Rezultāti : IEJĀDE : IEJĀDE 2021 : 11.09.2021. LATVIJAS JĀTNIEKU SPORTA DIENU SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ - Kleisti, Rīga :

Shēma Nr.1

LATVIJAS JĀTNIEKU  SPORTA DIENU SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ
    REZULTĀTU   PROTOKOLS      
                Tiesnesis C Sandra Karisa      
11.09.2021. SC "Kleisti", Rīga               Tiesnesis B Tatjana Maļikova  
N.p.k. Vārds Uzvārds  Zirga vārds  Īpašnieks Sporta klubs Tiesnešu vērtējums Kļūda Summa %
C % vieta B % vieta
  Shēma Nr.1- Nacionālā shēma /20x40m/ Bērni /40.-,30.-,20.-/
1 Viktorija Reinholde Laso LLU LLU 183,0 67,778 1 183,5 67,963 1   366,5 67,870
2 Anna Karlīna Ramiņa Doloresa     180,5 66,852 2 182,5 67,593 2 1 363,0 67,222
3 Sindija Cukermane Rafaēls Antra Cukermane GREEN HORSE 175,5 65,000 3 172,0 63,704 3   347,5 64,352
4 Sabīne Pastare Gvineta A.Mangale RJSK 167,0 61,852 5 167,0 61,852 4 1 334,0 61,852
5 Daniels Košeļovs Čibas Jūlija Zaiceva RJSK 170,0 62,963 4 160,0 59,259 8 1 330,0 61,111
6 Aleksandra Zaharenkova Rochero D.Ramiņa AdventureRide 160,5 59,444 6 166,0 61,481 5   326,5 60,463
7 Marta Kalniņa Poertoriko Diāna Kokorēviča z/s Ekvi 159,0 58,889 7 164,0 60,741 6   323,0 59,815
8 Beatrise Rendeniece Hiltons LJF RJSK 147,0 54,444 9 161,5 59,815 7 1 308,5 57,130
9 Nikola Pence Lavanda LJF RJSK 153,0 56,667 8 154,5 57,222 9 1 307,5 56,944
Shēma Nr.1- Nacionālā shēma /20x40m/ Amatieri /40.-,30.-,20.-/
1 Kristiāna Ramiņa Kadija Daiga Ramiņa Tukums JSK 184,0 68,148 1 184,5 68,333 1   368,5 68,241
2 Laura Bokta Galaktika M.Baltgalve RJSK 175,0 64,815 2 177,0 65,556 3   352,0 65,185
3 Jeļizaveta Vaščenkova Leģions LLU LLU 170,0 62,963 3 177,5 65,741 2   347,5 64,352
4 Alise Grēta Baranovska Heiresa A. G. Baranovska SK "Reiteri" 165,5 61,296 5 162,0 60,000 4 1 327,5 60,648
5 Līga Ansonska Arabeska LLU LLU 164,5 60,926 6 162,0 60,000 5   326,5 60,463
6 Daina Matskina Parabell Aleksandra Karebo Zirguskola 164,0 60,741 7 157,0 58,148 6   321,0 59,444
7 Luīze Krūmiņa Lugano Ingreta Jansone z/s Ekvi 163,0 60,370 8 154,5 57,222 8   317,5 58,796
8 Aleksandra Karebo Polo Aleksandra Karebo Zirguskola 162,0 60,000 9 155,0 57,407 7   317,0 58,704
9 Angelina Gusarova By Onyx Marble N.Ņukša GKSPORT 167,0 61,852 4 149,5 55,370 9   316,5 58,611
Shēma Nr.1- Nacionālā shēma /20x40m/ Open/40.-,30.-,20.-/
1 Everita Daubure Hercogs A.Mainiece LSVK "Harmonija" 183,0 67,778 1 204,0 75,556 1   387,0 71,667
2 Kristiāna Politere Kolralis LLU LLU 182,5 67,593 2 184,5 68,333 2   367,0 67,963
3 Enija Albova Cvatra Edgars Treibergs Para Equestrian Support Fund 174,5 64,630 4 176,0 65,185 3   350,5 64,907
4 Stefanija Mechetina O Venus Alexander Mechetin JSS Kleisti 176,5 65,370 3 170,0 62,963 5   346,5 64,167
5 Ieva Aleksandrova-Eklone Lugano Ingreta Jansone z/s Ekvi 168,0 62,222 5 170,0 62,963 6   338,0 62,593
6 Elīza Loca Flamenco A.Mainiece LSVK "Harmonija" 167,5 62,037 6 170,5 63,148 4 2 338,0 62,593
7 Ina Vītola Vizards Ina Vītola Zirguskola 167,5 62,037 6 166,0 61,481 7 1 333,5 61,759
             
  Galvenais tiesnesis ___________________ A.Mangale Sekretāre ___________________ T.Sadovina            

 

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX