /100.-,70.-, 50.-/
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
9,00 1 Elza Zaķe PA 1991 A Splash Of Class 2009 Westf Arthur Grannus SIA Laksta SK "Drostalas"
9,08 2 Raimonda Palionytė PA 1985 Bavaras 2008 TRAK Baitas Plius Verdenas R. Palionytė Lietuva
9,16 3 Terēze Rozenberga PA 1984 Kivi 2002 LS Calano II Vintas Juris Mežnieks JSK Mežstrazdiņi
9,24 4 SANDRA SYSOJEVA PA 1983 Jack Daniels 2013 Rheinlande Charmeur Florestan I Sandra Sysojeva ŽIRGU PASAULIS
Pārtraukums 15 min., apbalvošana zirgos  
                         
  Vidējā balva Nr.I  (2021) /70.-,50.-,40.-/
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
9,47 1 Sintija Elizabete Apsīte J 2004 De Lordo 2006 LS De Fiero Daims S.Dombrovska JSK "Reiteri"
9,55 2 Linda Josta PA 1990 Baily 2011 DE Belissimo M Pikor Jolanta Dukaļska JSK Royal Sport
10,03 3 Tatjana Malikova PA   Salano 2013 WB San Amour Levantos I Raimonds Ruķeris RJSK
    Pārtraukums 15 min., apbalvošana zirgos            
  Mazā balva (2021) /70.-, 50.-,40.-/
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
10,26 1 Everita Daubure PA 1998 Lemann 2007 OLD Levantos I Amadeuss A.Mangale LSVK "Harmonija"
10,34 2 Inga Pērkona PA 1983 F.B.I 2010 KWPN Jazz OO Seven Inga Pērkona Baltic Equestrian Team
10,42 3 Ilva Lazdiņa JJ 2000 Flamenco 2010 RZ Fleury Feinsinn A.Mainiece LSVK "Harmonija"
10,50 4 Indra Gabaliņa PA 1971 Aston Martin 2013 LS Arsenāls Monsoro Indra Gabaliņa JSS Kleisti
10,58 5 SANDRA SYSOJEVA PA 1983 FOUND BOY 2014 Oldenburg Foundation Furstenball Sandra Sysojeva ŽIRGU PASAULIS
11,06 6 Sintija Elizabete Apsīte J 2004 Rhadamanthus 2008 LS Rohdiamant Samba Hit S.Dombrovska JSK "Reiteri"
11,14 7 Diana Suvorova PA 1978 Cardello 2013 LS Cadillac Donnerbube II A.Oskins LSVK "Harmonija"
11,22 8 Everita Daubure PA 1998 Kali Deila 2014 LS Condor Don Weltmeyer A.Mangale LSVK "Harmonija"
   
    Pārtraukums 15 min., apbalvošana zirgos            
                         
  Shēma Nr.3- Preliminary Competition Test – Juniors (2021) (Juniori;  „Open”) /50.-,40.-30.-/
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
11,45 1 Anda Cukermane J 2005 Roxandra 2008 LS Rubin Class Don Weltmeyer Antra Cukermane GREEN HORSE
11,53 2 Letīcija Politere J 2004 Kalando 2012 LS Calano II Legato SIA "HM Agro" LLU
12,01 3 Stefanija Mechetina J 2006 SAN DIAMANTINO 2009 OLD San Amour Diamond Hit Alexander Mechetin JSS Kleisti
12,09 4 Barbora Jakilaitė J 2004 What A Man MP 2015 DWB     Barbora Jakilaitė ŽIRGU PASAULIS
12,17 5 Jeļena Petrova OC 1987 Radiante SG 2011 Andalūzija Naviero SG Ecuador XI Jelena Petrova JK Erceni
12,25 6 Elza Zaķe OC 1991 Coco Chanel 2011 LWB Karnetto Hamlets Gita Zaķe SK "Drostalas"
12,33 7 Mārīte Dāvidsone OC 1992 Falestra 2014 -     Natālija Šakurova RJSK
12,41 8 Anna Marija Romašečkina OC 1995 Lola 2010 LS Levantos I Levis Anna Romašečkina RJSK
12,49 9 Gundega Krīgere OC 1986 Cauper Currency 2014 LS Coleo Calvados 87 Inita Krīgere GKSPORT
12,57 10 Everita Daubure OC 1998 Russian Gold 2015 LS Rainy Day Blues Princis D.Druva-Krūte LSVK "Harmonija"
Pārtraukums 10 min.            
13,15 11 Anda Cukermane J 2005 Rafaēls 2009 LS Rubin Class Donnerbube II Antra Cukermane GREEN HORSE
13,23 12 Letīcija Politere J 2004 Laso 2005 LS Lords Stasis LLU LLU
13,31 13 Iveta Daubure OC 1970 Donrado 2006 LS Dimants Dante Didzis A.Mainiece LSVK "Harmonija"
13,39 14 Gunita Šumska-Žagata OC 1984 Dustinov V 2008 KWPN Ustinov Amaretto I Gunita Šumska-Žagata Z/s Lielceri
13,47 15 Kristiāna Politere OC 1982 Lupe 2010 LS Lacapo Pikards SIA "HM Agro" LLU
13,55 16 Sanita Auniņa OC   Lambordžini 2009 LS Latvāns Bastejs Gita Zaķe JSS Kleisti
14,03 17 Tatjana Malikova OC   Bartolomeo 2014 OLD Beaulieu Ako Raimonds Ruķeris RJSK
14,11 18 Ennī Žuka OC 1993 Lausks 2013 LWB Lakmuss Stolpegardens Castello Diāna Kazina JSK Temperaments
    Pārtraukums 30 min., apbalvošana  zirgos            
                         
  Shēma Nr.2- Team Competition Children Test (2020) /20x60m/ (Amatieri; „Open”) /40.-,30.-,20.-/
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
14,50 1 Everita Daubure OC 1998 Burshy 2008 -     A.Mangale LSVK "Harmonija"
14,57 2 Deina Zalāne OC 2003 La Valetta 2015 LS Land Cruiser Vintas Dagnija Zalāne JK Erceni
15,04 3 Elina b Rubene OC 2005 Lenn'Art 2015 LS Blesibergs Liwius   Nataļja Stepanova GKSPORT
15,11 4 Maksims Kadņikovs OC 1999 Lakmus 2010 LS Liverpuļ Avrora A. Bakhareva RJSK
15,18 5 Viktorija Kiveļonoka OC 1998 Donnerdarley 2015 LWB Donnerbube II Don Weltmeyer Viktorija Kivelonoka RJSK
15,25 6 Darja Brigida OC 1996 Lando 2005 LV Levo Arums Biedŗība "LJF" JSS Kleisti
15,32 7 Terēze Rozenberga OC 1984 Rostoka 2016 LS Rituāls Calano II Juris Mežnieks JSK Mežstrazdiņi
15,39 8 Kristiāna Ramiņa AM 1999 Kadija 2013 LS Kelvins Daions Daiga Ramiņa Tukuma JSK
15,46 9 Alise Muižniece OC 2004 Londay Light 2004 HAN Londonderry Airport Agnese Rozīte JSK Temperaments
15,53 10 Diāna Kazina Am 1987 Lausks 2013 LWB Lakmuss Stolpegardens Castello Diāna Kazina JSK Temperaments
16,00 11 Anastasia Bakhareva OC 1995 Volador PM 2015 PRE Ismaeli Revoltoso XXIX A. Bakhareva JSS Kleisti
16,07 12 Daiga Grāvīte Am 1978 Quenotte 2015 OLD Quinterus L Diamond Hit Daiga Grāvīte Z/s Lielceri
16,14 13 Keita Filatova Am 2001 Don Diamond 2009 LS Dunkans Don Weltmeyer   JSK "Reiteri"
16,21 14 Aiga Marčenoka Am 1985 Radimants 2013 LS Rhadamanthus Daims A.Marčenoka JSK "Reiteri"
16,28 15 Ieva Haitova Am 1997 Leģions 2012 LS Liedags Grims LLU LLU
16,35 16 Katrīne Pētersone Am 1988 Derlano Van Pamel 2015 -     Lauma Birzniece Veti Active
16,42 17 Zane Čeredņičenko Am 1991 Dežavu 2008 LW Don Fürst Žentas Linda Josta JSK Royal Sport
16,49 18 Everita Daubure OC 1998 Hercogs 2016 LS Hobart Hector A.Mainiece LSVK "Harmonija"
Apbalvošana SII AM, OC bez zirgiem
    Pārtraukums 20 min.            
                       
  Shēma No.1A- /20x40m/ (Poniju jātnieki ; Bērni; „Open”), zīmējums Nr.2 (Shēmu ir atļauts izpildīt arī atvieglotos darba rikšos, atļautas “vieglas”atsaites)
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
17,20 1 Jūlija Ravinska OC   Piligrim 2017 LV       JSK Laimīgais pakavs
17,24 2 Jūlija Čumbajeva J 2004 Ladies Boy 2007 LV Ladiesman Pajaco Anastasija Popova RJSK
17,28 3 Sabrina Itkina B 2008 Čibas 2014 LTU Čadas-S Chlora Jūlija Zaiceva RJSK
17,32 4 Marija Shirshova B 2012 Spartaks 20156   Simbols   Sirina hirshova  
17,36 5 Ksenija Leonova B 2009 Vejas 2016 LTU       JSK Laimīgais pakavs
17,40 6 Laima Kondratoviča PA 1993 Electra-Airy 2017 SK Eksperts Hamlets Laima Kondratoviča Zirguskola
17,44 7 Sofija Kaidanova B 2012 Teodor 2004 RISTAND     Julija Zaiceva JSK Laimīgais pakavs
17,48 8 Olga Niķe Am 1981 Hopefull 2012 KWPN Cardento Guidam Viktorija Baufale RJSK
17,52 9 Patrīcija Dalbiņa B 2008 Alfa Romeo 2005 - Aristei   - Tukuma JSK
17,56 10 Hella Grundule B 2007 Bono 2015 LS Bijūnas Sapards H.Grundule Tukuma JSK
18,00 11 Anna-Marija Ņikiforova B   Cardello 2013 LS Cadillac Donnerbube II A.Oskins LSVK "Harmonija"
18,04 12 Elīza Loca J 2006 Donrado 2006 Latvijas Dimants Didzis A.Mainiece LSVK "Harmonija"
18,08 13 Hanna Mālniece B 2010 Gvineta 2001 LS Gurman Ladors A.Mangale RJSK
18,12 14 Jasmīna Martinova B 2008 Čibas 2014 LTU Čadas-S Chlora Jūlija Zaiceva RJSK
18,16 15 Estere Bicāne B 2008 Alfa Romeo 2005 - Aristei   - Tukuma JSK
18,20 16 Sabīne Seimanova B 2007 Bono 2015 LS Bijūnas Sapards H.Grundule Tukuma JSK
18,24 17 Anastasija Naidenko B 2008 Silver Cannon 2011 ESH Silver Draem Lakmuss N. Naidenko RJSK
 

 

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX