Rezultāti : IEJĀDE : IEJĀDE 2021 : 11.09.2021. LATVIJAS JĀTNIEKU SPORTA DIENU SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ - Kleisti, Rīga :

Shēma Nr.2

LATVIJAS JĀTNIEKU  SPORTA DIENU SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ
    REZULTĀTU   PROTOKOLS      
                Tiesnesis C Diāna Suvorova      
11.09.2021. SC "Kleisti", Rīga               Tiesnesis B    
N.p.k. Vārds Uzvārds  Zirga vārds  Īpašnieks Sporta klubs Tiesnešu vērtējums Kļuda Summa %
C % vieta B % vieta
Shēma Nr.2- Team Competition Children Test (2020) /20x60m/ Amatieri /40.-,30.-,20.-/
1 Aiga Marčenoka Radimants A.Marčenoka JSK "Reiteri" 168,500 67,400 1 166,0 66,400 1   334,5 66,900
2 Katrīne Pētersone Derlano Van Pamel Lauma Birzniece Veti Active 168,500 67,400 1 165,5 66,200 2   334,0 66,800
3 Kristiāna Ramiņa Kadija Daiga Ramiņa Tukuma JSK 167,000 66,800 4 164,5 65,800 3   331,5 66,300
4 Ieva Haitova Leģions LLU LLU 167,500 67,000 3 162,5 65,000 6   330,0 66,000
5 Daiga Grāvīte Quenotte Daiga Grāvīte Z/s Lielceri 164,500 65,800 5 164,5 65,800 4   329,0 65,800
6 Keita Filatova Don Diamond   JSK "Reiteri" 162,500 65,000 6 163,0 65,200 4   325,5 65,100
7 Zane Čeredņičenko Dežavu Linda Josta JSK Royal Sport 162,000 64,800 7 158,0 63,200 7   320,0 64,000
8 Diāna Kazina Lausks Diāna Kazina JSK Temperaments 160,500 64,200 8 156,5 62,600 8   317,0 63,400
Shēma Nr.2- Team Competition Children Test (2020) /20x60m/ Open /40.-,30.-,20.-/
1 Terēze Rozenberga Rostoka Juris Mežnieks JSK Mežstrazdiņi 183,5 73,400 1 172,5 69,000 1   356,0 71,200
2 Maksims Kadņikovs Lakmus A. Bakhareva RJSK 170,5 68,200 4 171,5 68,600 2   342,0 68,400
3 Everita Daubure Hercogs A.Mainiece LSVK "Harmonija" 173,0 69,200 2 167,5 67,000 3   340,5 68,100
4 Deina Zalāne La Valetta Dagnija Zalāne JK Erceni 172,0 68,800 3 161,0 64,400 5   333,0 66,600
5 Darja Brigida Lando Biedŗība "LJF" JSS Kleisti 165,8 66,300 5 167,3 66,900 4 1 333,0 66,600
6 Anastasia Bakhareva Volador PM A. Bakhareva JSS Kleisti 164,0 65,600 6 160,0 64,000 6   324,0 64,800
7 Alise Muižniece Londay Light Agnese Rozīte JSK Temperaments 163,5 65,400 8 159,0 63,600 7   322,5 64,500
8 Elina b Rubene Lenn'Art Nataļja Stepanova GKSPORT 164,0 65,600 6 157,5 63,000 9   321,5 64,300
9 Everita Daubure Burshy A.Mangale LSVK "Harmonija" 163,0 65,200 9 158,0 63,200 8   321,0 64,200
10 Viktorija Kiveļonoka Donnerdarley Viktorija Kivelonoka RJSK 155,5 62,200 10 153,5 61,400 10   309,0 61,800
  Galvenais tiesnesis ___________________ A.Mangale Sekretāre ___________________ T.Sadovina            

 

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX