Rezultāti : IEJĀDE : IEJĀDE 2021 : 2.10.2021. LATVIJAS JĀTNIEKU FEDERĀCIJAS RUDENS SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ - Kleisti, Rīga :

II manēža

 

LATVIJAS JĀTNIEKU FEDERĀCIJAS RUDENS SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ

  02.10.2021. SC Kleisti, Rīga                
 

STARTA PROTOKOLS – II manēža

 
  Shēma Nr.1- Nacionālā shēma /20x40m/ (Bērni; Amatieri; ”Open”) /40.-,30.-,20.-/
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
14,45 1 Anete Ance Berkmane B Landess 2014 LS Laso Disko Dārtes zirgi Biedrība "Dārtes zirgi"
14,50 2 Anna Karlīna Ramiņa B Doloresa 2012 LS De Lordo Abats S.Dombrovska JSK "Reiteri"
14,55 3 Anna Marija Nikiforova B Cardello 2013 LS Cadillac Donnerbube II A.Oskins LSVK "Harmonija"
15,00 4 Sindija Cukermane B Rafaēls 2009 LS Rubin Class Donnerbube II Antra Cukermane GREEN HORSE
15,05 5 Jasmine Martinova B Čibas 2014 LTU Čadas-S Chlora Jūlija Zaiceva RJSK
15,10 6 Katrīna Poļakova B Sharon163 2006 -     Andrejs Poļakovs Biedrība "Dārtes zirgi"
15,15 7 Kristiāna Strode B Debija 2013 LW Dancing Princ   Marina Žagata z/s Ekvi
15,20 8 Viktorija Reinholde B Laso 2005 LS Lords Stasis LLU LLU
15,25 9 Sabīne Pastare B Gvineta 2001 LS Gurman Ladors A.Mangale RJSK
15,30 10 Beatrisa Rendeniece B Hiltons 2000 LW Hamlets Doms LJF RJSK
15,35 11 Daniils Košeļevs B Čibas 2014 LTU Čadas-S Chlora Jūlija Zaiceva RJSK
15,40 12 Nikola Pence B Lavanda         LJF RJSK
15,45 13 Marta Kalniņa B Poertoriko 2006 LW Poet Razmen Diāna Kokorēviča z/s Ekvi
15,50 14 Elizabete Makarova B Rolss Royce         L.Arāja JSK Drostalas
15,55 15 Anastasija Naidenko B Silver Cannon 2011 ESH Silver Draem Lakmuss N. Naidenko RJSK
  Pārtraukums 25 min., apbalvošana bērniem bez zirgiem            
  Shēma No.1A- /20x40m/ (poniju jātnieki ; bērni; “Open”)
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
16,25 1 Anastasija Naidenko B Silver Cannon 2011 ESH Silver Draem Lakmuss N. Naidenko RJSK
16,29 2 Ksenija Ļeonova B VĖJAS 2016 -     JSK Laimīgais Pakavs Laimīgais pakavs
16,33 3 Andželīna Teļžanska B Eļba 2012 UWB Baroko Iris Jūlija Zaiceva RJSK
16,37 4 Hanna Mālniece B Gvineta 2001 LS Gurman Ladors A.Mangale RJSK
16,41 5 Marija Shirshova B Spartaks 2016 LS Simbols Sigma I. Shirshova JSK Kriķi
16,45 6 Sofija Kaidanova B Teodor 2004 RISTAND     Julija Zaiceva JSK Laimīgais pakavs
16,49 7 Jūlija Čumbajeva OC Lola 2010 LS Levantos I Levis Anna Romašečkina RJSK
16,53 8 Elīza Loca OC Donrado 2006 Latvijas Dimants Didzis A.Mainiece LSVK "Harmonija"
16,57 9 Sofija Sviridenkova OC Timpex Šokolāde 2017 SK Timpex Canyon Leonardo J. Sviridenkova z/s Ekvi
17,01 10 Jūlija Ravinska OC Piligrim 2017 Latvijas   Lord Perseus Sergejs Stepanovs Laimīgais pakavs
17,05 11 Liāna Meļnikova OC Eldorado         M.Cēsniece RJSK Sport de Lux

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX