Rezultāti : IEJĀDE : IEJĀDE 2021 : 11.09.2021. LATVIJAS JĀTNIEKU SPORTA DIENU SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ - Kleisti, Rīga :

Starta kārtība - II manēža (Grade 1, Shēma Nr.1)

LATVIJAS JĀTNIEKU SPORTA DIENU SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ

    11.09.2021. SC Kleisti, Rīga                

STARTA PROTOKOLS – II manēža

  Grade 1, Individual Test
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
8,30 1 Mareks Jedinaks PA 1974 Princis Narcis 2008 LWB Passi Nazjif Ritma Jedinaka Para Equestrian Support Fund
  Shēma Nr.1- Nacionālā shēma /20x40m/ (Bērni; Amatieri; „Open”), zīmējums Nr.1 /40.-,30.-,20.-/
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
8,40 1 Enija Albova OC 2005 Cvatra 2013 LWB Calliano Salana-Radiants Edgars Treibergs Para Equestrian Support Fund
     
  Shēma Nr.1- Nacionālā shēma /20x40m/ (Bērni; Amatieri; „Open”), zīmējums Nr.1 /40.-,30.-,20.-/
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
14,50 2 Marta Kalniņa B 2006 Poertoriko 2006 LW Poet Razmen Diāna Kokorēviča z/s Ekvi
14,56 3 Aleksandra Zaharenkova B 2007 Rochero 2016 LS Retro Stolpegårdens Castello D.Ramiņa AdventureRide
15,02 4 Anna Karlīna Ramiņa B   Doloresa            
15,08 5 Beatrise Rendeniece B 2007 Hiltons 2000 LWB   Hamlets LJF RJSK
15,14 6 Sabīne Pastare B 2008 Gvineta 2001 LS Gurman Ladors A.Mangale RJSK
15,20 7 Nikola Pence B 2007 Lavanda 2005 LS Levo Valgums LJF RJSK
15,26 8 Viktorija Reinholde B 2006 Laso 2005 LS Lords Stasis LLU LLU
15,32 9 Sindija Cukermane B 2009 Rafaēls 2009 LS Rubin Class Donnerbube II Antra Cukermane GREEN HORSE
15,38 10 Daniels Košeļovs B 2008 Čibas 2014 LTU Čadas-S Chlora Jūlija Zaiceva RJSK
15,44 11 Stefanija Mechetina J 2006 O Venus         Alexander Mechetin JSS Kleisti
15,50 12 Everita Daubure OC 1998 Hercogs 2016 LS Hobart Hector A.Mainiece LSVK "Harmonija"
15,56 13 Ieva Aleksandrova-Eklone OC 1973 Lugano 2015 LW Legrans Acobat III Ingreta Jansone z/s Ekvi
16,02 14 Elīza Loca OC 2006 Flamenco 2010 Reinzemes Fleury Feinsinn A.Mainiece LSVK "Harmonija"
16,08 15 Jeļizaveta Sorokina OC 2004 Kali Deila 2014 LS Condor Don Weltmeyer A.Mangale RJSK
16,14 16 Katrīne Pētersone Am 1988 Derlano Van Pamel 2015 -     Lauma Birzniece Veti Active
16,20 17 Krista Daukšte OC   Delmondo 2017 LV Daramis Lagerfeld Evita Avena JJS
16,26 18 Ina Vītola OC 1974 Vizards 2016 LSB Volframs II Delfīns Ina Vītola Zirguskola
16,32 18 Kristiāna Politere OC 1982 Kolralis 2015 LS Korellī Louis J LLU LLU
16,38 19 Angelina Gusarova Am 2002 By Onyx Marble 2003 HN Bomond   N.Ņukša GKSPORT
16,44 20 Alise Berga-Kirilova Am 1987 Monako 2010 LS Mio Ako Sabīne Saļma Erceni
16,50 21 Loreta Boka Am 1999 Fay 2015 LS Furioso Dancing Princ Loreta Boka JK Erceni
16,56 22 Laura Bokta Am 2000 Galaktika 2011 LS Gaspars Bleisbergs Liwius M. Baltgalve RJSK
    Pārtraukums 20 min., apbalvošana bērniem, OC bez zirgiem            
17,20 23 Dina Lukša Am 1966 Pasifikss 2009 L Passi Princis Dina Lukša JSK Temperaments
17,26 24 Kristiāna Ramiņa Am 1999 Kadija 2013 LS Kelvins Daions Daiga Ramiņa Tukums JSK
17,32 25 Alise Grēta Baranovska Am 2002 Heiresa 2013 LS Hector Rektors A. G. Baranovska SK "Reiteri"
17,38 26 Luīze Krūmiņa Am 2002 Lugano 2015 LW Legrans Acobat III Ingreta Jansone z/s Ekvi
17,44 27 Aleksandra Karebo Am 1986 Polo 2016 LS Perkins Power Kalvadoss Aleksandra Karebo Zirguskola
17,50 28 Daina Matskina Am 1992 Parabell 2016 LS Perkins Power Latango Aleksandra Karebo Zirguskola
17,56 29 Jeļizaveta Vaščenkova Am 2003 Leģions 2012 LS Liedags Grims LLU LLU
18,02 30 Līga Ansonska Am 1990 Arabeska 2015 LSB Abats Arhitekts LLU LLU
    Apbalvošana AM  bez zirgiem plkst.18:30    
 

 

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX