Rezultāti : IEJĀDE : IEJĀDE 2022 : 14.05.2022. LJF kausa izcīņas sacensības iejādē – 2022.g. – 1.posms - Kleisti, Rīga :

Starta kārtība

 

LATVIJAS JĀTNIEKU FEDERĀCIJAS KAUSS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ - I posms

  14.05.2022. SC Kleisti, Rīgā              

STARTA PROTOKOLS

  Vidējā balva II - (2022)  
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
9,00 1 Elza Zaķe PA A Splash Of Class 2009 WE Arthur Grannus SIA Laksta SK "Drostalas"
9,08 1 Raimonda Palionytė PA Bavaras 2008 TRAK Baitas Plius Verdenas R. Palionytė Lietuva
    Pārtraukums 10 min., apbalvošana VII  zirgos          
  Vidējā balva Nr.I            
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
9,26 1 Airisa Penele PA Quince 2013 HAN Quaterhall Wolkenstein II Airisa Penele Z/s Lielceri
9,34 2 Ilva Lazdiņa PA Flamenco 2010 Reinzemes Fleury Feinsinn A.Mainiece LSVK "Harmonija"
9,42 3 Olga Korolenko PA Grindeks 2014 LWB Gvidons Kaptein Premium Ellada Kazašvilli Ropažu jātnieku klubs
9,50 4 Jūlija Kmita PA Lazzam 2012 LS LANSELOTS Lobby-B Jūlija Kmita Ropažu jātnieku klubs
9,58 5 Julija Kosova PA Kaivo 2013 LS Kronoss Vaihe J. Kozjmenkova Z/s Lielceri
10,06 6 Agnese Rozīte PA Funky 2010 KWPN Zengis Khan Welt Hit II Andis Kukainis JSK Temperaments
10,14 7 Indra Gabaliņa PA Aston Martin 2013 LS Arsenāls Monsoro INDRA GABALIŅA JSS Kleisti
    Pārtraukums 20 min., apbalvošana VI  zirgos          
Individual Competition Test Young Riders - (2022)          
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
10,42 1 Elza Zaķe PA Coco Chanel 2011 LS Karnetto Hamlets Gita Zaķe SK "Drostalas"
10,50 2 Barbora Jakilaitė JJ Hefaistas 2007 Baltic HN Forsaitas   Viktorija Kundrotait Hobby horse
10,58 3 Gunita Šumska-Žagata PA Dustinov V 2008 KWPN Ustinov Amaretto I Gunita Šumska-Žagata Z/s Lielceri
11,06 4 Diana Suvorova PA Cardello 2013 LS Cadillac Donnerbude II A.Oskins LSVK "Harmonija"
11,14 5 Olga Šakurova PA Falestra 2014 OLD Fidertanz Jerome-E N. Šakurova RJSK
11,22 6 Sintija Elizabete Apsīte JJ De Lordo 2006 LS De Fiero Daims S.Dombrovska SK "Reiteri"
11,30 7 Sanita Auniņa PA Lambordžini 2009 LWB Latvāns Bastejs Gita Zaķe JSS Kleisti
    Pārtraukums 20 min., apbalvošana  zirgos          
  Shēma Nr.3- Komandu shēma Juniori - (2022)          
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
11,58 1 Yeva Bilokrynytska J Elbrus 2008 OLD Lancer III Landgraf I Olena Lytvynenko Z/s Lielceri
12,06 2 Alise Muižniece J Baily 2011 DE Belissimo M Pikor Uldis Muižnieks JSK Temperaments
12,14 3 Anda Cukermane J Roxandra 2008 LS Rubin Class Don Weltmeyer Antra Cukermane GREEN HORSE
12,22 4 Everita Daubure PA Kadija 2013 LS Kelvins Daions D.Ramiņa LSVK "Harmonija"
12,30 5 Rugile Žižniauskaite   Ricardo II 2005       R.Žižniauskaite Dailio Jojimo Mokykla
12,38 6 Dagnija Ārgule PA Russian Gold 2015 LWB Rainy Day Blues Princis Dagnija Ārgule LSVK "Harmonija"
12,46 7 Terēze Rozenberga PA Rostoka 2016 LS Rituāls Calano II Juris Mežnieks JSK Mežstrazdiņi
12,54 8 Margarita Tila PA Lando 2005 LS Levo Arums Biedrība LJF RJSK
13,02 9 Luize Dinsdorfa JJ Agrīna 2012 LS Akapulko Gigants Svens Dinsdorfs Ropažu jātnieku klubs
    Pārtraukums 10 min.          
13,20 10 Elina Rubene J Darling 2007 LT Ritm   Nataļja Stepanova Mežstrazdiņi
13,28 11 Daiga Grāvīte PA Quenotte 2015 OLD Quinterus L Diamond Hit Daiga Grāvīte Z/s Lielceri
13,36 12 Anastasia Bakhareva PA Volador PM 2015 PRE Ismaeli Revoltoso XXIX A. Bakhareva JSS Kleisti
13,44 13 Anda Cukermane J Pajero 2001 LS Poju Hokejs Antra Cukermane GREEN HORSE
13,52 14 Everita Daubure PA Hercogs 2016 LS Hobart Hector A.Mainiece LSVK "Harmonija"
14,00 15 Kristīna Rozīte PA Graciuss 2012 LS Gaspars Calliano Guntis Vīnavs JSB "Lagoss Dressage"
14,08 16 Anna Marija Romašečkina PA Lola 2010 LS Levantos I Levis A.M.Romašečkina RJSK
14,16 17 Stefanija Mechetina J SAN DIAMANTINO 2009 OLD San Amour Diamond Hit Alexander Mechetin JSS Kleisti
14,24 18 Gundega Krīgere PA Cauper Currense 2014 LS       GK Sport
14,32 19 Ennī Žuka PA Lausks 2013 LWB Lakmuss Stolpegardens Castello Diāna Kazina JSK Temperaments
    Pārtraukums 20 min., apbalvošana zirgos          
  Shēma Nr.2- Team Competition Test Children - (2022) (amatieri)          
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
15,00 1 Keita Filatova Am Don Diamond 2010 - - - - JSK "Reiteri"
15,07 2 Deina Zalāne Am La Valetta 2015 LS Land Cruiser Vintas Dagnija Zalāne JK Erceni
15,14 3 Iveta Titova Am Hopefull 2012 KWPN Cardento Guidam Viktorija Baufale LSVK "Harmonija"
15,21 4 Diāna Kazina Am Lausks 2013 LWB Lakmuss Stolpegardens Castello Diāna Kazina JSK Temperaments
  Shēma Nr.2- Team Competition Test Children - (2022) (open)          
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
15,28 1 Patrīcija Baranovska B Licenciado JF 2007 PRE Sevillano J.F.I Licenciada XI Iveta Baranovska Z/s Lielceri
15,35 2 Sofija Tarasova B Camerons 2013 LS Kedriks Calliano Diāna Tarasova JSB "Lagoss Dressage"
15,42 3 Elina Rubene J Lenn'Art 2015 LS Bleisbergs Liwius Aldans Nataļja Stepanova Mežstrazdiņi
15,49 4 Stefanija Mechetina J SAN CALIDA         Alexander Mechetin JSS Kleisti
    Pārtraukums 20 min., apbalvošana bez zirgiem          
  Jaunzirgu shēma 5 g.v. zirgiem          
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
16,15 1 Everita Daubure PA Colibri 2017 LS     G.Zaķe LSVK "Harmonija"
16,22 2 Jūlija Kmita PA Indigo-A.V. 2017 LWB I-Improve Daions Jūlija Kmita Ropažu jātnieku klubs
16,29 3 Agnese Rozīte PA De Granda 2017 latv. Donnerbube II Aromats Agnese Rozīte JSK Temperaments
16,36 4 Anastasia Bakhareva PA De La Lady 2017 LS De Lordo Durmans Guna Loja JSS Kleisti
  Jaunzirgu shēma 4 g.v. zirgiem          
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
16,44 1 Karīna Zariņa Am King London 2018 LS Catalino Corall D.Druva-Krūte LSVK "Harmonija"
16,51 2 Jūlija Zaiceva PA Estados 2018 Ukr Sibirian Express Kosmodrom Julija Zaiceva RJSK
16,58 3 Julija Kosova PA Golden Lucky 2018 LS Grindeks   E. Kazašvilli Z/s Lielceri
  Jaunzirgu shēma 6 g.v. zirgiem          
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
17,06 1 Olga Korolenko PA Ardento 2016 LWB Apriori Deriks Svens Dinsdorfs Ropažu jātnieku klubs
17,13 2 Everita Daubure PA Hercogs 2016 LS Hobart Hector A.Mainiece LSVK "Harmonija"
                       
  Pārtraukums 20 min.          
  Shēma Nr.1- Preliminary  Competition Children Test  A   (2022) (bērni)          
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
17,40 1 Līna Krūmiņa B Del Doro 2015 LS Daramis Don Weltmeyer Gunita Bendrupa JSB "Lagoss Dressage"
17,47 2 Anna Karlīna Ramiņa B Doloresa 2012 LS De Lordo Abats M.Ramiņš JSK "Reiteri"
17,54 3 Sabīne Pastare B Gvineta 2001 LS Gurman Ladors A.Mangale RJSK
18,01 4 Sindija Cukermane B Rafaēls 2009 LS Rubin Class Donnerbube II Antra Cukermane GREEN HORSE
18,08 5 Anastasija Naidenko B Silver Cannon 2011 ESH Silver Draem Lakmuss N. Naidenko RJSK
18,15 6 Odrija Popele B Lambordžini 2009 Latvijas s Latvāns Bastejs Gita Zaķe Kleisti
18,22 7 Anna Nikola Pence B Lavanda 2005 LS Levo Valgums LJF RJSK
18,29 8 Daniils Košeļevs B Kali Deila 2014 LS Condor Don Weltmeyer A.Mangale RJSK
18,36 9 Beatrise Rendeniece B Čibas 2014 LTU Čadas-S Chlora Jūlija Zaiceva RJSK
    Pārtraukums 15 min., apbalvošana bez zirgiem          
  Shēma Nr.1- Preliminary  Competition Children Test  A   (2022) (amatieri)
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
19,00 1 Laura Bokta Am Galaktika 2011 LS Gaspars Bleisbergs Liwius M. Baltgalve Rīgas JSK
19,07 2 Patrīcija Bembere Am Ravito 2009 LS RADALYN (Rodo) Apollo Patrīcija Bembere JSB "Lagoss Dressage"
19,14 3 Lāsma Saliņa Am Ludgers 2015 Latvijas Bleisbergs Liwius Grāds LS1564 Kristīne Kadaša Tukuma JSK
19,21 4 Daiga Ramiņa Am Sers Rikijs 2015 Latvijas Sapards Saldo I.Dreiblats Tukuma JSK
19,28 5 Sandija Ulanoviča Am Alegria 2015 LS Amaranth Gvarneri S.Ulanoviča Tukuma JSK
19,35 6 Sabīne Andersone Am Caruzo 2003 LS Cattio Dēmons S. Andersone Young Riders School Latvia
19,42 7 Jekaterina Zeigliša Am Burshy 2008 -     A.Mangale RJSK
19,49 8 Marta Račkovska Am Sers Rikijs 2015 Latvijas Sapards Saldo I.Dreiblats Tukuma JSK
19,56 9 Jolanta Rotberga Am Bagbir 2012 Don Bentos Gasan SIA Laksta Valmiermuižas Jātnieku Skola
    Pārtraukums 15 min., apbalvošana bez zirgiem          
  Shēma Nr.1- Preliminary  Competition Children Test  A   (2022) (“Open”)
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
20,18 1 Jeļizaveta Sorokina J Kali Deila 2014 LS Condor Don Weltmeyer A.Mangale RJSK
20,25 2 Linda Josta PA Corni de Lux 2017 LTU Ardas Amigo SIA Prano JSK Royal Sport
20,32 3 Jeļizaveta Jegorova JJ Rolls Royce 2008 LS Rubin Class Saburs Antra Cukermane GREEN HORSE
20,39 4 Anastasija Novikova JJ Praga 2014 Ukr Akkord Babuin JSK Laimīgais Pakavs JSK Laimīgais pakavs

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX