Rezultāti : ARHĪVS : 2021 : KONKŪRS 2021 :

4.09.2021. VALMIERMUIŽAS KAUSS 2021 - Valmiermuiža, Valmieras pag., Valmieras nov.

 rezultati_Valmiermuizas kauss 2021_marsruts Nr. 1_vadibas marsruts.doc (83.50 KB)

 rezultati_Valmiermuizas kauss 2021_marsruti Nr. 2_A.B. Nr.3. Nr. 4.docx (30.25 KB)

 



Vadības maršruts





Jātnieka Vārds Uzvārds

Zirga vārds

Komanda

vērtējums


1.

Elīna Kalniņa

Carmello Viana

VJS

teicami


2.

Karmena Glika

Black Sim Sim

VJS

teicami


3.

Katrīna Peltmane

Maribella

VJS

teicami


4.

Šarlote Šteinberga

Blazer

VJS

teicami


5.

Anna Viļumsone

Barons

VJS

teicami


6.

Tīna Goršanova

Zizi

VJS

teicami


7.

Lote Vītoliņa

Hertog Jan

VJS

teicami


8.

Agnese Vladimirova

Žipandora

Burtnieki

teicami


9.

Undīne Stafecka

Konfekte

z/s Kroņi

teicami


10.

Aleksandra Dišlere

Agata

z/s Kroņi

teicami


11.

Bille Pušinska

Džo

Kasbilles raib. zirgi

teicami


12.

Egita Caune

Gillija

ZA Kocēni

teicami


13.

Anna Juraša

Mahagoni der Riese

VJS

teicami


14.

Elza Bojāre

Rainbow Dash

ZA Kocēni

teicami


15.

Karolīne Lāce

Mariebella

VJS

teicami


16.

Gabriela alise Ruzieva

Blazer

VJS

teicami


17.

Sintija Bogdanova

Dominiks


teicami


18.

Ieva Dišlere

Konfekte

z/s Kroņi

teicami


19.

Ance Aspere

Agata

z/s Kroņi

teicami


20.

Alise Pazariņa

Sezams

Equus Cordis

teicami


21.

Ksenija Soloveja

Candy Queen

VJS

teicami


22.

Anna Spilve

Konfekte

z/s Kroņi

teicami


23.

Katrīna Ruka

Agata

z/s Kroņi

teicami


24.

Kaspars Pušinskis

Džo

Kasbilles raib. zirgi

teicami


25.

Denija Plūme

Ankāra

VJS

teicami


26.

Patrīcija Elīza Kišuro

Konfekte

z/s Kroņi

teicami


27.

Līva Mervina

Gulivers

Zirgu skola

teicami


28.

Signe Braslava

Angel

Līgatnes zirgi

teicami


29.

Arta Šķipore

Kaprīze

ZA Kocēni

teicami


30.

Evija Trofimova

Melma-Nemo


teicami


31.

Elīza Eltermane

Fēna

VJS

ļoti labi


32.

Roberts Tulubjevs

Džekijs

VJS

ļoti labi


33.

Elizabete Bajāre

Fēna

VJS

ļoti labi


34.

Līva Mervina

Korifejs

Zirgu skola

ļoti labi


35.

Rūdolfs Andžejevskis

Black Sim Sim

VJS

ļoti labi


36.

Anna Everte

Barons

VJS

ļoti labi


37.

Laura Pūgule

Džekijs

VJS

ļoti labi


38.

Estere Alise Bauere

Zizī

VJS

ļoti labi


39.

Rinalds Blūms

Hertog Jan

VJS

ļoti labi


40.

Paula Hemmele

Fēna

VJS

ļoti labi


41.

Millija Marta Tolle

Black Sim Sim

VJS

ļoti labi


42.

Katrīna Everte

Maribella

VJS

ļoti labi


43.

Dārta Rancāne

Fēna

VJS

ļoti labi


44.

Liene Anna Grīviņa

Kaprīze

ZA Kocēni

ļoti labi


45.

Kristīne Višņevska

Žipandora

Burtnieki

ļoti labi


46.

Mairita Straumīte

Gvarneri

VJS

ļoti labi


 

 

 

                                    Valmiermuižas  kauss - 2021

                                    Maršruts N 2A , 70 cm, divās fazēs , jaunieši līdz 14.g.v.

vieta

Jātnieka vārds, uzvārds

Zirga vārds

Sporta klubs

Sod.p

Sod.p par laik.

 

Laiks

otrā

fāzē

 

.

 

1

Anna  Brokāne

Ingvers

Lielkažoki 1

0

 

12,93

 

 

2

Gustavs  Apsītis

Cormeum

JSK Mustangs

0

 

14,12

 

 

3

Elizabete  Lintere

Ankāra

Valmiermuižas JS

0

 

14,38

 

 

4

Karlīna  Monika  Ulme

Sezams

Equus  Cordis

0

 

15,13

 

 

5

Arta  Šķipore

Kaprīze

ZA  Kocēni

0

 

15,32

 

 

6

Lauma  Kociņa

Larkenda

Lielkažoki  1

0

 

15,41

 

 

7

Anna  Brokāne

Landgolds

Lielkažoki  1

0

 

16,09

 

 

8

Rebeka  Berga

Graciona

ZA  Kocēni

0

 

16,47

 

 

9

Nikola  Lāce

Any Victory Will Do

Valmiermuižas JS

0

 

17,03

 

 

10

Līva  Mervina

Gulivers

Zirga  Skola

0

 

17,06

 

 

11

Emīlija  Frunza

Sanefa

JSK  Palejas

0

 

17,47

 

 

  12

Katrīna  Diļevska

Avatars

JSK  Drostalas

4

 

19,90

 

 

  13

Meģija  Bernāte

Rūdolfs

Valmiermuižas JS

8

 

21,28

 

 

14

Dārta  Asarīte

Rūdolfs

Valmiermuižas  JS

Izsl.

 

 

 

 

15

Alise  Elizabete  Liepiņa

Barons

Valmiermuižas  JS

Izsl.

 

 

 

 

16

Ksenija  Soloveja

Candy  Queen

Valmiermuižas  JS

Izsl.

 

 

 

 

17

Marta  Dreimane

Roma

JSK  Palejas

Izsl.

 

 

 

 

18

Elizabete  Peltmane

Rūdolfs

Valmiermuižas  JS

Izsl.

 

 

 

 

19

Estere  Puķīte

Barons

Valmiermuižas  JS

Izsl.

 

 

 

 


 

Maršruts N2B , 70 cm, divās fāzēs, bez ierobežojumiem

vieta

Jātnieka vārds , uzvārds

Zirga vārds

Sporta Klubs

s.p.

s.p. par laik.

Otrās fāzes laiks

 

 

1

Terēze  Zalte

Darcy

GEC

0

 

12,16

 

 

2

Evelīna  Krūmiņa

Kaprīze

ZA  Kocēni

0

 

12,37

 

 

3

Laura  Baldiņa

Gabī

ZA  Kocēni

0

 

12,40

 

 

3

Elza  Bojāre

Graciona

ZA  Kocēni

0

 

12,40

 

 

5

Linards  Brikulis

Lirika

Lielkažoki  1

0

 

12,63

 

 

6

Žanna  Metus

Linkedin du Haras des Barages

LSK  Mustangs

0

 

12,90

 

 

7

Alise  Brinkule

Ingvers

Lielkažoki  1

0

 

12,93

 

 

8

Margarita Mickeviča

Pergoss-Springlis

Baižkalnu Staļļi

0

 

13,16

 

 

9

Egita  Cauna

Gillija

ZA  Kocēni

0

 

13,25

 

 

10

Anita  Skuja

Luga

 

0

 

13,37

 

 

11

Melisa  Miķelsone

Meška

ZA  Kocēni

0

 

13,41

 

 

  12

Marta  Salnāja

Mažor

GEC

0

 

13,72

 

 

 13

Daniela  Caunīte

Devilstone

JSK  Royal  Sport

0

 

13,91

 

 

 14

Sendija  Braslava

Angel

Līgatnes Zirgi

0

 

14,00

 

 

 15

Sintija  Bogdanova

Dominiks

 

0

 

14,38

 

 

 16

Alesja  Kovaļova

Ankāra

Valmiermuižas JS

0

 

15,09

 

 

 17

Aija  Luse

Rainy  Day  Blues

 

0

 

15,62

 

 

 18

Kerija  Piekalnīte

Pandora

JSK  Palejas

0

 

16,10

 

 

 19

Evita  Liepa

Gerards

ZA Kocēni

4

 

10,75

 

 

 20

Egija  Bondare

Gurt-Nemo

 

4

 

13,25

 

 

 21

Madara  Pūcīte

Kastella

Trikātas Staļļi

4

 

13,37

 

 

 22

Alise  Brikule

Lirika

Lielkažoki  1

4

 

14,78

 

 

23

Natālija Ceļa

Elvis Star

Valmiermuižas  JS

4

 

14,85

 

 

24

Roberta  Rozenberga

Golda

ZA  Kocēni

4

 

26,28

 

 

25

Līva  Girgensone-Čačka

Katarinafee BN

JSK Mustangs

8

 

12,75

 

 

26

Anna  Juraša

Candy  Queen

Valmiermuižas  JS

8

 

15,53

 

 

27

Sendija  Braslava

Lipstick

Līgatnes  Zirgi

8

 

15,87

    

 

28

Patrīcija  Liepiņa

Ankāra

Valmiermuižas  JS

Izsl.

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Maršruts N3, 100 cm, ātruma maršruts

vieta

Jātnieka vārds , uzvārds

Zirga vārds

Sporta Klubs

s.p.

s.p. par laik.

 

Laiks

 

 

1

Anna  Juraša

Fazāns

Valmiermuižas  JS

0

 

47,94

 

 

2

Marta  Ločmele

Classic  Victory

GEC

0

 

51,97

 

 

3

Estere  Ošeniece

Gandaja

GEC

0

 

54,63

 

 

4

Zane  Rūse

Aģents

Valmiermuižas JS

0

 

57,78

 

 

5

Margarita  Mickeviča

Lira  Bee

Baižkalnu  Staļļi

0

 

58,90

 

 

6

Aija  Luse

Rainy  Day  Blues

 

0

 

62,50

 

 

7

Marta  Ločmele

Cleo

GEC

4

 

44,94

 

 

8

Karlīna  Monika  Ulme

Mokka

Equus  Cordis

4

 

54,84

 

 

9

Evita  Liepa

Gerards

ZA  Kocēni

4

 

55,63

 

 

10

Sindija  Samohvalova

Montego

RVA

4

 

59,12

 

 

11

Ieva  Pūcīte

Cendra

RVA

4

 

59,41

 

 

   12

Lauma  Kociņa

Landgolds

Lielkažoki  1

4

 

59,59

 

 

   13

Marta  Salnāja

Mažor

GEC

4

 

60,47

 

 

   14

Madara  Pūcīte

Kastillo

Trikātas  Staļļi

4

 

61,72

    

 

   15

Terēze  Zalte

I`m  Paris

GEC

4

 

64,47

    

 

   16

Lauma  Kociņa

Larkenda

Lielkažoki  1

4

 

78,75

    

 

    17

Egija  Bondare

Gurt-Nemo

 

8

 

51,09

   

 

    18

Nensija  felkere

Ankāra

Valmiermuižas  JS

8

 

55,62

   

 

    19

Valērija  Mickeviča

Azart  B

Baižkalnu  Staļļi

8

 

57,41

   

 

    20

Terēze  Zalte

Darcy

GEC

8

 

58,94

   

 

    21

Mareks S amohvalovs

Quincy  Star

RVA

8

 

61,19

 

 

  a/k

Žanna  Metus

Linkendin du  Haras des  Barages

JSK  Mustangs

8

 

 

61,25

 

 

    22

Terēze  Zalte

Cori

GEC

8

 

72,72

 

 

    23

Žanna  Metus

Linkendin  du  Haras  des  Barages

JSK  Mustangs

12

 

 

76,19

 

 

    24

Kerija  Piekalnīte

Pandora

JSK  Palejas

16

 

68,60

 

 

   25

Laura  Amanda  Turkēviča

Funny  Grace

Valmiermuižas  JS

Izsl.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

                          Maršruts N3 , 120 cm, ātruma maršruts ar pārlekšanu

Vieta

Jātnieka vārds, uzvārds

Zirga vārds

Sporta klubs

sod.p

laiks

 

s.p.

laiks

1

Anna  Juraša

Fazāns

Valmiermuižas JS

0

58,53

 

0

32,22

2

Elizabete  Krista  Juraša

Andžella  N

GEC

0

58,75

 

0

33,03

3

Marta  Ločmele

Classic  Victory

GEC

0

59,93

 

 

 

4

Zane  Rūse

Aģents

Valmiermuižas JS

4

56,94

 

 

 

5

Marta  Ločmele

Cleo

GEC

4

57,84

 

 

 

6

Laila  Bergsone

Darley

JSK  Mustangs

4

58,54

 

 

 

7

Elīna  Kalniņa

Funny  Grace

Valmiermuižas JS

8

55,00

 

 

 

8

Terēze Zalte

I`m  Paris

GEC

16

65,06

 

 

 

9

Terēze  Zalte

Cori

GEC

Izsl.

 

 

 

 


 

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX