Rezultāti : IEJĀDE : IEJĀDE 2021 : 2.10.2021. LATVIJAS JĀTNIEKU FEDERĀCIJAS RUDENS SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ - Kleisti, Rīga :

Shēma Nr.1A

 

LATVIJAS JĀTNIEKU FEDERĀCIJAS RUDENS SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ

     

REZULTĀTU   PROTOKOLS

                       
                                   
02.10.2021. SC "Kleisti", Rīga                              
N.p.k. Vārds Uzvārds  Zirga vārds  Īpašnieks Sporta klubs Tiesnešu vērtējums Kļūda Summa %      
C % vieta B % vieta      
  Shēma Nr.1A                        
1 Ksenija Ļeonova VĖJAS JSK Laimīgais Pakavs Laimīgais pakavs 117,5 69,118     0,000     117,5 69,118      
2 Sofija Kaidanova Teodor Julija Zaiceva JSK Laimīgais pakavs 114,5 67,353     0,000     114,5 67,353      
3 Anastasija Naidenko Silver Cannon N. Naidenko RJSK 114,0 67,059     0,000     114,0 67,059      
4 Hanna Mālniece Gvineta A.Mangale RJSK 107,5 63,235     0,000     107,5 63,235      
5 Marija Shirshova Spartaks I. Shirshova JSK Kriķi 105,5 62,059     0,000     105,5 62,059      
6 Andželīna Teļžanska Eļba Jūlija Zaiceva RJSK 104,0 61,176     0,000     104,0 61,176      
  Shēma Nr.1A                        
1 Jūlija Ravinska Piligrim Sergejs Stepanovs Laimīgais pakavs 117,5 69,118     0,000     117,5 69,118      
2 Elīza Loca Donrado A.Mainiece LSVK "Harmonija" 115,5 67,941     0,000     115,5 67,941      
3 Jūlija Čumbajeva Lola Anna Romašečkina RJSK 113,0 66,471     0,000     113,0 66,471      
4 Liāna Meļnikova Eldorado M.Cēsniece RJSK Sport de Lux 113,0 66,471     0,000     113,0 66,471      
5 Sofija Sviridenkova Timpex Šokolāde J. Sviridenkova z/s Ekvi 111,5 65,588     0,000     111,5 65,588      
                                   
                                   
  Galvenais tiesnesis ___________________ A.Mangale Sekretāre ___________________ T.Sadovina                

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX